X

سرویس پکیج شامل چه مواردی است؟

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
سرویس پکیج شامل چه مواردی است؟

گرم نگه داشتن آب مصرفی  یکی از مهم ترین مواردی است که توسط پکیج انجام میشود. امروزه در بسیاری از ساختمان ها به جای استفاده از موتورخانه از پکیج استفاده میکنند. شما باید بسته به عمر دستگاهتان پکیج را سرویس کنید  ما در این سایت مراحل سویس پکیج، نکات مهم و انجام دادن چه کارهایی پکیجتان راحت تر کار کند را برای شما گفته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

سرویس پکیج شامل چه مواردی است؟

یکی از وسایل مهمی که در خانه ها برای گرم نگه داشتن آب مصرفی قرار دارد پکیج است. امروزه در بیشتر خانه های نوساز به جای استفاده از موتورخونه ها از پکیج استفاده میکنند. پکیج به دلیل  گرم نگه داشتن آب مصرفی باید طی بازه های زمانی سرویس یا تعمیر بشود. حالا شاید برای شما این سوال پیش بیاید برای چی ما باید پکیج را سرویس کنیم؟

تعمیر پیکج

شما برای شستن ظرف، حمام کردن، دستشویی و.. نیاز به آب گرم داریم برای همین اگر پکیج شما مشکل داشته باشد ممکن است یک روز یا چند روز به دلیل خرابی این دستگاه شما از آب گرم نتوانید استفاده کنید. شما با سرویس پکیج تمامی خرابی ها، عیب های قطعات دستگاه را متوجه میشود و تا پیش از رسیدن خرابی های حاد تر از آن جلوگیری میکنید. پس سرویس پکیج یکی از کار های مهمی است که شما باید انجام بدهید.

شما متیوانید برای سرویس پکیج با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرد و با مشاوران ما صحبت کنید.

چه مواردی شامل سرویس پکیج میشود؟

وسایل برقی و خانگی زمانی میتوانند درست کار کنند که تمامی قطعه های آن ها سالم باشد تا بتوانند به خوبی کار بکنند پکیج یکی از دستگاهایی است که شما میتوانید قبل از آنکه مشکلی برای آن پیش بیاید یا قطعی معیوب شود میتوانید با یک هزینه ی کم تر آن را سرویس کنید تا در صورت مشکل تعمیر کار ایمن سرویس صداقت به شما بگوید. حتما برایتان سوال شده است که سرویس پکیج شامل چه مواردی میشود. اگر بخواهیم به طور کلی بگوییم سرویس پکیج یعنی بررسی قطعات که در صورت معیوب بودن آن را تعمیر کنند. سرویس پکیج در ایمن سرویس صداقت شامل:

 1. سنسور فشار آب
 2. رسوب زدایی
 3. هواگیری سیستم گردش آب
 4. رفع مشکل برای سر و صدای پکیج
 5. رفع ارور ها
 6. رفع روشن نشدن پکیج
 7. تنظیم دما
 8. بررسی دودکش پکیج
 9. هواگیری پکیج
 10. بررسی رادیاتور شوفاژ ها
 11. تمیز کردن مشعل
 12. اژکتور و مبدل حرارتی
 13. بررسی عملکرد و کنترل دستگاه
 14. و...

چه زمانی باید پکیج را سرویس کنیم؟

سرویس پکیج  معمولا به صورت دوره ای انجام میشود. بسیاری از افراد تصور میکنند فقط در صورت خرابی میتوانند پکیج را تعمیر کنند اما این باور کاملا اشتباه است سرویس پکیج نباید فقط در دوره ای خرابی اتفاق بیوفتد. البته سرویس پکیج به عمر دستگاه شما بستگی دارد در حالت کلی شما میتوانید با توجه به این بازه های زمانی که در پایین اشاره میکنیم پکیج خود را سرویس کنید.

پکیج دیواری با عمر بیش از 10 سال سرویس  پکیج هر 3 ماه یک بار
پکیج دیواری با عمر بیش از 5 تا 10 سال  سرویس پکیج هر4 ماه یکبار
پکیج دیواری با عمر کم تر از 5 سال سرویس پکیج هر6 ماه یک بار

همان طور که فهمیدید هرچقدر طول عمر پکیج شما بیشتر باید احتمال خرابی آن بیشتر است پس بهتر است اگر عمر دستگاه شما زیاد است هرچه سریع تر آن را سرویس کنید تا اگر قطعه ای خراب است آن را  بتوان تعمیر کرد. شما میتوانید برای سرویس پکیج از شرکت ایمن سرویس صداقت استفاده کنید.

مراحل سرویس پکیج به چه صورت است؟

فرد متخصصی که  به منزل شما می آید باید مواردی از قبیل عدم وجود در نشتی لوله ها ، عدم تشکیل رسوب در لوله ها و... را انجام میدهد. در صورت هرگونه مشکلی که هر کدام از قطعه ها به وجود بیاید تعمیر کار یا فرد متخصص با گفتن آن به شما این قطعه را تعمیر میکند. سرویس پکیج مراحلی دارد که شامل:

 1. تعمیر کار پکیج باید مخزن آب و لوله های که آب از آن عبور میکند را چک کند تا اگر مشکلی باشد باید رسوب گذاری بکند.
 2. بعد از چک کردن مخزن آب، فرد متخصص برد پکیج را بررسی میکند تا در صورت مشکل برطرف کند.
 3. باید مسیر دودکش را مورد بررسی قرار بدهد تا از بروز اختلال در کار پکیج پیش نیاید.
 4. یکی از کار های مهم در سرویس پکیج تمیز کردن مشعل های آن است.
 5. بعد از بررسی همه ی مواردی که گفتیم نوبت به بررسی پکیج میشود.
 6. یکی دیگر از کار ها مهم در سرویس پکیج پاکسازی جرقه زن است.
 7. اگر همه این قطعات سالم باشند پکیج شما سالم است و میتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

چه کارهایی انجام بدهید تا پکیج نیاز به سرویس نداشته باشد؟

اول از همه این نکته را به شما بگوییم که انجام دادن کار هایی که ما به شما میگوییم دلیل نمیشود که شما بعد از انجام آن کارها دیگر نیاز به سرویس ندارید شما باید طبق زمان هایی که گفتیم سرویس پکیج انجام شود. این کارها فقط باعث میشود پکیج شما بهتر و دیر تر خراب شود این کار ها شامل:

 • سعی کنید هواگیری پکیج و رادیاتور را در موقع نیاز انجام دهید.
 • استاندارد های لازم در دودکش پکیج را حتما رعایت کنید.
 • استاندارد های ایمنی در مورد لوله کشی پکیج را رعایت نمایید.

شما میتوانید برای برای سرویس یا تعمیر پکیج با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید و برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما صحبت کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید