X

تعمیر داکت اسپلیت گری

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت گری

تعمیر و تعویض کمپرسور داکت اسپلیت گری خود را می‌توانید به مجموعه ایمن سرویس صداقت بسپارید. تعمیرکاران ماهر این مجموعه پس از ارزیابی قطعه و عیب یابی آن، تصمیم به تعمیر یا تعویض کمپرسور داکت اسپلیت می‌گیرند. معمولا تعمیر کمپرسور داکت اسپلیت صرفه اقتصادی بیشتری دارد. برای تعمیر یا تعویض کمپرسور در ابتدا اجزای آن یعنی سیلندر، تیغه ها، لوله های کمپرسور و… بررسی می‌شوند و سپس در صورت بروز مشکل اقدام به رفع آن می‌نمایند.

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت گری

تعمیر و تعویض خازن داکت اسپلیت گری

یکی از قطعات مهمی که عملکرد صحیح داکت اسپلیت به آن وابسته است، قطعه خازن می‌باشد. تمامی کارکرد و راندمان دستگاه وابسته به عملکرد صحیح خازن است و برای تعویض خازن باید از جنس درجه یک و اورجینال استفاده کرد.

تعمیر و تعویض خازن داکت اسپلیت گری

تعمیر ترموستات داکت اسپلیت گری

ترموستات داکت اسپلیت گری برای کنترل دمای محیط و کانال هوا مورد استفاده قرار می‌گیرد. فرآیند کنترل دستگاه توسط ترموستات و از طریق فرمان به فن یا شیر فن کویل، شیر برقی، شیر موتوری و…صورت می‌گیرد.

غالبا ترموستات در دستگاه های تولید گرما یا سرما نصب می‌شود تا با قطع و وصل دستگاه، دمای تنظيم شده تثبیت شود. برای تعمیر یا تعویض ترموستات داکت اسپلیت گری با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید. 

تعمیر ترموستات داکت اسپلیت گری

رفع آبریزی داکت اسپلیت گری

اگر اجرای لوله کشی در ساختمان صحیح نباشد و محل اتصالات لوله ها شل باشد، امکان نشتی آب از سقف وجود دارد.

یکی از مهم ترین دلایلی که می تواند نشتی داکت اسپلیت گری را به همراه داشته باشد، خرابی ورودی آب گرم است که برای حل این مشکل باید لوله ها و شیر های ورودی را بررسی کرده و در صورت مشکل تعویض یا تعمیر شود.

رفع آبریزی داکت اسپلیت گری
تعمیر داکت اسپلیت گری

مرکز مجاز تعمیر داکت اسپلیت گری gree در تهران

در مجموعه ایمن سرویس صداقت کلیه خدمات تعمیر داکت اسپلیت و سرویس آن به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای توسط تعمیرکاران متخصص و با تجربه انجام می‌شود. برای دریافت هر یک از خدمات مربوط به تعمیر و سرویس داکت اسپلیت گری با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن یک تعمیرکار داکت اسپلیت برای بازدید از دستگاه به محل اعزام شود. سرویس داکت اسپلیت گری در مجموعه ایمن سرویس صداقت شامل موارد زیر می‌شود:

 • سرویس کامل داکت اسپلیت
 • شارژ گاز داکت اسپلیت
 • رفع ایراد برقی داکت اسپلیت
 • بررسی نشتی آب داکت اسپلیت
 • تعویض کمپرسور داکت اسپلیت
 • رفع آبریزی داکت اسپلیت
 • تعمیر و تعویض خازن داکت اسپلیت
 • تعمیر و تعویض برد داکت اسپلیت
 • تعمیر و تعویض ترموستات داکت اسپلیت
 • تعمیر وتعویض موتور فن داکت اسپلیت
 • تعمیر و تعویض کویل آبگرم داکت اسپلیت
 • راه اندازی سرمایش و گرمایش داکت اسپلیت

ایمن سرویس صداقت یکی از بزرگترین نمایندگی مجاز داکت اسپلیت گری در شهر تهران می باشد که مورد اعتماد مشتریان بوده و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

عیب یابی داکت اسپلیت گری

یکی از امور تخصصی در زمینه داکت اسپلیت، سرویس و تعمیر آنها می‌باشد که هر سرویسکار یا تعمیرکار داکت اسپیلت گری باید در آن مهارت کافی داشته باشد.
گروه تعمیرکاران ایمن سرویس صداقت علاوه بر داشتن دانش فنی کافی، در زمینه عیب یابی و تعمیرات داکت اسپلیت گری دارای تجربه فراوانی نیز می‌باشند. در ادامه برخی از مشکلات رایج داکت اسپلیت گری را بررسی می‌کنیم:

پریدن فیوز برق بعد از روشن کردن داکت اسپلیت گری

در صورتی که سیم های برق در جایی به هم اتصالی داشته باشند و یا خازن ها دچار اتصال کوتاه شوند، بعد از روشن کردن داکت اسپلیت گری، فیوز برق می‌پرد و داکت اسپلیت خاموش می‌شود. همچنین در صورتی که موتور یا پروانه های فن خراب شده باشد و داکت اسپلیت به صورت غلط و نادرست،
سیم کشی شده باشد، فیوز برق داکت اسپلیت می‌پرد و برای رفع این مشکل نیاز است با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

روشن نشدن کمپرسور داکت اسپلیت گری

کار نکردن مدار فرمان، مقدار کم شارژ گاز داکت اسپیلت گری، خراب بودن کمپرسور و کثیف بودن کنتاکت‌های کنترل باعث بروز مشکل روشن نشدن کمپرسور داکت اسپلیت گری می‌شود. برای رفع این مشکل و اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت گری به محل نیاز است با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

مدام کار کردن کمپرسور داکت اسپلیت گری

کم بودن مقدار شارژ گاز داکت اسپلیت، کثیف بودن کندانسور و فیلترها، بالا بودن دمای محیط کندانسور، آسیب و صدمه دیدن عایق لوله ها و برفک زدن کویل اواپراتور داکت اسپلیت گری موجب بروز این مشکل می‌شود.

اگر می‌خواهید مشکل مدام کار کردن کمپرسور داکت اسپلیت گری را برطرف کنید، با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

صدا دادن دستگاه بیرونی داکت اسپلیت گری

در صورتی که محل استقرار دستگاه تنظیم و تراز نباشد، کمپرسور با کف سینی دستگاه برخورد کند، ضربه گیر کمپرسور خراب شده باشد و مقدار شارژ گاز کولر گازی کم باشد، دستگاه بیرونی داکت اسپلیت گری سر و صدای ناهنجار ایجاد می‌کند.

برای رفع این مشکل ابتدا باید موارد گفته شده را عیب یابی کرده و سپس اقدام به تعمیر آن نمایید. 

هزینه تعمیر داکت اسپلیت گری چقدر است؟

اعلام هزینه تعمیر داکت اسپلیت گری در مجموعه ایمن سرویس صداقت توسط کارشناس و تکنسین مربوطه بعد از بازدید از دستگاه تعیین می‌شود. تیم فنی ایمن سرویس صداقت در ابتدا از داکت اسپلیت گری بازدید کرده و اعلام هزینه می‌کنند، سپس بعد از رضایت مشتری اقدام به تعمیرات داکت اسپیلت گری می‌نمایند.

برای اطلاع از هزینه تعمیرات و سرویس انواع داکت اسپلیت با شماره تماس مندرج در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید
تعمیر داکت اسپلیت گرینننن