X

تعمیر داکت اسپلیت زانتی

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت زانتی

اگر کمپرسور داکت اسپلیت زانتی بسوزد و نیاز به تعویض داشته باشد، حتما باید از یک تعمیرگاه مجاز تعمیرات داکت اسپلیت زانتی کمک بگیرید.

از آنجایی که قیمت کمپرسور داکت اسپلیت زانتی Zaneti با نوسانات قیمت ارز و دلار تغییر می‌کند باید در نظر داشته باشید که از یک تعمیرکار حرفه ای و از قطعه اصل و اورجینال برای داکت اسپلیت خود استفاده کنید.

برای ایجاد گرمایش و سرمایش کافی از داکت اسپلیت زانتی باید به کارکرد صحیح کمپرسور کولر گازی اسپلیت زانتی توجه کنید و در صورت بروز مشکل نسبت به تعمیر کمپرسور داکت اسپلیت زانتی Zaneti خود اقدام کنید.

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت زانتی

نشتی آب داکت اسپلیت زانتی

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای داکت اسپلیت و کولر گازی زانتی به وجود بیاید، نشتی آب و آبریزی می‌باشد.

نشتی آب داکت اسپلیت زانتی ممکن است به دلایل زیر باشد:

  • کمبود گاز و یخ زدن اواپراتور کولر گازی زانتی
  • شکستن بدنه یا پوسته پوسته شدن داکت اسپیلت Zaneti
  • کثیفی سینی زانتی
  • کیپ شدن مسیر تخلیه آب داکت اسپلیت زانتی Zaneti
  • سوختن پمپ درین داکت اسپلیت زانتی

برای رفع این مشکل با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس گرفته و درخواست اعزام سرویسکار داکت اسپلیت زانتی نمایید.

نشتی آب داکت اسپلیت زانتی

تعویض خازن داکت اسپلیت زانتی

تعویض خازن داکت اسپلیت زانتی امری تخصصی است و در صورتی که یک فرد نابلد اقدام به تعمیر یا تعویض آن نماید، ممکن است خطر برق گرفتگی برای او به وجود بیاید.

در هنگام تعمیر خازن به ظرفیت داکت اسپیلت دقت کنید و حتما سیم های خازن را به درستی متصل کنید چرا که خطا در این قسمت باعث صدمه دیدن و یا حتی سوختن کمپرسور داکت اسپلیت زانتی می‌شود.
برای دریافت خدمات تعویض و تعمیر خازن داکت اسپلیت زانتی با شماره تماس مندرج در سایت تماس بگیرید.

تعویض خازن داکت اسپلیت زانتی

شارژ گاز داکت اسپلیت زانتی

یکی از دلایل باد گرم زدن داکت اسپلیت زانتی Zaneti می‌تواند، کمبود گاز در مخزن آن باشد که بهترین کار در این شرایط خاموش کردن داکت اسپلیت و تماس با تعمیرکار داکت اسپلیت زانتی می‌باشد.

اگر نسبت به شارژ و کنترل گاز داکت اسپلیت زانتی خود بی اعتنا باشید، کمپرسور داکت اسپلیت شما آسیب خواهد دید و باید هزینه بسیاری برای تعمیر آن صرف کنید.

شارژ گاز داکت اسپلیت زانتی
تعمیر داکت اسپلیت زانتی

تعمیر داکت اسپلیت زانتی Zaneti

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت زانتی خود را به نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت Zaneti به نام ایمن سرویس صداقت بسپارید.
تعمیرکاران تخصصی زانتی این مجموعه با گذراندن دوره های آموزش تعمیرات حرفه ای اسپیلت در مراکز فنی و حرفه ای به خوبی و در سریع ترین زمان ممکن تعمیرات داکت اسپلیت شما را انجام می‌دهند.

برای اطلاع از هزینه تعمیرات داکت اسپلیت زانتی و عیب یابی صحیح آن با شماره تماس مندرج در سایت تماس بگیرید.

چرا داکت اسپلیت زانتی باد گرم می‌زند؟

زمانی که داکت اسپلیت زانتی Zaneti باد گرم می‌زند باید دستگاه را خاموش کنید و با تعمیرگاه مجاز کولر گازی زانتی تماس بگیرید تا سریعا برای رفع این مشکل به محل تکنسین تعمیر کولر گازی اعزام نمایند.

دلایلی که ممکن است باعث ایجاد باد گرم داکت اسپلیت زانتی Zaneti شود به شرح زیر می‌باشد:

  • معیوب بودن خازن داکت اسپلیت زانتی Zaneti
  • خرابی کمپرسور داکت اسپلیت زانتی
  • کمبود گاز داکت اسپلیت Zaneti
  • سوختن برد داکت اسپلیت زانتی Zaneti

تعمیرات برد داکت اسپلیت زانتی

برای تعمیرات تخصصی برد زانتی نیاز به یک تعمیرکار با تجربه برد کولر گازی و داکت اسپلیت می‌باشد که در این زمینه تجربه کافی نیز داشته باشد. برای دریافت خدمات تعمیرات برد داکت اسپیلت از تعمیرگاه مجاز کولر گازی زانتی ایمن سرویس صداقت، با شماره تماس مندرج در سایت تماس بگیرید.

از آنجایی که برد قطعه حساس و اصلی داکت اسپلیت زانتی می‌باشد، حتما باید به دست تعمیرکار متخصص داکت اسپلیت تعمیر یا تعویض شود. تعمیر برد داکت اسپلیت زانتی به دلیل حساس و سخت بودن با هزینه بالاتری انجام می‌شود.

ارورهای داکت اسپلیت Zaneti

یکی از نشانه های خرابی داکت اسپلیت زانتی، نمایش ارور و کد خطا می‌باشد. با عیب یابی ارورهای داکت اسپلیت زانتی می‌توان متوجه شد که مشکل از کدام قسمت می‌باشد و نیاز است کدام قطعه داکت اسپلیت تعمیر شود.
بعضا ممکن است ارورهای کولر گازی زانتی به صورت چشمک های چراغ یا led نمایش داده شود یا اعدادی روی صفحه نمایش داکت اسپلیت زانتی ظاهر شود که در این شرایط بهتر است با یک مرکز تعمیر داکت اسپلیت تماس بگیرید و درخواست اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت زانتی خود را ثبت نمایید.

نصب داکت اسپلیت زانتی

برای نصب داکت اسپلیت زانتی با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید تا نصاب مجاز داکت اسپلیت زانتی، به محل اعزام شود و بعد از نصب برگه گارانتی مهر شده را به شما تحویل دهد.

در صورت نداشتن گارانتی داکت اسپلیت زانتی Zaneti و یا اتمام زمان گارانتی، می‌توانید از نصاب داکت اسپیلت زانتی بدون گارانتی با قیمت مناسب این مجموعه استفاده کنید.

هزینه نصب داکت اسپلیت زانتی و تعمیر آن ثابت نیست؛ بنابراین بهتر است برای دریافت اطلاعات بیشتر با این مجموعه تماس حاصل نمایید.

تماس بگیرید