X

تعمیر داکت اسپلیت امریکن پرو

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:

تعویض فن کندانسور داکت اسپلیت امریکن پرو

کندانسور داکت اسپلیت امریکن پرو اغلب در فضاهای باز و بدون سقف نصب می‌شود و به علت شرایط آب و هوایی ممکن است این فن کندانسور دچار خرابی هایی از قبیل خشکی بلبرینگ و یا جیر جیر کردن شود. مجموعه ایمن سرویس صداقت یکی از نمایندگی های تعمیرات داکت اسپلیت امریکن پرو در تهران می‌باشد.

تعویض فن کندانسور داکت اسپلیت امریکن پرو

تعمیر برد داکت اسپلیت امریکن پرو

نوسان برق در داکت اسپلیت امریکن پرو می‌تواند باعث خرابی در قسمت برد شود. در صورتی که برد دستگاه دچار مشکل شود، هزینه تعمیر آن افزایش می‌یابد. برای تعمیر برد داکت اسپلیت کافیست با شماره های درج شده تماس بگیرید.

تعمیر برد داکت اسپلیت امریکن پرو

پریدن فیوز داکت اسپلیت امریکن پرو

اگر در مدار داکت اسپلیت اتصالی به وجود بیاید، فیوز داکت اسپلیت امریکن پرو می‌پرد و کمپرسور باید تعویض گردد تا مشکل حل شود. در صورتی که فیوز داکت اسپلیت پرید بهتر است داکت اسپلیت را خاموش کنید و با یک مرکز تعمیرات داکت اسپلیت معتبر تماس بگیرید.

پریدن فیوز داکت اسپلیت امریکن پرو

خرابی خازن داکت اسپلیت امریکن پرو

یکی از قطعات مهم برای کارکرد داکت اسپلیت امریکن پرو خازن می‌باشد. تمامی راه اندازی دستگاه وابسته به عملکرد صحیح خازن است و برای تعویض خازن باید از جنس درجه یک و اورجینال آن استفاده کنید.

برای تعویض خازن داکت اسپلیت امریکن پرو با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

خرابی خازن داکت اسپلیت امریکن پرو
تعمیر داکت اسپلیت امریکن پرو

سرویس داکت اسپلیت امریکن پرو

سرویس داکت اسپلیت امریکن پرو یکی از اقدامات بسیار مهم است که برای انجام آن در ابتدا برق دستگاه را قطع می‌کنند و سپس با آب فشار قوی اقدام به سرویس و شستشو کندانسور دستگاه می‌نمایند. همچنین در قسمت سرویس دستگاه، آمپر دستگاه و شارژ گاز و نحوه کارکرد دستگاه توسط تعمیرکار داکت اسپلیت مجموعه ایمن سرویس صداقت بررسی میگردد. در صورتی که هیچ دانش فنی در این زمینه ندارید، سرویس دستگاه داکت اسپلیت را انجام ندهید چرا که احتمال آسیب رسیدن به دستگاه وجود دارد. 

تنظیمات داکت اسپلیت امریکن پرو

با استفاده از دکمه MODE داکت اسپلیت امریکن پرو، می‌توانید حالت تابستان، زمستان، حالت رطوبت گیر و حالت فن را تنظیم کرده و روشن نمایید. شما می‌توانید روزهای هفته را هم نیز در این داکت اسپلیت تنظیم کنید. با استفاده از سایر دکمه های ریموت کنترل داکت اسپلیت امریکن پرو، می‌توانید دمای داکت اسپلیت را تنظیم کنید. دکمه FAN داکت اسپلیت برای تنظیم دور فن به صورت کم، متوسط، زیاد و حالت AUTO می‌باشد.

تعویض ترموستات داکت اسپلیت امریکن پرو

داکت اسپلیت امریکن پرو برای روشن و خاموش شدن به ترموستات نیاز دارد که بر روی دیوار نصب گردیده و تمامی دستورات لازم را صادر می‌نماید. برخی مشتریان با مشکل خراب شدن دکمه های ترموستات مواجه می‌شوند و یا قابلیت آنها از دست می‌رود. برای رفع این مشکل باید ترموستات داکت اسپلیت خود را تعویض کنید تا دستگاه به حالت اولیه باز گردد.

برای تعمیر یا تعویض ترموستات داکت اسپلیت امریکن پرو با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

ارور داکت اسپلیت امریکن پرو

خرابی برد، خرابی سنسورها و خرابی در قسمت های مختلف داکت اسپلیت امریکن پرو، باعث می‌شود دستگاه یک ارور یا کد خطا به کاربر نمایش دهد. این کد خطا نشان دهنده وجود خرابی در سیستم می‌باشد. معمولا برد الکترونیکی داکت اسپلیت امریکن پرو بعد از مدتی نیاز به سرویس پیدا می‌کند که با این سرویس بسیاری از مشکلات داکت اسپلیت برطرف می‌شود.

راه اندازی داکت اسپلیت امریکن پرو

بعد از خرید، برای اولین بار استفاده کردن از این داکت اسپلیت نیاز به راه اندازی دقیق و اصولی دارید. برای نصب و راه اندازی داکت اسپلیت امریکن پرو، کافیست با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید و از خدمات مختلف این مجموعه بهره‌مند شوید.

برای راه اندازی داکت اسپلیت امریکن پرو بعد از سرویس سالیانه، با استفاده از ریموت داکت اسپلیت را روشن کنید و سپس با دکمه mode فصل داکت اسپلیت امریکن پرو را تعیین کنید.

تعمیر داکت اسپلیت امریکن پرو در تهران

مجموعه ایمن سرویس صداقت نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت امریکن پرو در تمامی مناطق تهران می‌باشد. برای انجام سرویس های دوره ای داکت اسپلیت امریکن پرو در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران با این مجموعه تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن برای رفع مشکل شما تکنسین اعزام شود. 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس مندرج در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید