X

تعمیر کولر گازی سامسونگ SAMSUNG در تهران

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
تعمیر کولر گازی سامسونگ

مرکز معتبر ایمن سرویس صداقت با بیش سال ها تجربه، خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ را به تمامی مناطق 22 گانه شهر تهران ارائه می کند. این مجموعه به عنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ، از تکنسین های مجرب و آموزش دیده برخوردار بوده و قادر به تعمیر تمامی مدل‌های کولر گازی سامسونگ می باشد. این مجموعه تنها از قطعات اصل برای تعمیر کولر گازی سامسونگ استفاده می کند و برای تمامی خدمات تعمیرات و گارانتی، فاکتور معتبر ارائه می‌دهد. برای استفاده از این خدمات با شماره مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

تعمیر کولر گازی سامسونگ SAMSUNG در تهران

یکی از لوازم پرکاربرد در ایام تابستان، کولر گازی است که تحمل خاموشی این دستگاه یا خرابی آن در روز های گرم سال حتی برای دقایقی غیر ممکن است. تجهیزات برودتی سامسونگ به دلیل تنوع و کیفیت بالا مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است اما در صورتی که کاربران به سرویس های دوره ای و یا نکات مهم در نگهداری از آنها توجه نداشته باشند، ممکن است این دستگاه دچار خرابی و اختلال شود.

مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ ایمن سرویس صداقت، یکی از مجموعه های فعال در حوزه تعمیر و سرویس دوره ای کولر های گازی سامسونگ است که از تعمیرکاران حرفه ای در این زمینه استفاده می کند. برای دریافت خدمات در حومه تهران و تمامی نقاط تهران با شماره مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران

سرویس کولر گازی سامسونگ

کولرهای گازی سامسونگ در مدل‌های مختلف ایستاده، پنجره‌ای، اسپلیت، داکت اسپیلت و سقفی در بازار موجود می باشند که برخی از این کولرهای گازی هم در فصول سرد و هم در فصول گرم سال مورد استفاده قرار می گیرند. توجه به سرویس دوره‌ای کولر گازی باعث داشتن عملکرد مطلوب این دستگاه می شود و برخی مشکلات آن مانند خنک نکردن، پرتاب قطرات آب هنگام تولید هوای سرد و سروصدا، با یک سرویس ساده و تمیز کردن فیلترهای آن برطرف می‌شوند. برای سرویس کولرگازی سامسونگ می‌توانید از خدمات مجموعه ایمن سرویس صداقت استفاده کنید.

سرویس های تخصصی مرکز تعمیرات کولر گازی سامسونگ شامل چه مواردی می شود؟

 • تعمیر کولر گازی اینورتر سامسونگ
 • تعمیر شیر برقی (تعویض شیر برقی)
 • تعویض کمپرسور کولر گازی سامسونگ اینورتر و معمولی
 • تعمیر برد کولر گازی سامسونگ معمولی و کول گازی اینورتر
 • نصب کولر گازی و سرویس کولر گازی سامسونگ
 • لوله‌کشی جهت نصب کولر گازی سامسونگ
 • تأمین تمام قطعات کولرگازی سامسونگ
 • تعمیر موتور فن کولر گازی سامسونگ
 • جابجایی کولر گازی سامسونگ
 • نشت‌یابی و شارژ گاز کولر گازی سامسونگ
 • شارژ گاز R۲۲ کولر گازی معمولی سامسونگ
 • تعمیر کولر گازی اینورتر سامسونگ
 • سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ
 • سرویس سالیانه کولرگازی
 • تعمیر و تعویض برد کولر گازی سامسونگ
 • تعمیر و تعویض کمپرسور کولر گازی سامسونگ
 • ارائه تمامی خدمات مرتبط با نصب کولر گازی سامسونگ
 • شارژ گاز کولر گازی سامسونگ
 • شارژ گاز R۴۱۰ کولر گازی اینورتر سامسونگ

نصب کولر گازی سامسونگ

به منظور نصب کولر گازی سامسونگ به صورت صحیح و بی نقص، باید به نکات مختلفی مانند ایمن سازی جایگاه، شیب مناسب لوله ها، نصب درست اتصالات الکتریکی، اتصال صحیح لوله ها، انتخاب جای مناسب برای پنل خارجی و… توجه کنید. اگر این موارد را رعایت نکنید، مشکلات متعددی برای کولر گازی شما ایجاد می شود.

برای پیشگیری از وقوع این اختلال ها، فرایند نصب کولرگازی Samsung را به تیم مجرب ایمن سرویس صداقت بسپارید. همکاران ما بعد از مستحکم سازی پایه ها، پنل داخلی کولر گازی و لوله و اتصالات مربوطه را وصل می کنند و پنل خارجی را در محلی مناسب نصب کرده و شارژ کولر گازی سامسونگ را انجام می دهند. بعد از طی کردن این موارد، دستگاه تست شده و در صورت سالم بودن به شما تحویل داده می شود.

شارژ گاز کولر گازی سامسونگ

یکی از مهمترین اقداماتی که در طی فرایند تعمیر کولر گازی سامسونگ باید انجام شود و در زمان سرویس کولر گازی نیز باید تست و بررسی شود، شارژ گاز دستگاه است که اساس کار کولر گازی و اسپلیت، با استفاده از گاز فریون بوده و اگر مقدار این گاز در دستگاه کم یا تمام شود، کارکرد دستگاه با مشکل مواجه خواهد شد.

اگر روش درستی برای شارژ گاز کولر گازی انتخاب نشود یا کیفیت گاز بسیار پایین باشد، کولرگازی عملکرد مطلوبی نخواهد داشت و از کار خواهد افتاد. برای انجام خدمات شارژ و بررسی میزان گاز در کولر گازی با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس حاصل نمایید.

بررسی مشکلات رایج کولر گازی سامسونگ

در ادامه به بررسی متداول‌ترین مشکلات کولر گازی سامسونگ می‌پردازیم:

سیستم خنک کنندگی کولر گازی سامسونگ به صورت یکنواخت کار نمی‌کند.

این مشکل اغلب به دلیل وجود ترک‌ بر روی دیوار رخ می‌دهد و برای رفع این مشکل باید درزهای موجود را با مواد مناسب پر کنید و حتما از معیوب نبودن سیم‌کشی دستگاه اطمینان حاصل نمایید.

کولر گازی سامسونگ روشن نمی‌شود.

در ابتدا بررسی کنید که مشکل از پریز یا رابط برق نباشد و در ادامه سالم بودن دوشاخه و سیم دستگاه و محل اتصال سیم به دستگاه را چک کنید. در صورت برطرف نشدن مشکل با ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید و درخواست اعزام تعمیرکار کولر گازی سامسونگ خود را ثبت نمایید.

کولر گازی سامسونگ به صورت پیوسته کار می کند.

این مشکل به دو دلیل رخ می دهد؛ اولین دلیل کاهش یافتن یا تمام شدن گاز مبرد دستگاه کولر گازی است و دومین دلیل معیوب شدن فن دستگاه یا فن ترموستات می باشد که این موارد توسط افراد آماتور قابل تشخیص و تعمیر نیست و باید از یک تعمیرکار ماهر در این زمینه کمک گرفت.

کولر گازی سامسونگ خنک نمی‌کند.

در صورت بروز این مشکل سالم بودن کلید انتخاب کولر گازی را بررسی کنید و در صورتی‌که کلید انتخاب سالم بود، از یک تعمیرکار کولر گازی سامسونگ بخواهید که قطعات مختلف کولر گازی اعم از فیلتر هوا، خازن، برد رله، ترموستات و برد پاور را بررسی کند.

از کولر گازی سامسونگ آب چکه می‌کند.

تمامی لوله های تخلیه کولر گازی را برای یافتن نشتی بررسی کنید و همچنین امکان گرفتگی لوله‌ها یا فیلتر هوای کولر گازی را نیز در نظر داشته باشید. بهتر است عایق لوله‌های مبرد را نیز چک کنید تا در صورت وجود مشکل بتوانید آن را برطرف کنید.

کولرگازی سامسونگ سروصدای زیادی ایجاد می‌کند.

اگر فن‌های کولر گازی به روغن‌کاری نیاز داشته باشند، سروصدا ایجاد می‌کنند و گاهی نیز این صداهای ناهنجار ناشی از ساییده شدن تیغه ها بر روی یکدیگر است. همچنین ممکن است به دلیل فرسوده و قدیمی شدن کمپرسور دستگاه، صدای زیادی توسط این بخش تولید شود که با سرویس و تعویض قطعات قدیمی می توانید این مشکل را برطرف نمایید.

دریچه کولر گازی سامسونگ باز و بسته نمی‌شود.

یکی از دلایل باز یا بسته نشدن دریچه دمپر کولر گازی، قرار گرفتن دستگاه در حالت گرمایش یا خاموش شدن در حالت گرمایش می باشد که در این حالت کاربر با خاموش و روشن کردن دستگاه می‌تواند کولر گازی را به حالت اول برگرداند. همچنین مواردی مانند خرابی برد، قطع شدن سیم موتور دریچه کولر و یا وجود جسم کوچک در میان دریچه، موجب جلوگیری از باز و بسته شدن این قسمت دستگاه می‌شوند.

کمپرسور کولر گازی سامسونگ آمپر کشی می کند.

آمپر کشیدن یعنی کولر گازی به میزان برقی بیشتری برای عملکرد مطلوب نیاز دارد که یکی از دلایل آن بالا رفتن دمای محیط و از لحاظ فنی نیز کثیف بودن کندانسور و زیاد شدن گاز مبرد دستگاه می باشد.

کولر گازی سامسونگ خاموش نمی‌شود.

خرابی بردهای مختلف (برد اصلی، برد رله و برد کنترل دما)، کوتاه بودن کابل، درست کار نکردن ترموستات و گیرکردن فن از مواردی هستند که می توانند باعث خاموش نشدن کولر گازی سامسونگ شوند.

کولر گازی سامسونگ بوی بدی می‌دهد.

رشد باکتری ها و قارچ ها، وجود رطوبت و مردن یا لانه گذاری حیوانات می تواند باعث استشمام بوی بد از کولر گازی سامسونگ شود که در این شرایط، باید فن‌ها و کانال‌های هوای کولرگازی تمیز شوند.

با روشن شدن کولر گازی سامسونگ فیوز می‌پرد.

 • جدا شدن سیم‌های کانکتور برق
 • اتصال کنتاکت های اتصال جریان برق قطعات الکتریکی مانند کلید، ترموستات و…
 • نشت برق از سیم پیچ‌های کمپرسور به بدنه

کولر گازی سامسونگ باد گرم تولید می‌کند.

از دلایل اصلی تولید باد گرم توسط کولر گازی سامسونگ می توان به خرابی اورلود کولر گازی، قطع شدن سیم‌پیچ رله استارت و یا کم شدن گاز دستگاه اشاره کرد.

بخش داخلی کولر گازی سامسونگ یخ زده است.

یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که ممکن است برای کولرهای گازی سامسونگ رخ بدهد، وجود یخ یا برفک بر روی لوله‌ها است. با خاموش شدن دستگاه یخ‌ها ذوب‌شده و نشتی آب ایجاد می شود. یخ زدن کولر گازی نشانه‌ی کثیف بودن فیلترها یا کم و زیاد بودن شارژ گاز کولر گازی است. برای عیب‌یابی دستگاه از نمایندگی کولر گازی سامسونگ کمک بگیرید.

هزینه تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران

هزینه تعمیر کولر گازی سامسونگ در محل

هزینه تعمیر کولر گازی سامسونگ به عوامل مختلفی بستگی دارد و از آنجایی که مجموعه ایمن سرویس صداقت تنها از قطعات اصل استفاده می کند، هزینه تعمیرات و تعویض قطعه متفاوت بوده و تا حد ممکن به جای تعویض قطعات این مجموعه سعی می کند، به تعمیر آن‌ها بپردازد. ارائه خدمات تعمیر در محل و استفاده از نرخ مصوب اتحادیه باعث محبوبیت این مرکز تعمیر انواع کولر گازی در شهر تهران شود. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید