X

تعمیر پکیج لورچ در تهران

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
تعمیر پکیج لورچ در تهران

یکی از با کیفیت ترین پکیج های موجود در بازار پکیج لورچ می‌باشد. در گذر زمان، به دلیل استفاده‌ی زیاد و عدم سرویس دوره‌ ای، پکیج دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر پیدا خواهد کرد. برای تعمیر پکیج لورچ نیاز به یک تعمیرکارمتخصص در زمینه تعمیر پکیج لورچ خواهید داشت. ایمن سرویس صداقت مرکز سرویس و تعمیر پکیج به ویژه تعمیر پکیج لورچ در تهران می‌باشد که دارای تعمیرکاران ماهر در این زمینه است .

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

تعمیر پکیج لورچ در تهران

پکیج لورچ می‌تواند به صورت همزمان دو کار را با هم انجام دهد. یکی از وظایف آن تامین آب گرم مصرفی و دیگر وظیفه این دستگاه حفظ گرمای محیط به کمک شوفاژ و … می‌باشد. از برندهایی که به دلیل کیفیت مطلوبشان مورد توجه قرار گرفته اند می‌توان به پکیج لورچ اشاره کرد. پکیج ها از آنجایی که یک کالای مصرفی به شمار می‌آیند، به مرور زمان دچار نواقص و خرابی هایی می‌شوند که برای تعمیر آن نیاز به افراد متخصص و ماهر خواهید داشت. تعمیر پکیج و سرویس آن به ویژه تعمیر پکیج لورچ در تهران از اهمیت بالایی برخوردار است که باید حتما به دست سرویس کار ماهر در این زمینه سپرده شود. بهتر است برای کارآیی و طول عمر بیشتر پکیج خود، به سرویس پکیج به صورت دوره ای توجه لازم را داشته باشید. این مجموعه در زمینه نصب پکیج و تعمیر پکیج با هر برندی آماده اعزام تکنسین می‌باشد. در تمامی نقاط تهران، ایمن سرویس صداقت در جهت رفع این نیاز برخاسته و توانسته است اعتباری بی‌نظیر برای خود کسب کند.

تعمیر پیکج

انواع پکیج دیواری لورچ

پکیج های لورچ در طرح ها و مدل های مختلفی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد تولید شده اند.

 1. پکیج لورچ مدل آدنا

 2. پکیج لورچ مدل هرما

 3. پکیج لورچ مدل هیرو

 4. پکیج لورچ مدل آریان

 5. پکیج لورچ مدل آرتمن

تمامی مدل های ذکر شده در ظرفیت های 24000، 28000، 32000 و 36000 در بازار موجود هستند که در صورت مواجه با هر ایراد احتمالی در هر مدلی از پکیج لورچ می‌توانید از تعمیرکاران شرکت ایمن سرویس صداقت درخواست کمک کنید.

مشکلات رایج پکیج لورچ

پکیج های لورچ امروزه جای تمام آبگرمکن های قدیمی دیواری و ایستاده را گرفته اند و استفاده نادرست از آنها و همچنین عدم سرویس به موقع باعث بروز برخی آسیب ها و اختلال ها در دستگاه شده است که در ادامه برخی از آنها را بررسی می‌کنیم.

تعمیر پکیج لورچ در تهران

 1. چرا پکیج لورچ روشن نمی‌شود؟

در ابتدا باید از وصل بودن شیر گاز پکیج و برق دستگاه اطمینان حاصل کنید. اگر هر دو صحیح کار می‌کردند پس مشکل از شیر ورودی آب است. عیب یابی پکیج امری تخصصی و حساس است بنابراین توصیه می‌شود اگر در این زمینه مهارت ندارید، تعمیر پکیج را به یک تعمیرکار حرفه ای بسپارید. ممکن است خرابی جرقه از یکی از دلایل روشن نشدن پکیج باشد که علت آن مشکل در الکترود یون پکیج است.

 1. دلیل گرم شدن بیش از حد آب پکیج لورچ

در برخی مواقع فرد دمای آب را مشخص می‌‌کند اما پکیج آب را بیشتر از دمای تعریف شده گرم می‌ کند که در این صورت مجدد پکیج باید تنظیم شود.

خرابی ترموستات می‌تواند دلیل گرم شدن بیش از حد آب پکیج لورچ باشد که برای تعمیر ترموستات پکیج می‌توانید با مجموعه ایمن سرویس صداقت  تماس بگیرید.

 1. کار نکردن دکمه‌ های پکیج لورچ به دلیل چیست؟

کار نکردن دکمه های پکیج به دلیل ایجد خرابی در برد الکترونیکی پکیج است. البته مشکلات دیگری مانند گرم شدن بیش از حد آب، نشت آب از پمپ و… نیز می‌تواند به برد آسیب رسانده و این مشکل را ایجاد نماید. برای تعمیر دکمه‌ های پکیج لورچ باید آن‌ ها را تعویض کرده و یا مجدد تعمیر نمایید.

 1. چرا شعله مشعل پکیج لورچ کوتاه است؟

در زمان کوتاه بودن شعله پکیج، احتمالاً شیر گاز ورودی پکیج بسته و یا نیمه باز است و همچنین امکان دارد فشار گاز ساختمان با افت فشار روبه رو شده باشد که در صورت مشاهده برای رفع آن اقدام نمایید. برای اعزام تعمیرکار پکیج در منزل کافیست با شماره تماس مندرج در سایت تماس بگیرید.

 1. گرم نکردن کافی پکیج لورچ

پکیج به دلیل پایین بودن ظرفیت حرارتی نمی‌تواند رادیاتور ها و ساختمان را به طور مطلوب گرم کند. درباره دلایل گرم نشدن آب پکیج به صورت مفصل در مطلبی جدا صحبت کرده‌ایم. اگر با رفع اشکالات پکیج باز هم پکیج به صورت مطلوبی گرم نمی‌کند بهتر است پکیج خود را تعویض نمایید و متناسب با متراژ منزل خود پکیجی با ظرفیت مناسب خریداری نمایید.

 1. نشت گاز پکیج لورچ

اگر بوی گاز از دستگاه استشمام می‌کنید سریعاً اتصالات و لوله‌ کشی‌ های پکیج خود را بررسی کنید. در صورتی که نشتی گاز جود داشت، شیر گاز را ببندید و پنجره‌ ها را باز کنید. بهتر است در اولین فرصت با یک تعمیرکار و سرویس کار پکیج تماس بگیرید.

 1. مشکل برق پکیج لورچ

اگر در قسمت برق دستگاه مشکلی به وجود آمده بهتر است ابتدا کنترل‌ کننده‌ ها، چراغ‌ ها و صفحه نمایش پکیج لورچ را به خوبی بررسی کنید. اگر هیچگونه اختلالی در آن‌ ها مشاهده نکردید، دیگر وسایل برقی را تست کنید. در انتها نیز فیوز را بررسی کنید. اگر مهارتی در تعمیر و تست برق پکیج ندارید اکیدا هیچ عملی انجام ندهید و با یک تعمیرکار پکیج تماس حاصل نمایید.

 1. گرم و سرد شدن آب پکیج لورچ

شیر خروجی به رادیاتور ها ممکن است در این شرایط نیمه باز و یا بسته باشد و یا ممکن است مبدل حرارتی توسط رسوبات آب مسدود باشد و همچنین سرویس نکردن و استفاده مداوم از پکیج باعث ایجاد این رسوبات شود. همچنین نقص در سنسور فشار آب پکیج نیز می‌تواند در گرم و سرد شدن پکیج تاثیر زیادی داشته باشد. برای تعمیر سنسور فشار آب پکیج لورچ می‌توانید با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

 1. چرا پکیج لورچ به صورت انفجاری روشن می‌شود؟

عوامل زیادی از جمله تنظیم نبودن فشار گاز، تنظیم نبودن الکترود جرقه زن، کثیفی سر الکترودها، عدم وجود اکسیزن کافی و خرابی مشعل و دوکش می‌تواند باعث شود تا پکیج لورچ به صورت انفجاری روشن شود. برای اطلاع از علت انفجاری روشن شدن پکیج می‌توانید به صفحه مربوط به این مطلب مراجعه کنید.

 1. نشتی آب پکیج لورچ

نشتی آب پکیج لورچ یکی از مواردی است که اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که در صورت نشت آب به برد پکیج، باعث از کار افتادن دستگاه شده و شاید باعث ‌شود که دستگاه غیر قابل تعمیر شود. نشتی آب از پکیج لورچ چند علت متفاوت دارد که شامل خرابی شیر اطمینان، شکسته شدن مبدل حرارتی، نشتی پمپ آب پکیج و سوراخ شدن لوله‌های ارتباط می‌باشند. برای عیب یابی پکیج لورچ خود می‌توانید با مجموعه ایمن سرویس صداقت برای اعزام یک تعمیرکار ماهر در زمینه تعمیر پکیج تماس بگیرید.

 1. افت بار پکیج لورچ

افت بار پکیج لورچ نیز می‌تواند باعث بازدهی کم آن شود که علت آن خرابی منبع انبساط پکیج می‌باشد. اگر شیر والف بالای منبع را باز کنید و از آن آب خارج شود، منبع انبساط شما خراب شده و باید تعویض شود. در موارد گفته شده زیر، با بررسی دقیق پکیج خود می‌توانید مشکل پکیج لورچ خود را بیابید.

 • شیر اطمینان فشار خراب باشد.
 • دریچه اتوماتیک تخلیه هوا نشتی بدهد.
 • رادیاتورها و هم‌چنین شیرهای آن نشتی داشته باشد.
 • مسیر هوای رادیاتورها دچار انسداد باشد.
 • گیج فشار پکیج مشکلی وجود داشته باشد.
 1. ایجاد سرو صدای زیاد پکیج لورچ

در بیشتر موارد پکیج پس از مدتی کار کردن شروع به سر و صدا می‌کند که باعث بهم زدن آرامش محیط می‌شود. باید در این مواقع عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ انجام شود. تا به قطعات دیگر آسیبی وارد نشود. برای تعمیر پکیج لورچ در این حالت، ابتدا باید قطعات را چک کنید؛ چرا که پس از مدتی کار کردن بعضی قسمت های قطعات ساییده می‌شوند و سر و صدا ایجاد می‌کنند که برای سرویس پکیج لورچ باید آن قطعات را تعویض کنید. یکی دیگر از مواردی که در عیب یابی سرو صدای پکیج لورچ باید به آن توجه شود این است که رسوب پکیج لورچ بررسی شود تا در صورت رسوب گرفتگی، خدمات اسید شویی برای آن انجام شود.

خدمات و تعمیرات پکیج لورچ

خدمات و تعمیرات قطعاتی که مجموعه ایمن سرویس صداقت در زمینه پکیج به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهد شامل موارد زیر می‌باشد:

 • هواگیری پکیج لورچ

ممکن است در گاز ورودی به پکیج لورچ هوا وجود داشته باشد که در این صورت دستگاه نیز هوا می‌گیرد و نیاز به هواگیری پکیج خواهید داشت. همچنین در برخی موارد نیاز به باد زدن منبع انبساط پکیج لورچ و یا هواگیری منبع انبساط پکیج لورچ است که حتماً باید توسط یک سرویس کار حرفه ای پکیج لورچ انجام شود.

هواگبری پکیج لورچ

 • تعویض فلوسوئیچ پکیج لورچ

خرابی سنسور گرما و خرابی فلوسوئیچ پکیج لورچ باعث می‌شود که اب مصرفی گرم و سرد شود. اگر شیر آب را باز کردید و به جای آب گرم آب سرد رو به ولرم بود، باید قطعه فلوسوئیچ شما تعویض گردد.

نشتی اب پکیج لورچ

 • رسوب گیری پکیج لورچ

عوامل متعددی باعث ایجاد رسوب در پکیج می‌شود که برای از بین بردن رسوب پکیج باید از یک تعمیرکار متخصص کمک گرفت. رسوب گرفتن مبدل های اصلی و ثانویه می‌تواند باعث اختلال در سیستم شود که با یک اسیدشویی پکیج به طور اصولی مشکل پکیج لورچ شما حل خواهد شد. ایمن سرویس صداقت دارای تعمیرکاران ماهر در زمینه اسیدشویی پکیج می‌باشد.

 • تعمیر یا تعویض برد پکیج لورچ

بر روی برد پکیج لورچ برخی قطعات مانند رله، آی سی، فیوز و... نصب شده است که اگر زمانی هر یک از این قطعات دچار مشکل شود، باید بعد از تست و بررسی تعویض شود. از آنجایی که برد پکیج بسیار قطعه مهمی است حتما برای تعمیر یا تعویض برد پکیج و همچنین تعمیر و تعویض صفحه نمایش پکیج از متخصصان حرفه ای کمک بگیرید. تعمیرکاران مجموعه ما از بهترین و با کیفیت ترین قطعات برای تعویض قطعات پکیج استفاده می‌کنند.

 • تعمیر و تعویض مبدل ثانویه پکیج لورچ

رسوبات از مخرب ترین عواملی هستند که پکیج را دچار مشکل می‌کنند. با مشاهده برخی علائم متوجه خواهید شد که پکیج رسوب گرفته و باید اسیدشویی مبدل ثانویه پکیج انجام شود.

 • بوی نامطبوع
 • خاموش شدن ناگهانی پکیج
 • کم شدن فشار آب پکیج
 • تغیر در درجه پکیج
 • سر و صدای زیاد پکیج
 • رادیاتور گرم نمی‌شود.
 • کم شدن دمای آب گرم حتی در زمان روشن بودن دستگاه

تعمیر و تعویض مبدل ثانویه پکیج

در هر زمانی این موارد را مشاهده کردید حتما سریعاً اقدام به عیب یابی پکیج لورچ خود نمایید. در این زمان تعمیرکاران پکیج لورچ در مجموعه ایمن سرویس صداقت، اقدام به اسید شویی پکیج لورچ و سرویس پکیج می‌نمایند.

 • تعمیر و تعویض ترمیستور پکیج لورچ

سنسورها تغییرات را اندازه گیری کرده و آن ها را به سیگنال هایی تبدیل می کنند. عملکرد صحیح سنسور NTC پکیج یا ترمیستور پکیج لورچ از نکات بسیار مهم در پکیج لورچ است. شما می‌توانید برای تعویض این قطعه از یک تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیر پکیج لورچ در تهران کمک بگیرید.

ترمیستور پکیج لورچ

 • تعمیر و تعویض فلومتر پکیج لورچ

اگر زمانی که از آب مصرفی استفاده می‌کنید پکیج روشن نمی‌شود و یا حرارت آب گرم مصرفی مدام دچار نوسان می‌شود، به احتمال زیاد فلومتر پکیج لورچ شما معیوب است و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد. مجموعه ایمن سرویس صداقت در زمینه تعمیر و تعویض فلومتر پکیج بسیار تجربه دارد.

فلومتر پکیج

عیب یابی کدخطا و ارور های پکیج لورچ

 • کدخطا E0:

عدم اتصال پکیج لورچ با ترموستات

 • کدخطا E1:

عدم روشن شدن شعله دستگاه

 در این صورت دکمه C را فشار دهید و در صورت عدم کارکرد با یک تعمیرکار پکیج تماس بگیرید.

 • کدخطا E2:

مشکل در سوئیچ هوای دستگاه

 • کدخطا E3:

اختلال در ترمیستور گرمایشی پکیج

 • کدخطا E4:

اختلال در سنسور آب مصرفی دستگاه

 • کدخطا E5:

مشکل در مدولاتور گاز مصرفی و کاهش شعله پکیج

 • کدخطا E6:

افزایش دمای پکیج به بیشتر از 90 درجه سانتی گراد

 • کدخطا E7:

اختلال در عملکرد هوای پکیج

 • کدخطا E8:

کاهش فشار آب در پکیج

 • کدخطا E9:

افزایش دمای دستگاه به بیش از 100 درجه سانتی گراد

 • کدخطا E10:

هوا گرفتن پکیج لورچ

 • کدخطا E12:

ایجاد مشکل در سیستم کنترل از راه دور پکیج

 • کدخطا E13:

بروز خطا در نرم افزار برد الکترونیکی پکیج

 • کدخطا E15:

مسدود بودن دودکش پکیج

 • کدخطا E16:

در پکیج لورچ مدل آریان نشان دهنده بروز خطا در برد پکیج و در پکیج لورچ مدل آرتمن نشان دهنده بروز خطا در نرم افزار پکیج 

 • کدخطا E25:

پایین آمدن درجه دمای پکیج

 • کدخطا E26:

اختلال در برق یا گاز پکیج

 • کدخطا E28:

مشکل در سنسور دمای آب

 • کدخطا E31:

برهم خوردن تنظیمات ترموستات پکیج

 • کدخطا E40:

بروز مشکل در ترموستات پکیج

 • کدخطا E77:

خرابی ترموستات و کم شدن شعله پکیج

 • کدخطا E99:

اختلال در تنظیم برنامه‌ های دستگاه

تعمیر پیکج

هزینه تعمیر پکیج لورچ

خدمات قیمت به تومان
سرویس پکیج دو مبدل لورچ 500 تا 700 هزار تومان
سرویس پکیج تک مبدل لورچ 450 تا 650 هزار تومان
تعمیر برد پکیج لورچ 400 تا 700 هزار تومان
تعویض شیر موتوری پکیج لورچ 500 هزار تومان
تعویض پرشر سوئیچ لورچ 550 هزار تومان
تعویض فلوسوییچ لورچ 300 تا 500 هزار تومان
تعویض فلومتر پکیج لورچ 450 تا 600 هزار تومان
تعویض NTC لورچ (یک عدد) 300 هزار تومان
تعویض NTC پکیج لورچ (دو عدد) 350 هزار تومان
تعویض کیت شیر سه راه لورچ 400 تا 550 هزار تومان
تعویض روتور واستاتور پکیج لورچ 400 هزار تومان
تعویض مبدل اصلی پکیج لورچ 450 هزار تومان
تعویض مبدل ثانویه لورچ 300 هزار تومان
نصب صافی و تعویض شیلنگ لورچ 250 هزار تومان + هزینه قطعه
تعویض شیر گاز پکیج لورچ 400 هزار تومان
سرویس فن پکیج لورچ 350 هزار تومان
تعویض منبع انبساط پکیج لورچ 250 تا 500 هزار تومان
نصب و جابجایی پکیج لورچ 300 تا 550 هزار تومان

با توجه به مشکل پیش آمده برای پکیج، هزینه تعمیرات متفاوت خواهد بود. این شرکت سال هاست در زمینه تعمیر پکیج فعالیت می‌کند.که با اعزام تکنسین ها و سرویسکاران در محل آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم است. این مجموعه با بیش از 15 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیر پکیج آماده مشاوره و رفع پرسش شما عزیزان است. در صورت تمایل و استعلام هزینه های تعمیر پکیج می‌توانید با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید