X

سرویس و تعمیر داکت اسپلیت در تهران+ اعزام تکنسین فوری

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
سرویس و تعمیر داکت اسپلیت در تهران+ اعزام تکنسین فوری

شرکت ایمن سرویس صداقت نمایندگی تعمیر انواع داکت اسپلیت در تمامی برند های مختلف بازار می باشد که برای تعمیر و سرویس داکت اسپلیت می توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید. 

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر داکت اسپلیت در تهران

مجموعه ایمن سرویس صداقت دارای سالها تجربه و بیش از 15 سال سابقه در زمینه تعمیر و سرویس انواع داکت اسپلیت در تهران می باشد. این مجموعه متشکل از تکنسین های مجرب و حرفه ای و آماده ارائه کلیه خدمات تعمیر داکت اسپلیت بوده که شما می توانید برای دریافت خدمات زیر با شماره درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 •  نصب و راه اندازی داکت اسپلیت در برندهای مختلف
 •  شارژ گاز داکت اسپلیت
 • تست دستگاه داکت اسپلیت
 •  سرویس دوره ای و نگهداری داکت اسپلیت
 • آموزش نگهداری از داکت اسپلیت
 •  تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

داکت اسپلیت چیست؟

داکت اسپلیت دستگاهی است که شما می توانید در محیط های اداری و منازلی با طبقات و واحد های متوسط استفاده کنید و دارای دو حالت سرمایشی و گرمایشی می باشد. در حالت سرمایشی دقیقا شبیه کولرهای گازی عمل می کند و توسط دمنده‌های پرقدرت هوای خنک شده را به محیط هدایت می‌کند. در حالت گرمایشی این دستگاه مانند شوفاژ عمل می‌کند.

داکت اسپلیت ها دو تکه هستند که بخشی از آن در خارج از محیط قرار می گیرد و بخش دیگر آن در داخل محل مورد نظر نصب می شود. باید توجه کنید که در اسپلیت‌های عادی نهایتا فاصله بین دو بخش بیرونی و داخلی باید 6 متر باشد، زیرا در غیر این صورت کارایی دستگاه کاهش خواهد یافت.

سرویس داکت اسپلیت شامل چه مواردی می شود؟

داکت اسپلیت باید به صورت دوره ای سرویس شود تا کارایی لازم را داشته باشد. به همین منظور با تماس با مجموعه ایمن سرویس صداقت می توانید از این خدمات بهره مند شوید و داکت اسپلیت خود را سرویس نمایید. سرویس داکت اسپلیت شامل موارد زیر می شود:

تعمیرات یونیت خارجی داکت اسپلیت

یونیت خارجی یا کندانسور به همراه لوله ها، خود کمپرسور و... شستشو و سرویس می شوند تا کثیفی های آن حذف شده و بتواند به درستی عمل کند.

تعمیرات یونیت داخلی یا هواساز

فیلتر، فن، برد الکترونیکی و دیگر تجهیزات داکت اسپلیت که شامل یونیت داخلی می شوند در صورت نیاز عیب‌یابی، تعمیر و در برخی موارد برخی  قطعات آنها تعویض می شود.

سرویس کلی داکت اسپلیت

در این مرحله تمام کانال‌ها با دقت بازرسی می شود و تمام انسداد داکت اسپلیت برطرف می شود. بررسی لوله‌های مسی رابط و تعمیر نشتی و تعویض آن‌ها، تمیز کرد‌ن فن دستگاه، حذف گرد و غبار از روی کمپرسور، تست سلامت برد دستگاه و سایر قطعات و همچنین بررسی برق‌کشی، اتصالی و تعویض سیم‌های پوسیده از دیگر خدماتی است که سرویسکاران داکت اسپلیت مجموعه ایمن سرویس صداقت به شما ارائه می نمایند.

حذف بوی بد و نامطبوع داکت اسپلیت

بعضی وقت ها ممکن است از داکت اسپلیت بوی بدی استشمام شود که به دلایل مختلفی بستگی داشته و باید تمامی دلایل برای رفع این مشکل بررسی شود. برای مثال وجود لاشه‌ی حیوانات موذی یا کثیفی فیلترها می تواند باعث ساطع شدن بوی بد از داکت اسپلیت شود که با باز کردن داکت اسپلیت و تمیز کردن آن می توان این مشکل را برطرف نمود.

عیب‌یابی داکت اسپلیت

در شرایطی ممکن است داکت اسپلیت تازه سرویس شده باشد اما دچار اختلال شود و به درستی کار نکند یا به‌طور کامل از کار بی افتد. در این مواقع باید از سرویس‌کار داکت اسپلیت بخواهید که برای عیب‌یابی و تعمیرات تمام بخش‌های  داکت اسپلیت در محل حاضر شود. با تست قطعات مختلف داکت اسپلیت می توان متوجه شد که مشکل از کدام قسمت داکت اسپلیت است.

شارژ گاز داکت اسپلیت

گاهی ممکن است عدم کارایی داکت اسپلیت‌ها مربوط به نبود یا کمبود گاز آن باشد که باید از یک تعمیرکار داکت اسپلیت را برای شارژ داکت اسپلیت کمک گرفت. دو شیر در انتهای پایینی یونیت خارجی داکت اسپلیت وجود دارد که یکی برای تامین گاز فشرده از یونیت خارجی به یونیت داخلی بوده و دیگری برای دریافت گاز برگشتی از یونیت داخلی می باشد. در ابتدا کار، هر دو شیر بسته است اما در حین شارژ گاز داکت اسپلیت، هر دو سوپاپ به آرامی باید باز شوند تا مبرد در کل سیستم تهویه مطبوع از جمله یونیت داخلی، خارجی و لوله مبرد توزیع شود. از آنجایی که این امر بسیار تخصصی است بهتر است توسط کارکنان ماهر و تعمیر کار داکت اسپلیت زبردست مجموعه ایمن سرویس صداقت انجام شود تا مشکلی در داکت اسپلیت به وجود نیاید.

آیا داکت اسپیلت نیاز به سرویس سالیانه دارد؟

داکت اسپلیت نیز مانند کولر گازی به علت کثیف شدن کویل آبگرم، اواپراتور و کم شدن گاز مبرد باید هر ساله بازدید و سرویس شود. سرویس داکت اسپلیت به صورت سالیانه باعث جلوگیری از خراب شدن شدید و عمقی داکت اسپلیت می شود و مصرف برق داکت اسپلیت را تا 30 درصد کاهش می دهد و همچنین موجب افزایش سرمادهی داکت اسپلیت می شود.

شستشوی داکت اسپلیت

در هنگام استفاده از داکت اسپلیت، ممکن است بوی نامطبوعی احساس شود که برای رفع آن معمولا باید فیلتر آن را تعویض یا شستشو نمود. همچنین باید کندانسور را نیز بررسی کرد تا حیوان کوچکی در داخل آن نمرده باشد. به هر حال بهتر است هر چند وقت یک بار نسبت به شستشوی داکت اسپلیت خود توسط سرویسکار داکت اسپلیت اقدام نمایید. قبل از شستشوی داکت اسپلیت توجه داشته باشید حتما داکت اسپلیت به برق متصل نباشد و در زمان شستشو نیز به قطعات دیگر آسیب وارد نشود.

شستشوی داکت اسپلیت و تمیز کردن کانال هوای آن، تاثیر قابل توجهی در کیفیت هوای داخل محیط می گذارد. تمیز کردن اجزای سیستم گرمایش و سرمایش می تواند کارایی سیستم را بهبود ببخشد و در نتیجه عمر مفید دستگاه را افزایش دهد. شستشوی داکت اسپلیت علاوه بر بهبود عملکرد و راندمان داکت اسپلیت از نظر خنک کردن و همچنین گرمایش، به کمتر شدن میزان آلاینده در محیط نیز بسیار کمک می کند. از دیگر مزایای شستشوی داکت اسپلیت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهبود کیفیت هوای داخل ساختمان
 • بالا بردن راندمان داکت اسپلیت
 • کمتر شدن گرد و غبار در محیط
 • بی صدا کار کردن داکت اسپلیت
 • افزایش قدرت پرتاب باد داکت اسپلیت

تعمیر داکت اسپلیت

با شروع فصل گرما و فصل سرما به منظور استفاده از دستگاه های سرمایشی و گرمایشی باید وسایل تهویه مطبوع محیط خود مانند داکت اسپلیت را تعمیر کنید تا بتوانید از عملکرد بهینه آن استفاده نمایید. همه داکت اسپیلت ها دارای یک دستگاه بیرونی (کندانسور) و یک دستگاه داخلی (هواساز) می باشند که برای استفاده در شروع هر فصل باید این قسمت ها را سرویس و عیب یابی نمود.

تعمیر و تعویض قطعات مهم داکت اسپلیت

بسیاری از قطعات داکت اسپلیت قابل تعمیر نیستند و باید تعویض شوند؛ البته تعمیرکاران مجموعه ایمن سرویس صداقت در تلاش هستند به منظور کاهش هزینه ها تا حد امکان قطعه را به جای تعویض، تعمیر نمایند.

تعمیر کمپرسور داکت اسپلیت

اگر موارد زیر را در داکت اسپلیت خود مشاهده کردید بهتر است نسبت به تعمیر کمپرسور داکت اسپلیت خود اقدام نمایید:

 • کار نکردن داکت اسپلیت
 • قطع و وصل شدن داکت اسپلیت
 • گرمادهی بدون تنظیم در حالت گرمایش
 • عدم توان تنظیم دمای محیط
 • روشن نشدن داکت اسپلیت
 • افزایش غیر عادی مصرف برق
 • پریدن فیوز برق در هنگام روشن کردن داکت اسپلیت

تعمیر کندانسور داکت اسپلیت

کندانسور در یونیت خارجی قرار دارد و باید بیرون از منزل نصب شود. در زمان نصب کندانسور باید دقت کرد که محل نصب حتما تراز باشد. در صورتی که داکت اسپلیت سر و صدای بسیاری ایجاد کرد و متوجه تراز نبودن کندانسور شدید، بهتر است نسبت به تعمیر کندانسور داکت اسپلیت خود اقدام نمایید.

تعمیر اواپراتور داکت اسپلیت

اواپراتور در بخش یونیت داخلی قرار داشته و وظیفه دارد گاز مبرد به صورت مایع را از کندانسور به اواپراتور وارد کند و به حالت گازی برگرداند که در صورتی که این چرخه ناقص باشد یا کامل انجام نشود بهتر است اواپراتور عیب یابی شود.

تعمیر شیر انبساط داکت اسپلیت

در صورت خرابی شیر انبساط، داکت اسپلیت یا خنک نمی‌کند، یا باد بسیار سرد ایجاد نمی کند که در این شرایط باید تغییر دمای داکت اسپلیت را کنترل کرد. برای مثال اگر باد خارج شده اول سرد باشد بعد ناگهان گرم شود یا مقدار باد خارج شده کم و زیاد شود یعنی شیر انبساط داکت اسپلیت خراب شده است.

تعویض فیلتر داکت اسپلیت

اگر فکر می کنید که داکت اسپلیت شما مانند سابق خنک کنندگی مناسبی ندارد، بهتر است فیلترهای آن را بررسی کنید تا مشکلی نداشته باشند. اگر به طور مرتب فیلترها را تمیز نکنید، خاک و گرد و غبار روی آن انباشته شده و مانع از خنک کردن می شود.

تعویض خازن داکت اسپلیت

تمامی موارد زیر می تواند باعث سوختن خازن شود که باید در این شرایط یک خازن نو جایگزین خازن قبلی نمایید:

 • گرمای بیش از حد محیط
 • قطعات فرسوده یا آسیب دیده
 • تمام شدن عمر طبیعی خازن
 • اضافه بار الکتریکی
 • نوسانات جریان برق
 • اتصال کوتاه در شبکه برق
 • سر و صدای ناهنجار
 • آسیب فیزیکی
 • رطوبت

تعمیر ترموستات داکت اسپلیت

کار ترموستات، مدیریت قطع و وصل کردن سیستم داکت اسپلیت می باشد تا محیط به دمای ایده آل برسد و در آن دما باقی بماند. به مراتب هرگونه خرابی در این سیستم با عدم کنترل همراه خواهد بود و نیاز به عیب یابی خواهد داشت.

مشکلات رایج داکت اسپلیت

معمولا دلیل بسیاری از خرابی های داکت اسپلیت، سرویس نکردن طولانی مدت و به موقع داکت اسپلیت می باشد. توصیه مجموعه ایمن سرویس صداقت به تمامی مشتریان عزیز این است که اگر می خواهند عمر داکت اسپلیت خود را افزایش دهند، باید هر 6 ماه یک بار نسبت به سرویس داکت اسپلیت خود اقدام نمایند تا هزینه زیادی در آینده متحمل نشوند. در ادامه به برخی از مشکلات رایج داکت اسپلیت می پردازیم:

علت خنک نکردن داکت اسپلیت

اختلال در کمپرسور، نشتی در لوله های مسی، سوختن قطعات برد، تخلیه گاز، کثیف شدن فیلترها، خرابی در ترموستات، قرارگیری یونیت خارجی در معرض آفتاب، خرابی فن و عدم سرویس داکت اسپلیت می تواند باعث خنک نشدن دستگاه شود. در صورتی که خودتان توانایی رفع این مشکلات را ندارید با تعمیرکاران ماهر مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

سر و صدای زیاد داکت اسپیلت

متاسفانه بسیاری از داکت اسپلیت ها دارای صدای زیادی هستند و باعث آزار و اذیت ساکنین می شوند که در این شرایط بهتر است از برخی عایق های مختلف استفاده کرد که هم یونیت خارجی و هم یونیت داخلی صدای بسیار زیادی ایجاد نکند.

همچنین شل بودن پیچ و مهره‌های داکت اسپلیت باعث ایجاد سر و صدا می شود که معمولا با سفت کردن آنها این مشکل برطرف می‌شود. برخورد فن با سیم یا قطعات دیگر دستگاه نیز می‌تواند باعث بروز این مشکل شود که با عیب یابی و رفع آن داکت اسپلیت دیگر صدای ناهنجاری نخواهد داشت.

گرفتگی فیلتر هوای داکت اسپلیت

در صورتی که کانال های داکت اسپلیت غیر استاندارد باشد یا سر و صدای داکت اسپلیت زیاد شود به احتمال زیاد فیلتر دستگاه دچار گرفتگی شده است و برای برطرف کردن مشکل باید فیلتر دستگاه را تمیز کرد یا تعویض نمود. همچنین در صورتی که فیلتر بیش از اندازه کثیف باشد، بوی نامطبوع نیز در دستگاه ایجاد خواهد شد.

کمبود گاز مبرد در داکت اسپلیت

اگر از داکت اسپلیت به مرور زمان از نشتی های خیلی ریزی در اتصالات پیچ و مهره ای لوله ها اتفاق بیفتد، گاز دستگاه خالی می شود و از مقدار گاز داخل دستگاه کم می شود که برای جلوگیری از کاهش راندمان داکت اسپلیت، کاهش راندمان داکت اسپیلت، افزایش مقدار مصرف برق دستگاه داکت اسپلیت، خرابی کمپرسور داکت اسپلیت و کاهش مقدار سرمایش دستگاه باید نسبت به شارژ گاز داکت اسپلیت اقدام کرد.

آبریزی و نشتی داکت اسپلیت

یکی از دلایل آبریزی داکت اسپلیت می تواند ترکیدگی کویل آب گرم هواساز باشد که در فصل زمستان برای استفاده از گرمایش دستگاه پس از آبگیری هواساز به دلیل سوراخ بودن کویل، ممکن است آب جاری شود و بار پکیج افت کند. همچنین اگر پوسیدگی لوله زیاد باشد و یا ترکیدگی کویل امکان ترمیم نداشته باشد، باید کویل داکت اسپلیت تعویض شود.

پریدن فیوز در زمان روشن کردن داکت اسپلیت

آمپر کشیدن زیاد داکت اسپلیت یکی از دلایلی است که موجب پریدن فیوز در زمان روشن کردن داکت اسپلیت می شود. همچنین اتصالی برق در داکت اسپلیت، گیرپاژ کردن کمپرسور داکت اسپلیت، سوختگی سیم پیچ داکت اسپلیت و... از دیگر مواردی هستند که باعث پریدن فیوز دستگاه داکت اسپلیت می شوند.

یخ زدن خروجی هوای داکت اسپلیت

اگر فن داکت اسپلیت خراب باشد، باد سرد تولید شده به بیرون منتقل نمی شود و همین امر موجب می‌شود تا هوای خنک در همان بخش ثابت باقی‌مانده و باعث یخ‌زدگی قسمت خروجی هوای سرد تولید شده شود. در این حالت باید فن را تعمیر یا در صورت نیاز تعویض نمود.

تنظیمات فنی داکت اسپلیت

 • کلید روشن و خاموش کردن داکت اسپیلت با یک بار فشرده شدن دستگاه را روشن می کند و با فشردن مجدد همان دکمه، دستگاه داکت اسپیلت خاموش خواهد شد.
 • کلیدهای تنظیم دمای داکت اسپلیت در هر درجه ای که تنظیم شوند، کندانسور بعد از اینکه محیط به آن دما رسید اتومات کرده و خاموش می شود که  البته لازم است بدانید در صورتی که کندانسور خاموش می شود، واحد داخلی دستگاه روشن می ماند و به کار خود ادامه می دهد.
 • کلید مد Mode حالات داکت اسپیلت را تعویض و تعیین می کند و اجازه می دهد تا بتوان حالت گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت را مشخص کرد.
 • COOL حالت سرمایش داکت اسپلیت است که با عکس برف مشخص شده و از این دکمه در فصل تابستان استفاده می شود تا داکت اسپیلت در حالت سرمایش تنظیم شود.
 • Heat حالت گرمایش داکت اسپلیت می باشد که با عکس آفتاب مشخص شده و از در فصل زمستان استفاده می شود تا داکت اسپیلت در حالت گرمایش قرار بگیرد.
 • دکمه Dry حالت رطوبت گیر محیط است که با عکس قطره آب مشخص شده و در حالت سرمایش کار می کند اما تقریبا به مدت یک ساعت با حداکثر توان کار می کند و بعد از یک ساعت خاموش می شود.
 • دکمه Auto حالت اتومات داکت اسپلیت می باشد که با عکس مثلث مشخص می شود و در این حالت می توان کنترل داکت اسپیلت را در دمای دلخواه تنظیم کرد تا با اندازه گیری دمای محیط، داکت اسپلیت به صورت اتومات تشخیص دهد که باید در حالت سرمایش قرار بگیرد یا گرمایش و شروع به کار کند.

معمولا کدام قسمت های داکت اسپلیت نیاز به تعمیر پیدا میکنند؟

کمپرسور

کمپرسور در داکت اسپلیت نقش بسیار مهمی داشته و به عنوان قلب دستگاه شناخته می شود. کار کمپرسور مکش گاز از اواپراتور و متراکم کردن آن و سپس پمپاژ آن به طرف کندانسور می باشد. مکانیسم پیچیده ی این قطعه باعث می شود تا نیاز باشد هر چند ماه یک بار داکت اسپلیت توسط یک سرویس کار بررسی و نگهداری شود.

کندانسور

از دیگر قطعات مهم سیستم داکت اسپلیت، کندانسور می باشد که گرمای گاز مبرد را جذب کرده و این گرما را از یونیت خارجی به محیط انتقال می دهد. این قطعه از لوله های مسی ساخته شده و به عنوان بخشی از فرایند خنک کننده سیستم شناخته می شود.

اواپراتور

اواپراتور در آخرین مرحله از فرآیند خنک کنندگی نقش داشته و در بخش یونیت داخلی می گیرد. مبرد به صورت مایع از کندانسور به اواپراتور آمده تا دوباره به حالت گازی برگردد. هنگامی که لوله های مسی اواپراتور خاک بگیرند، مصرف برق داکت اسپلیت افزایش پیدا می کند و کارکرد بهینه ای نخواهد داشت.

شیر انبساط

شیر انبساط مقدار مایع ورودی به اواپراتور را کنترل کرده و فشار را از مبرد مایع خارج می کند تا تغییر حالت از مایع به بخار موجود در اواپراتور فراهم شود. با خراب شدن این قسمت مشکلات زیادی برای دستگاه ایجاد می شود که حتما باید توسط تعمیرکار داکت اسپلیت برطرف شود.

فیلتر

اگر داکت اسپلیت نتواند محیط را به خوبی خنک کند، ممکن است مشکل از فیلترهای دستگاه باشد که در صورت تمیز کردن و از بین بردن گرد و غبارها عملکرد دستگاه بهبود خواهد یافت.

خازن

خازن برای تغذیه موتورهای کمپرسور و فن سیستم سرمایش و گرمایش مورد استفاده قرار می گیرد و دائم در حال کار می باشد. اگر خازن ضعیف شود یا دچار خرابی شود، داکت اسپلیت به خوبی کار نخواهد کرد و باید خازن دستگاه را تعویض کرد.

ترموستات

ترموستات داکت اسپلیت دما را نسبت به دمای اتاق تنظیم می کند و تا زمانی که درجه به اندازه مطلوبی نرسد، داکت اسپلیت همچنان به خنک کردن هوا کمک می کند. سنسوری در ترموستات تعبیه شده است که به محض سرد شدن دمای اتاق به آن سطح از انتظار سیستم، داکت اسپلیت را مطلع کرده و کارکرد آن را قطع می کند.

قیمت و هزینه تعمیر و سرویس داکت اسپلیت

تعمیر لوازم برقی و تهویه هوا، با توجه به دستمزد، تعویض یا تعمیر قطعه معیوب متفاوت است. در صورتی که قطعه‌ای نیاز به تعویض نداشته باشد و تعمیر آن امکان‌پذیر باشد، تعمیرکار داکت اسپلیت مجموعه ایمن سرویس صداقت آن قطعه را تعمیر می کند تا هزینه تعمیر به حداقل برسد. اما اگر قطعه‌ای در داکت اسپلیت نیاز به تعویض داشته باشد، علاوه بر دستمزد تعمیرکار، هزینه قطعه تعویض شده نیز بر روی هزینه کلی تعمیر افزوده می شود.

تعمیرکاران حرفه‌ای ما تا حد ممکن از تعویض قطعه خودداری کرده و سعی می‌کنند تا قطعات معیوب را به بهترین شکل تعمیر کنند. همچنین هزینه تعویض و تعمیر قطعات برند های مختلف، متفاوت می باشد به عنوان مثال سرویس و تعمیر داکت اسپلیت ریم با تعمیر داکت اسپلیت ال جی کاملا متفاوت می باشد.

مناطق تحت پوشش تعمیر داکت اسپلیت ایمن سرویس صداقت

مرکز و جنوب تهران شمال تهران غرب تهران شرق تهران
شهر ری نیاوران کاشانی  سبلان، تهران نو
افسریه، مرزداران دزاشیپ سردارجنگل امام حسین
مسعودیه ونک، شریعتی شهرآرا مجیدیه، پیروزی
بهارستان ولنجک اکباتان هنگام، مدنی
گمرک، المپیک دارآباد، سهروردی گیشا حکیمیه، پلیس
نازی آباد، اوین آجودانیه شهران شمیران نو
خزانه، شهرزیبا فرمانیه، گاندی آزادی، فردوس دلاوران
کیان شهر ازگل، هفت تیر باغ فیض سراج، بهار
بریانک، ظفر تجریش، نوبنیاد پونک هفت حوض
پیروزی زعفرانیه  شهرک غرب رسالت، کرمان
نیرو هوایی پاسداران، قلهک سعادت آباد نظام آباد
صفا، دیباجی قیطریه، اختیاریه ستارخان علم و صنعت
شمیران چیذر صادقیه، درکه تهرانپارس
منیریه، ایوانک جردن ، الهیه تهرانسر نارمک، دردشت

 

مراحل خدمات تعمیر و سرویس داکت اسپلیت در مجموعه ایمن سرویس صداقت

 1. تماس و ثبت سفارش: از طریق یکی از راه های ارتباطی ذکر شده می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و درخواست خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید.
 2. هماهنگی زمان اعزام کارشناس: زمان اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت با شما هماهنگ می شود تا در کمترین زمان ممکن در آدرس مذکور تعمیرکار حضور پیدا کند.
 3. بررسی مشکل دستگاه: مشکل داکت اسپلیت را کارشناسان ما ثبت می کنند تا بهترین تکنسین برای شما اعزام گردد.
 4. اعزام کارشناس مجرب: به جهت عیب یابی و برآورد هزینه و تعمیر دستگاه در محل تعمیرکار داکت اسپلیت حاضر می شود.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید