X

تعمیرات و سرویس داکت اسپلیت ریم

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:

چرا داکت اسپلیت ریم باد گرم می زند؟

بعد از روشن کردن داکت اسپلیت ریم اگر متوجه شدید که این دستگاه باد گرم می زند، شاید علت اصلی آن کمبود گاز داکت اسپلیت ریم باشد. البته قبل بررسی این موضوع از تنظیم مود و حالت های داکت اسپلیت نیز مطمئن شوید. اگر مشکل باد گرم زدن داکت اسپلیت از کمبود گاز باشد، باید نسبت به شارژ گاز داکت اسپلیت ریم خود اقداماتی انجام دهید.

چرا داکت اسپلیت ریم باد گرم می زند؟

شارژ گاز داکت اسپلیت ریم Rheem

معمولا به علت استفاده نادرست از داکت اسپلیت و یا سرویس نکردن به موقع، داکت اسپلیت ریم نیازمند شارژ گاز می شود و حتما باید سرویس آن انجام گیرد. در بعضی از دستگاه ها نیز به علت وجود نشتی در مدار داکت اسپلیت ریم، گاز تخلیه شده و باید ابتدا نشت یابی را پیدا کرد و سپس شارژ گاز را انجام داد.

یکی دیگر از اجزای داکت اسپلیت ریم، سیستم عیب یاب خودکار آن می باشد که در صورتی که در داکت اسپلیت مشکلی به وجود آید، خود او را برطرف می کند. در صورتی که این قطعه مشکل پیدا کند به صورت یک ارور در صفحه نمایش داکت اسپلیت نمایان می شود. برای دریافت خدمات عیب یابی و شارژ گاز داکت اسپلیت ریم با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید.

شارژ گاز داکت اسپلیت ریم Rheem

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت ریم

کمپرسورهایی که بر روی داکت اسپلیت ریم نصب می شوند، توسط کارخانه سازنده از نوع پیستونی با برند بیریستول و یا تکامسه اصلی می باشند. این کمپرسور ها خنکی فراوانی دارند و بهتر است برای تعویض کمپرسور داکت اسپلیت ریم از نوع کوپلند تایلندی استفاده کرد. برای تعویض کمپرسور داکت اسپلیت ریم می توانید با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس گرفته و سرویس خود را ثبت کنید.

از آنجایی که تعویض و تعمیر کمپرسور داکت اسپلیت ریم کار بسیار پیچیده و حساسی می باشد، بهتر است این امر را به تعمیرکاران با تجربه و دوره دیده این مجموعه بسپارید.

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت ریم

تعویض خازن داکت اسپلیت ریم Rheem

خازن در داکت اسپلیت ریم، نقش بسیار مهمی در راه اندازی داشته و به همین منظور حتما باید از خازن اورجینال و مناسب داکت اسپلیت ریم استفاده شود چرا که در غیر این صورت، آسیب زیادی به دستگاه و کمپرسور وارد می شود. برای تعویض خازن داکت اسپلیت ریم با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

تعویض خازن داکت اسپلیت ریم Rheem

سوالات متداول

 • چگونه می توان مصرف برق داکت اسپلیت ریم را کاهش داد؟

  راهی برای کم کردن مصرف برق داکت اسپلیت ریم وجود ندارد اما بهتر است در فصل تابستان دمای دستگاه را از 24 درجه پایین تر تنظیم نکنید.

 • داکت اسپلیت ریم سر و صدا ایجاد می کند. علت چیست؟

  با تعمیر فن داکت اسپلیت ریم و یا شستشوی مدار و حذف رسوبات موجود می توانید تا درصد بسیاری، سر و صدای داکت اسپلیت را کاهش دهید.

 • علت پریدن فیوز داکت اسپلیت ریم چیست؟

  زمانی که در داکت اسپلیت ریم اتصالی وجود داشته باشد فیوز مینیاتوری واحد می پرد. این مشکل به دلیل وجود اتصال کوتاه در مدار بروز می کند که باید بعد از بررسی قسمت های مختلف توسط تعمیرکار، مشکل برطرف گردد.

 • دمای داکت اسپلیت ریم کم نمی شود علت چیست؟

  نبود گاز کافی در داخل دستگاه و نیاز به شارژ گاز داکت اسپلیت ریم/ کثیفی بیش از حد داکت اسپلیت ریم/ ضعیف شدن کمپرسور داکت اسپلیت ریم

 • علت بوی نامطبوع داکت اسپلیت ریم چیست؟

  معمولا گرفتگی در قسمت درین داکت اسپلیت ریم سبب ایجاد بوی بد شده و جدا نکردن فضای داخل سقف یونیت داخلی از سرویس بهداشتی می تواند بوی نامطبوع را به داخل واحد هدایت کند.

تعمیرات و سرویس داکت اسپلیت ریم

راه اندازی داکت اسپلیت ریم Rheem

برای راه اندازی داکت اسپلیت ریم برای اولین بار بهتر است، از یک تعمیرکار داکت اسپلیت ریم حرفه ای کم بگیرید تا دستگاه شما را به درستی راه اندازی و تنظیم کند. تعمیرکار داکت اسپلیت ریم به محل شما اعزام شده و قسمت های مختلف را بررسی می کند و سلامت داکت اسپلیت ریم را ارزیابی می کند و نحوه استفاده از داکت اسپلیت ریم را به شما آموزش می دهد. تمام این موارد شامل نمایندگی شده و شما به راحتی می توانید این خدمات را از مجموعه ایمن سرویس صداقت دریافت کنید.

سرویس داکت اسپلیت ریم

زمان مناسب برای سرویس داکت اسپلیت ریم در ابتدای فصل تابستان و همچنین ابتدای فصل زمستان می باشد. با توجه به اینکه از داکت اسپلیت هم در زمستان و هم در تابستان استفاده می شود، باید سرویس دستگاه را در فواصل کوتاه انجام داد تا راندمان داکت اسپلیت ریم کاهش پیدا نکند.

با مشاهده هر علائمی در داکت اسپلت بهتر است نسبت به سرویس و تعمیر آن اقدام کنید.

تعمیر داکت اسپلیت ریم با مناسب ترین قیمت

یکی از دغدغه هایی که ممکن است، مشتریان داشته باشند، هزینه های تعمیر داکت اسپلیت ریم می باشد. بدین منظور مجموعه ایمن سرویس صداقت نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت ریم با مناسب ترین قیمت ها را برای شما مشتریان گرامی در نظر گرفته است. برای دریافت خدمات داکت اسپلیت مقرون به صرفه با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید.

توجه داشته باشید با توجه به نوسانات قیمت همچنین نامعلوم بودن مشکل داکت اسپلیت، به شما نمی توان هزینه دقیق برای تعمیر داکت اسپلیت را اعلام کرد، بنابراین حتما باید تعمیرکار در محل شما حاضر شده و بعد از تعمیرات قیمت را به شما اعلام نماید.

تعمیر داکت اسپلیت ریم در تهران

تعمیرکار داکت اسپلیت ریم Rheem

برای استفاده مداوم از داکت اسپلیت ریم با شروع فصل تابستان و زمستان، می بایست تعمیرکار داکت اسپلیت ریم به محل شما اعزام شود و قسمت های مختلف داکت اسپلیت ریم را مورد بررسی قرار دهد. چنانچه هر قسمت دارای مشکل بود بعد از مشورت با شما و در صورت طلاح دید، تعمیرکار اقدام به تعمیر یا تعویض قطعه داکت اسپلیت ریم می نماید.

راه اندازی داکت اسپلیت ریم در زمستان

برای تعمیر داکت اسپلیت ریم باید mode ترموستات داکت اسپلیت ریم را در حالت زمستانه قرار دهید و از سمت پنل داخلی نیز حالت زمستان را انتخاب نموده و درجه حرارت را زیاد کنید تا گرما از دهنه داکت اسپلیت خارج شود. گرمای خارج شده توسط موتور خانه قابل تنظیم می باشد. اگر نمی توانید داکت اسپلیت ریم را به حالت زمستانه تنظیم کنید بهتر است با یک مرکز سرویس و راه اندازی داکت اسپلیت تماس بگیرید.

راه اندازی داکت اسپلیت ریم در تابستان

برای تنظیم داکت اسپلیت ریم در حالت تابستانه، باید حالت mode ترموستات داکت اسپلیت را در حالت تابستان قرا داده و دور فن را روی حالت med بگذارید. در این حالت بعد از وقفه 3 دقیقه ای، کمپرسور شروع به فعالیت کرده و عمل خنک سازی انجام می شود. در غیر این صورت داکت اسپلیت نیاز به تعمیر دارد.

تعویض ترموستات داکت اسپلیت ریم Rheem

یکی از نقاط ضعف داکت اسپلیت ریم، خرابی و یناز به تعمیر داشتن ترموستات داکت اسپلیت آن می باشد که بعد از مدتی کارایی خود را از دست می دهد. تمامی دستورات و مدیریت داکت اسپلیت ریم توسط ترموستات انجام می شود و در صورت خرابی آسیب های زیادی را به دستگاه وارد می کند. برای تعویض ترموستات داکت اسپلیت ریم با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاهترین زمان تعمیرکار به محل شما اعزام گردد.

تماس بگیرید