X

تعمیر پکیج بوش - سرویس Bosch

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
تعمیر پکیج بوش

مرکز تخصصی تعمیر پکیج Bosch، در سراسر نقاط تهران و امکان عیب یابی به موقع پکیج بوش شما در منزل مجموعه ایمن سرویس صداقت می‌باشد. انجام تمامی خدمات هواگیری، اسید شویی و تعمیر پکیج بوش توسط متخصصین ماهر این مجموعه انجام می‌گیرد.

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

تعمیر پکیج بوش در تهران

از آنجا که پکیج بوش یکی از بهترین برند های پکیج های موجود در بازار می باشد، به طور حتم هزینه بالایی بابت خرید این دستگاه باید پرداخت کرده باشید. بنابراین الزاماً باید پکیج به صورت صحیح عیب یابی و به موقع تعمیر شود. اگر تعمیر این پکیج را به افراد کم تجربه و نابلد بسپارید، باید چند برابر هزینه اولیه خرید دستگاه را برای خرید قطعات معیوب شده،  بپردازید. نگران نباشید، اگر پکیج شما از برند بوش است و به دنبال یک تیم حرفه ای برای عیب یابی صحیح و تعمیر دستگاه خود می گردید، ایمن سرویس صداقت مجموعه با کیفیت در شهر تهران می‌باشد که آماده ارائه تمامی خدمات تعمیر و سرویس پکیج می‌باشد. حال چرا انقدر با اطمینان می گوییم که برای تعمیر پکیج بوش خود این مجموعه را انتخاب کنید؟

تعمیر پیکج

چون اولاً در این مجموعه کیفیت خدمات حرف اول را می‌زند، دوماً تمامی تعمیرکاران این مجموعه جزو ماهرترین ها هستند و مهم تر اینکه تمام خدمات این گروه دارای ضمانت نامه می باشند.

بنابراین اگر در پکیج دیواری بوش شما اختلال به وجود آمده و نیاز به تعمیر دارد، از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت، درخواست خود را ثبت نمایید.

یکی از پرطرفدار ترین و باکیفیت ترین برند پکیج در بازار ایران، پکیج بوش است. این پکیج به دو مدل تک مبدل و دو مبدل تولید شده است که ایمن سرویس صداقت در زمینه تعمیر پکیج بوش بهترین خدمات را به مشتریان عرضه می‌کند. این سیستم نیز مانند سایر کالاهای مصرفی ممکن دچار اختلال و آسیب شود که با عیب یابی هرچه سریع تر و صحیح تر از آسیب به سایر قطعات می‌توان جلوگیری کرد..

برخی از مشکلات رایج پکیج بوش

 • کم بودن فشار آب
 • صدای ناهنجار
 • خاموش شدن بی دلیل
 • خارج شدن دود از لوله ها
 • نشتی آب از لوله ها
 • روشن نشدن پکیج بوش

تعمیر و تعویض برد پکیج بوش

نوسانات برق، تمام شدن عمر مفید دستگاه و خرابی برخی قطعات متصل به برد مانند رله یا آی سی از عواملی می‌باشند که باعث آسیب رسیدن به برد پکیج بوش می‌شوند. برد دستگاه پکیج بوش دارای اتصالاتی مانند رله، آی سی، فیوز و... است که اگر زمانی هر یک از این قطعات دچار مشکل شود، باید بعد از تست و بررسی تعویض شود. برای تعمیر صفحه نمایش پکیج بوش نیز باید تمام نکات گفته شده را رعایت کنید. برای بررسی دقیق برد و سرویس پکیج بوش خود می‌توانید با ما در مرکز تعمیرات پکیج ایمن سرویس صداقت تماس گرفته و ضمن مشاوره رایگان، درخواست اعزام فوری تعمیرکار به سراسر نقاط تهران را اعلام نمایید.

برد پکیج

سرویس پکیج بوش در تمام نقاط تهران

خدمات قابل ارائه برای هواگیری پکیج و تعمیر پکیج بوش شامل موارد زیر می‌باشد:

 • شستشوی کامل دستگاه
 • سرویس و تنظیم قطعات پکیج
 • عیب یابی کد ارورها
 • رسوب زدایی و اسید شویی پکیج بوش
 • سرویس پلوت دستگاه
 • هواگیری رادیاتورها
 • سرویس و بررسی کلی پکیج
 • سرویس شعله پکیج بوش

هزینه تعمیر پکیج بوش

خدمات قیمت به تومان
سرویس پکیج دو مبدل بوش 500 تا 700 هزار تومان
سرویس پکیج تک مبدل بوش 450 تا 650 هزار تومان
تعمیر برد پکیج بوش 400 تا 700 هزار تومان
تعویض شیر موتوری پکیج بوش 500 هزار تومان
تعویض پرشر سوئیچ بوش 550 هزار تومان
تعویض فلوسوییچ بوش 300 تا 500 هزار تومان
تعویض فلومتر پکیج بوش 450 تا 600 هزار تومان
تعویض NTC بوش (یک عدد) 300 هزار تومان
تعویض NTC پکیج بوش (دو عدد) 350 هزار تومان
تعویض کیت شیر سه راه بوش 400 تا 550 هزار تومان
تعویض روتور و استاتور پکیج بوش 400 هزار تومان
تعویض مبدل اصلی پکیج بوش 450 هزار تومان
تعویض مبدل ثانویه بوش 300 هزار تومان
نصب صافی و تعویض شیلنگ بوش 250 هزار تومان + هزینه قطعه
تعویض شیر گاز پکیج بوش 400 هزار تومان
سرویس فن پکیج بوش 350 هزار تومان
تعویض منبع انبساط پکیج بوش 250 تا 500 هزار تومان
نصب و جابجایی پکیج بوش 300 تا 550 هزار تومان

انواع مدل های پکیج بوش

پکیج دیواری بوش مدل کلاسیک

پکیج دیواری بوش مدل کامفورت

پکیج دیواری بوش مدل یورومکس

پکیج دیواری بوش مدل کلاسیک سیلور

پکیج دیواری بوش مدل یورور اسمارت

پکیج دیواری بوش مدل یورولاین

پکیج دیواری بوش مدلCLASS 6000

پکیج دیواری بوش مدل 28000 CLASS 6000

پکیج دیواری بوش مدل FF 24 CLASS 6000

پکیج دیواری بوش مدل WBN24-6000C RN

پکیج دیواری بوش مدل CLASS 6000w

پکیج دیواری بوش مدل الکسکلوسیو

پکیج دیواری بوش مدل چگالشی

 اسید شویی پکیج بوش

افزایش راندمان و بازدهی دستگاه از مهم ترین فواید سرویس پکیج بوش می‌باشد. با رسوب زدایی پکیج می‌توانید به موقع از عیوب و مشکلات داخلی پکیج اطلاع کسب کنید و از آن جلوگیری کنید. با صرف کمترین هزینه می‌توانید اسیدشویی پکیج انجام دهید و تمامی قطعات پکیج را رسوب زدایی کنید.

پکیج بوش چه زمانی به رسوب زدایی نیاز دارد؟

 • فشار آب مصرفی کم باشد.
 • پکیج روشن می‌شود اما آب را به خوبی گرم نمی‎‌کند.
 • طول می‌کشد تا آب گرم شود.
 • رادیاتور ها و شوفاز گرم نمی‌شود.
 • صداهای ناهنجاری هنگام روشن شدن پکیج به گوش می‌رسد.
 • بالا رفتن بی دلیل فشار و بار سنج
 • در پکیج بوش ارور 70 روشن شود.
 • انفجاری روشن شدن پکیج بوش

تعمیر منبع انبساط پکیج بوش

منبع انبساط پکیج از دو لایه فلزی و یک دیافراگم پلاستیکی تهیه شده است که وظیفه بالانس کردن فشار آب درون مخزن را بر عهده دارد. در تمامی پکیج ها با هر مدل و برندی منبع انبساط تعبیه شده است که برای تعمیر آن حتما باید یک تعمیرکار پکیج ماهر در محل حاضر شود. در صورت مشاهده هرگونه اختلال در پکیج بوش خود، با نزدیک ترین مرکز تعمیر پکیج به محل خود تماس حاصل نمایید.

تعمیر و تعویض مبدل ثانویه پکیج بوش

در هر زمانی موارد زیر را مشاهده کردید حتما سریعا اقدام به تعمیر و تعویض مبدل ثانویه پکیج بوش خود نمایید. در این شرایط سرویس کاران پکیج بوش در مجموعه ایمن سرویس صداقت، اقدام به اسید شویی مبدل ثانویه پکیج بوش و سرویس پکیج می‌نمایند.

تعمیر و تعویض مبدل ثانویه پکیج

 • بوی نامطبوع
 • خاموش شدن مکرر
 • کم شدن فشار آب پکیج
 • تغییر در درجه پکیج
 • سر و صدای ناهنجار پکیج
 • گرم نشدن رادیاتورهای پکیج
 • کم شدن دمای آب گرم 

تعمیر و تعویض فلوسوئیچ پکیج بوش

فلوسوئیچ آب مصرفی گرم تولید می‌کند و اگر زمانی این قطعه دچار آسیب شود، پکیج دیگر آب را گرم نمی‌کند. قطع بودن سیم های ارتباطی، جمع شدن رسوبات در مغزی و اورینگ های فلوسوئیچ، گیر کردن این قطعه و بروز مشکل در حالت مغناطیسی از عواملی هستند که قطعه فلوسوئیچ در پکیج را دچار اختلال می‌کنند. برای تعویض این قطعه حتما باید از تعمیرکار ماهر کمک بگیرید تا آسیبی به پکیج شما وارد نشود.

هواگیری پکیج بوش

رادیاتورها در صورت سوراخ بودن منبع انبساط دچار این مشکل می‌شوند. اگر رادیاتور مصرفی شما آلومینیومی است باید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید یا سر هر رادیاتور، یک شیر هواگیری اتوماتیک نصب کنید. برای انتخاب یک راهکار اقتصادی می‌توانید با تعمیرکار مجموعه ایمن سرویس صداقت مشورت کنید. باد زدن منبع انبساط پکیج بوش یا هواگیری منبع انبساط از دیگر موارد مهم برای سرویس و تعمیر پکیج می‌باشد. همچنین در صفحه ای جدا درباره آموزش هواگیری پکیج به طور مفصل صحبت کرده‌ایم.

هواگیری منبع انبساط پکیج

گرم نشدن آب پکیج بوش

دلایل گرم نشدن آب پکیج متنوع است و اکثراً مشکل همیشه در آبرسانی به طبقات بالا دیده می‌شود که نمی‌توان آن را به طور کامل رفع کرد. اما می‌توان کمی وضعیت را بهتر کرد. در این راستا، دمای آب را طوری تنظیم کنید تا وقتی در حمام از آب گرم استفاده می‌کنید نیازی به تنظیم مجدد آن نباشد. پکیج دیواری بوش زمانی که جریان آب کم باشد شعله کم ایجاد می‌کند و زمانی که دبی آب افزایش یابد شعله بیشتری تولید خواهد کرد که در این شرایط کارایی بهتری حاصل می‌شود.

گرم نشدن خانه در بالاترین درجه پکیج بوش

این مشکل ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. برای مثال اگر بعد از بررسی پکیج متوجه شدید که رسوب ندارد و هیچ لوله پکیج دچار گرفتگی نشده است، شاید مشکل از زیر ساخت منزل باشد. اگر تعداد پره های رادیاتور نیز کاهش یابد این مشکل شدت بیشتری خواهد یافت. علت تشکیل رسوب در پکیج به خاطر جریان مداوم آب و سخت بودن آن است که با برطرف کردن آن می‌توان این مشکل را برطرف کرد.

تعمیر ترمیستور پکیج بوش

مقاومت سنسور NTC پکیج یا ترمیستور پکیج با افزایش دما کاهش پیدا می کند. استحکام بالای این سنسور باعث شده در برابر شوک های مکانیکی و لرزش و همچنین شوک های حرارتی، مقاومت بالایی از بروز دهد. در زمان بروز هرگونه نقص در این قطعه می‌توانید با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

ترمیستور پکیج

تعمیر فلومتر پکیج بوش

اگر پکیج بوش شما در حالت رادیاتور به خوبی کار کند ولی با باز کردن آبگرم، شعله روشن نشود و پکیج به کار نیافتد، نشان از خراب بودن فلومتر پکیج دارد که با تقه زدن با پشت پیچ گوشتی به بدنه فلومتر و یا فلورگلاتور می‌توانید باعث خروج تمام ضایعات انباشته شده مانند خرده سنگ از درون این قطعات شوید.

تعمیر پیکج

برای اطلاعات بیشتر و اعزام تعمیرکار پکیج در محل با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل پکیج خود را برطرف نمایید. مجموعه ایمن سرویس صداقت آماده خدمات رسانی به سراسر نقاط تهران می‌باشد.


 • این مجموعه کدام شهرها را پوشش می‌دهد؟

  تمامی مناطق تهران و برخی نقاط شهر کرج تحت پوشش مجموعه تعمیر و سرویس پکیج بنام ایمن سرویس صداقت می‌باشند.

 • هزینه ایاب و ذهاب برای تعمیر پکیج بوش چقدر است؟

  بستگی به مسیر و موقعیت منزل شما دارد اما این مجموعه سعی کرده که با کمترین قیمت خدمات رسانی را انجام دهد.

 • چرا پکیج بوش انفجاری روشن می‌شود؟

  در زمان مشکل در شیرگاز پکیج و فاصله داشتن الکترود ها این مشکل مشاهده می‌شود که برا تعمیر آن سریعاً باید اقدام کنید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید