X

تعمیر و سرویس کولر گازی جی پلاس در تهران

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
تعمیر و سرویس کولر گازی جی پلاس در تهران

شرکت گلدیران به تازگی کولرهای گازی جدیدی به نام جی پلاس به بازار عرضه کرده است که در خانه‌ها و مراکز تجاری و اداری جایگزین کولرهای آبی شده و هوای مطبوعی ایجاد می کند. در صورتی که بعد از مدتی مصرف کولر گازی جی پلاس دچار مشکل شود، بهتر است از یک مرکز معتبر تعمیر کولر گازی جی پلاس در تهران، درخواست اعزام تعمیرکار کولر گازی نمایید.

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

سرویس و تعمیر کولر گازی های جی پلاس

کولرهای گازی جی پلاس در مدل های مختلفی تولید شده که البته برخی مدل های GPlus دارای دستگاه‌های تهویه‌ی صنعتی می باشند. این کولرهای گازی برای مناطق معتدل و برخی نیز برای مناطق حاره مورد استفاده قرار می گیرند. ظرفیت کولرهای گازی جی پلاس متفاوت بوده و تا ظرفیت 30000 Btu/h طراحی شده اند. در صورتی که بعد از خرید کولر گازی جی پلاس نسبت به سرویس دوره ای آن توجه لازم را داشته باشید، باید از یک تعمیرگاه تخصصی درخواست اعزام تکنسین تعمیر کولر گازی جی پلاس نمایید.

کمپرسور کولرگازی های جی پلاس از نوع اینورتر است و میزان مصرف برق بسیار کمی دارد. مدل‌های زیر از مدل های پر مصرف و پرفروش کولر گازی های جی پلاس است.

 • Non-Tropical      GAC-TM9JN1
 • Non-Tropical    GAC-TM12JN1        
 • Non-Tropical    GAC-TM18JN1    
 • Non-Tropical    GAC-TM24JN1
 • Non-Tropical     GAC-TE30JN1
 • Tropical    GAC-TM30JN3    
 • Tropical    GAC-TM24JN3

مناطق تحت پوشش مجموعه ایمن سرویس صداقت

نمایندگی تعمیر کولر گازی جی پلاس در تهران محدوده های زیر را تحت پوشش خود قرار داده است:

نیرو هوایی، پیروزی، صفا، افسریه، بهارستان، دروازه شمیران، شکوفه، کیانشهر، مشیریه، شهرری، نازی آباد، میدان خراسان، خاوران ،نیاوران، جردن، میرداماد، پارک وی، پاسداران، شریعتی، گاندی، سیدخندان، ولی عصر، ظفر ،سعادت آباد، زعفرانیه، فرمانیه، الهیه، هفت تیر، فرشته، دروس، کاشانک، یوسف آباد، عباس آباد، نارمک، تهرانپارس، هفت‌حوض، رسالت، مجیدیه، بهار، سبلان، دردشت، علم و صنعت، پیروزی، حکیمیه، پلیس، کرمان ، امام حسین (علیه السلام)، تهران‌نو، هنگام ، فرجام، دلاوران، پونک، صادقیه، جنت آباد، فرحزاد، شهرک اکباتان، فردوس، شهران، شهر زیبا، ستارخان، گیشا، ایوانک، جلال آل احمد، شهرک غرب، آزادی، مرزداران، سردار جنگل، دهکده، اوین و...

آیا کولر گازی GPlus سرمایشی گرمایشی است؟

کولرهای گازی جی پلاس دارای عملکرد سرمایش و گرمایش بوده و افراد می توانند در تابستان از عملکرد سرمایشی و در زمستان از حالت گرمایشی دستگاه استفاده کنید. کولرهای گازی برای حالت گرمایشی زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرند چرا که به دستگاه فشار زیادی وارد شده و بهتر است از یک وسیله دیگر برای کمک گرمایشی استفاده شود. سیکل عملکرد کولرهای گازی جی پلاس از طریق نوعی مبرد و سیال آن می باشد و دستگاه هنگام گرمادهی از کندانسور هوای سرد را دفع کرده و این روند باعث می‌شود دستگاه گرمای زیادی تولید نکند.

تعمیر پره‌های طلایی کولرگازی جی پلاس

کولرهای گازی جی پلاس دارای پره‌های طلایی هستند که این پره‌های طلایی یا فین‌های طلایی علاوه بر ایجاد تبادل دمایی بیشتر، موجب طول عمر بیشتر کندانسور و اواپراتور کولر گازی نیز می‌شوند. در صورت خرابی این پره ها می توانید با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید تا این مجموعه تعمیرکار کولر گازی جی پلاس را به منزل شما اعزام کند.

پرتاب باد کولر گازی جی پلاس

هدایت و پرتاب باد کولرهای گازی GPlus به صورت چهار جهته می باشد و در صورتی که عملکرد آن به خوبی نباشد باید نسبت به سرویس آن اقدام کنید؛ طراحی این دستگاه به صورتی است که همه‌ی فضا را به خوبی خنک و تهویه می کند؛ این امکان نیز وجود دارد که زاویه‌ی دمپر و دریچه‌های کولر گازی را تغییر دهید. در صورتی که پرتاب باد کولر گازی جی پلاس کافی نبود، با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

بررسی مشکلات رایج کولر گازی جی پلاس

عدم سرمادهی (خنک نکردن) کولر گازی جی پلاس

 • تنظیمات دمای دستگاه باید به صورت دقیق انجام شود. برای تنظیم حالت سرمایش، کلید Mode را انتخاب کرده و حالت دستگاه را بر روی گزینه‌ی دانه‌ی برف و بین دمای 22 تا 26 درجه‌ی سانتی‌گراد تنظیم کنید.
 • می‌توانید حالت Turbo را انتخاب کرده تا دستگاه در مدت زمانی کوتاه، سرمادهی مناسبی انجام دهد. در صورتی که سرمادهی کافی نبود، با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.
 • به رعایت استانداردهای نصب کولر گازی توجه کنید چرا که کولر گازی از نظر ظرفیت باید مناسب متراژ محیط باشد.
 • فیلترهای هوای کولر گازی را هر دو هفته یکبار تمیز کنید.
 • دستگاه کولر گازی جی پلاس نیاز به سرویس دوره‌ای دارد بنابراین پس از مدتی لوله‌های کندانسور و پنل کولر گازی کثیف شده و باید در بازه‌های 6 ماهه یا یکساله دستگاه سرویس دوره‌ای شود.

بوی نامطبوع کولر گازی جی پلاس

فیلترهای کولر گازی جی پلاس به دلیل عبور هوا و گرد و خاک پس از مدتی کثیف می‌شوند و لازم است فیلترها را هر چند وقت یکبار تمیز کنید. داخل کولرهای گازی ورقه‌های فلزی وجود دارد که برای افزایش سطح تماس هوا با کندانسور یا اواپراتور باید بسیار تمیز باشند. بنابراین توصیه می‌کنیم دستگاه را هر چند وقت یکبار به صورت کامل سرویس کنید تا در صورت کثیفی بوی نامطبوعی ایجاد نکند.

خاموش شدن ناگهانی یا خود به خود کولر گازی جی پلاس

در صورت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی جی پلاس علاوه بر رعایت نکات زیر بهتر است سریعا با یک مرکز تعمیر انواع کولر گازی تماس بگیرید.

ممکن است مشکل از برق تغذیه‌ی کولر گازی جی پلاس باشد، که برقکار این مجموعه می تواند بررسی های لازم را انجام دهد. همچنین این خرابی می تواند به دلیل بروز مشکل در یکی از قسمت‌های کولر گازی باشد یا فیلترهای هوای کولرگازی خیلی کثیف شده باشد.

اگر ایراد کولر گازی جی پلاس مربوط به برق نبود، لازم است برای بررسی و تعمیرات کولر گازی جی پلاس از تکنسین های ماهر مجموعه ایمن سرویس صداقت کمک بگیرید.

نشتی و پرتاب آب کولر گازی جی پلاس (Gplus)

عملیات سرمادهی و خنک سازی محیط با جذب رطوبت همراه است و اگر رطوبت در دستگاه باقی بماند، باعث نشتی آب از پنل کولر گازی خواهد شد. در صورت نشتی آب از پنل کولر گازی جی پلاس نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 • لوله‌ی درین کولرگازی جی پلاس ممکن است تا خورده و مسدود شده باشد.
 • محل تخلیه آب لوله درین کولر گازی دچار گرفتگی و انسداد شده است.
 • فیلتر هوای کولر گازی تمیز نیست.

در صورتی که این نکات را رفع اشکال کردید و همچنان از کولر گازی آب چکه کرد، لازم است برای عیب یابی و تعمیر کولرگازی جی پلاس با تعمیرگاه مجاز کولر گازی ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

خروج بخار از پنل کولر گازی جی پلاس

اختلاف دمایی زیاد بین هوای محیط و لوله‌های داخل کولرگازی جی پلاس و یا وجود رطوبت زیاد در هوای اتاق، باعث تبخیر شدن رطوبت جذب شده می شود و بخار از پنل کولر گازی خارج می‌شود. معمولا در مکان هایی که میزان رطوبت زیاد است، تعمیرکاران مجموعه ما پیشنهاد می‌کنند از کولرگازی استفاده نکنید. معمولا در آرایشگاه‌ها، آشپزخانه‌هایی با حرارت خیلی بالا و محل‌هایی از این قبیل، ممکن است استفاده از کولر گازی چندان مناسب نباشد.

کار نکردن کنترل کولر گازی جی پلاس

 • وجود میدان مغناطیسی در اطراف دستگاه ممکن اختلال در دریافت سیگنال ایجاد کند. این میدان مغناطیسی می‌تواند وجود امواج مایکروویو، لامپ هالوژن، مودم و... باشد.
 • بهتر است تست کنترل انجام شود زیرا امکان دارد کنترل دچار مشکل شده باشد.
 • گاهی به دلیل عدم اتصال کابل ارت و یا کابل شیلد در برخی مدل کولرهای گازی این مشکل ایجاد می‌شود.

در صورتی که نتوانستید این مشکل را برطرف کنید با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

مرکز تعمیر کولر گازی جی پلاس G plus

مرکز تعمیر کولر گازی جی پلاس در تهران به نام ایمن سروی صداقت، دارای گروه پشتیبانی و سرویس بسیار حرفه ای می باشد که ارائه خدمات سرویس، شارژ گاز و تعمیر کولر گازی جی پلاس در تهران را به بهترین شکل انجام می دهد. تعمیرکاران حرفه‌ای و با سابقه‌ی این مجموعه با نحوه‌ی تعمیر انواع مشکلات مختلف کولر گازی جی پلاس آشنایی کامل دارند. کلیه خدمات ایمن سرویس صداقت در محل بدون نیاز به حمل به تعمیرگاه و با استفاده از قطعات اورجینال انجام می شود. شما می‌توانید برای درخواست تعمیرات کولر گازی جی پلاس خود با ما تماس بگیرید.

چرا ایمن سرویس صداقت را برای تعمیر کولر گازی انتخاب می‌کنیم:

مرکز تعمیرات کولر گازی ایمن سرویس صداقت می‌تواند به شما کمک کند تا به بهترین شکل سرویس و تعمیر کولر گازی جی پلاس خود را در نقاط مختلف تهران و حومه آن انجام دهید. اگر کولر گازی شما سرمای مناسبی ایجاد نمی‌کند، نشتی آب دارد، یا خیلی بد کار می‌کند بهتر است از تعمیرکاران حرفه‌ای و با تجربه مجموعه ایمن سرویس صداقت برای تعمیر کولر گازی استفاده کنید. تمام تکنسین‌های این مجموعه دوره‌های تعمیرات کولر گازی را گذرانده و دارای سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیرات کولر گازی با برندهای مختلف می‌باشند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید