X

تعمیر کولر گازی بوش در تهران

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
تعمیر کولر گازی بوش

کولر گازی بوش یکی از سیستم های تهویه مطبوع به شمار می رود که دارای کیفیت عالی و عمر طولانی می باشد. ممکن است در اثر استفاده روزانه و نوسانات دمایی، کولر گازی بوش نیاز به سرویس و تعمیر دوره ای پیدا کند که در این شرایط می توانید با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس حاصل نمایید.

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

کولر گازی بوش یکی از کولر گازی های با کیفیت موجود در بازار می باشد که ممکن است در صورت استفاده طولانی مدت و عدم سرویس به موقع، دچار مشکل و خرابی شود. در این مطلب درباره نحوه سرویس و تعمیر کولر گازی بوش صحبت شده و به مشکلات رایج کولر گازی بوش اشاره خواهد شد.

تعمیرات کولر گازی بوش BOSCH

تعمیر و سرویس کولر گازی بوش شامل موارد زیر می شود و در صورتی که با هر یک از موارد زیر در کولر گازی خود مواجه شدید، بهتر است به منظور تعمیر کولر گازی خود با مجموعه ایمن سرویس صداقت برای اعزام تعمیرکار پکیج بوش تماس بگیرید.

 1. تعویض کمپرسور کولر گازی بوش Bosch
 2. تعمیر موتور فن بیرونی کولر گازی بوش
 3. تعویض موتور فن داخلی کولر گازی بوش
 4. تعمیرات تخصصی برد کولر گازی بوش
 5. تعویض بلوور فن کولر گازی بوش
 6. تعویض بوش بلوور کولر گازی
 7. رفع نشتی و آبریزی کولر گازی بوش

تعمیر کولر گازی بوش در تهران

تعویض کمپرسور کولر گازی بوش BOSCH

یکی از موارد تعمیراتی کولر گازی بوش، تعمیر یا تعویض کمپرسور آن است که نیاز به کمک یک تعمیرکار کولر گازی بوش با تجربه و ماهر دارد. راه اندازی کمپرسور کولر گازی با تعویض خازن ممکن است اما در صورتی که کمپرسور کولر گازی بسوزد، باید نسبت به تعویض آن اقدام کرد. از آنجایی که کمپرسور کولر گازی نقش مهمی در سیستم کولر گازی دارد، در صورت بروز مشکل در این قسمت به سرعت باید نسبت به برطرف کردن آن مشکل اقداماتی انجام داد.

تعمیر برد کولر گازی بوش BOSCH

هنگامی که کولر گازی بوش روشن نمی شود، بعد از بررسی اتصال برق باید تعمیرکار مجاز کولر گازی بوش، برد کولر گازی را بررسی کند تا مشکلی برای آن ایجاد نشده باشد. در صورتی که برد دچار مشکل شده باشد برای تعمیر آن باید تمام متعلقات برد را به تعمیرگاه کولر گازی بوش منتقل کرد تا تعمیرکار قسمت الکترونیک کولرگازی بوش، بتواند بر روی دستگاه کار تعمیراتی انجام دهد و پس از تست برد کولر گازی مجدد آن را نصب کند. در صورتی که برد کولر گازی بوش سوخته باشد و نتوان آن را تعمیر کرد، باید آن را تعویض کنید.

تعمیر و تعویض قطعات کولر گازی بوش BOSCH

تعمیر و تعویض قطعات کولر گازی بوش امری مهم است و باید توسط یک مرکز تعمیر کولر گازی معتبر انجام شود. مجموعه ایمن سرویس صداقت با داشتن تعمیرکاران حرفه ای، تمامی خدمات تعویض و تعمیر قطعات کولر گازی بوش با ارائه قطعات اصلی و اورجینال را به شما مشتریان عزیز ارائه می کند.

مشکلات رایج کولر گازی بوش

با مواجه شدن با هر یک از مشکلات زیر سریعا با تکنسین های مجموعه ایمن سرویس صداقت ارتباط بگیرید.

کولر گازی بوش BOSCH روشن نمی شود.

این مشکل ممکن است به دو دلیل اتفاق بیافتد:

 • قطع شدن برق اصلی کولر گازی بوش

 • سوختن برد کولر گازی بوش BOSCH

کولر گازی بوش BOSCH اتصالی برق دارد.

معمولا زمانی کولر گازی بوش با مشکل اتصالی برق مواجه می شود، که کمپرسور آن سوخته باشد ولی ممکن است این مشکل از برد کولر گازی و خازن آن نیز باشد. اگر با مشکل برق دهی و اتصالی کولر گازی بوش مواجه شدید برق منزل را به طور کامل قطع کنید و با یک مرکز تعمیر کولر گازی معتبر تماس حاصل نمایید.

کولر گازی بوش BOSCH باد گرم میزند.

 • کمبود گاز کولر گازی بوش

 • معیوب بودن برد کولر گازی بوش BOSCH

 • کار نکردن کمپرسور کولر گازی

 • سوختن کمپرسور کولر گازی بوش

 • خرابی شیر برقی کولر گازی بوش

 • خرابی خازن کولر گازی BOSCH

 • سوختن فن کندانسور کولر گازی BOSCH

کولر گازی بوش باد سرد میزند.

هنگام راه اندازی سیستم گرمایش کولر گازی بوش معمولا ممکن است با این مشکل مواجه شوید که به دلیل سرویس نکردن دوره ای کولر گازی بوش می باشد. به منظور سرویس کولر گازی بوش می توانید با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس حاصل نمایید.

خرابی ترموستات کولرگازی بوش

خرابی برد کولر گازی و عدم کار کرد آن می تواند باعث از کار افتادن ترموستات کولر گازی بوش شود که برای تعویض آن می توانید با این مجموعه تماس حاصل نمایید.

هزینه تعمیر کولر گازی بوش چقدر است؟

اجرت تعمیر کولر گازی بوش به میزان خرابی، ایاب و ذهاب، نیاز به تعویض قطعه، سرویس و سختی تعمیر کولر گازی بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت می توانید با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس حاصل نمایید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید