X

تعمیر پکیج باکسی |مرکز تعمیر پکیج در تهران

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
تعمیر پکیج باکسی

چنانچه پکیج شما دچار مشکل شد و نیاز به یک تکنسین حرفه ای در زمینه سرویس و تعمیر پکیج باکسی خود پیدا کردید، برای رهایی از این مشکل با بزرگترین مجموعه تعمیر و سرویس پکیج در تهران با برند ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

تعمیر پکیج باکسی

پکیج باکسی ساخت کشور ایتالیا، یک برند خارجی با کیفیت در بازار است. این پکیج به دو شکل تک مبدله و دو مبدله تولید شده است که به طبع کارآیی متنوعی دارد. ایمن سرویس صداقت از مراکز معتبر تعمیر و سرویس انواع پکیج ها می‌‌باشد که در زمینه تعمیر پکیج باکسی، ماهر ترین تعمیرکاران را اعزام و بهترین خدمات را ارائه می‌‌‌‌‌دهد.

تجربه، گویای این است که کالاهای مصرفی در اثر مصرف طولانی مدت دچار خرابی و اختلال در قطعات می‌شوند و روزی نیاز به تعمیر و تعویض قطعات پیدا می‌کنند. سرویس پکیج به صورت مرتب و دوره ای می‌تواند باعث افزایش طول عمر پکیج شود و راندمان آن را افزایش دهد.

تعمیر پیکج

ایمن سرویس صداقت مرکز تعمیر پکیج دیواری، آماده ارائه خدماتی نظیر: سرویس و تعمیر پکیج باکسی، اسید شویی پکیج، هواگیری پکیج و... می‌باشد. این مجموعه متشکل از سرویس کاران و تعمیرکاران حرفه ای و متخصص در زمینه تعمیر پکیج باکسی در تهران می‌باشد.

مشکلات پکیج باکسی

این پکیج با کیفیت خارجی شامل دو مدل اکتیو تری و لانا تیری است که در حال حاضر می‌توانید این مدل ها را در بازار مشاهده کنید. عیب یابی سریع و صحیح این پکیج به شما کمک می‌کند تا بتوانید مشکل پکیج خود را رفع کنید. مشکلاتی از قبیل مواردی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم، نشانگر نیاز پکیج به تعمیر و سرویس می‌باشد.

اسیدشویی پکیج دیواری باکسی

اگر می‌خواهید از پوسیدگی قطعات پکیج در اثر گذر زمان جلوگیری کنید، حتما پکیج را رسوب زدایی کنید. مرکز تعمیرات تخصصی ایمن سرویس صداقت در زمینه اسیدشویی پکیج بسیار با تجربه عمل کرده و در اسرع وقت بهترین سرویس کار پکیج را به محل اعزام می‌کند. برای از بین بردن رسوب پکیج از روش سنتی نیاز به دیسکلر و از روش جدید نیاز به پمپ اسیدشویی می‌باشد. همچنین در صورت مشاهده رسوب در مبدل می‌توانید اقدام به اسیدشویی مبدل پکیج خود نمایید.

تعمیر و تعویض برد پکیج باکسی

اصلی ترین و مهم ترین قطعه در پکیج برد پکیج است که در زمان تعمیر و تعویض برد پکیج حتما باید مراقبت های لازم صورت گیرد تا اشکالی در کارکرد پکیج به وجود نیاید. از آن جایی که صفحه نمایش این دستگاه در ارتباط کامل با برد است در صورت خرابی نیاز است حتما به دست یک تعمیرکار عیب یابی شود که در صورت عدم کارکرد اقدام به تعمیر یا تعویض صفحه نمایش پکیج کند.

تعمیر یا تعویض برد پکیج باکسی

اگر در زمینه تعمیر پکیج به خصوص تعویض قطعات سر رشته ای ندارید حتما این کار را به دست یک تعمیرکار ماهر و یک مجموعه حرفه ای بسپارید تا مشکلی در عملکرد پکیج به وجود نیاید.

هواگیری پکیج باکسی

اگر از پکیج به عنوان سیستم گرمایشی منزل نیز استفاده می‌کنید، برای کارایی بالاتر باید پکیج خود را سرویس و آماده کنید. با سرویس و هواگیری پکیج، تقریبا پکیج باکسی آماده استفاده می‌شود. همچنین همانطور که می‌دانید فرایند هواگیری پکیج باکسی به منظور تخلیه هوای کامل شوفاژ ها و دستگاه صورت می‌گیرد.

هواگیری پکیج باکسی

چه زمانی پکیج باکسی نیاز به هواگیری منبع انبساط دارد؟

زمانی منبع انبساط پکیج نیاز به باد زدن دارد که باد داخل منبع انبساط کاملاً تخلیه شده باشد. باد داخل منبع انبساط از نوع معمولی و یا ازت است که به مرور زمان خالی می‌شود و مشکلاتی را در کارکرد پکیج ایجاد می‌کند. منبع انبساط پکیج یک مخزن در بسته است که در وسط آن یک تیوپ وجود دارد که فضای داخلی منبع را به دو قسمت تقسیم می‌کند. در صورت مشاهده هرگونه مشکل در این قسمت ابتدا عیب یابی و در صورت باد نداشتن اقدام به هواگیری و باد زدن منبع انبساط پکیج نمایید.

هواگیری منبع انبساط پکیج باکسی

تعمیر و تعویض مبدل ثانویه پکیج باکسی

تمام مواردی که در ادامه به آن اشاره شده، از دلایل اشکال و خرابی در مبدل ثانویه پکیج باکسی می‌باشد:

  • بوی بد در پکیج باکسی
  • ناگهانی خاموش شدن پکیج
  • کم شدن فشار آب پکیج
  •  تغییر ناگهانی عقربه ها و درجه های پکیج
  •  سر و صدای زیاد پکیج باکسی
  • عدم گرمای لازم در شوفاژ ها
  •  کم شدن دمای آب پکیج

تعمیر و تعویض مبدل ثانویه پکیج باکسی

در صورت نیاز به تعویض مبدل ثانویه پکیج باکسی می‌توانید با مجموعه ایمن سرویس صداقت برای ثبت درخواست تماس بگیرید.

تعمیر و تعویض فلوسوئیچ پکیج باکسی

فلوسوئیچ پکیج یکی از قطعات بسیار مهم در پکیج است که هنگامی که شیر آب گرم را باز می‌کنید فلوسوئیچ از طریق یک اتصال، به برد کنترل پکیج متصل می‌شود و یک جریان برق تولید می‌کند که به سیستم نیاز به آب گرم را اطلاع می‌دهد. در صورتی که این قطعه خراب شود تعمیر آن صرفه اقتصادی نخواهد داشت و حتما باید آن را تعویض کنید. برای تعویض فلوسوئیچ پکیج باکسی بهتر است از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

تعمیر و تعویض ترمیستور پکیج باکسی

پکیج باکسی شامل قطعات مختلفی است که شامل برد پکیج، قطعات ورودی و خروجی، ترمیستور پکیج باکسی، فلوسوئیچ و … می‌باشد که در صورت خرابی باید تعویض و یا تعمیر شود. اگر پکیج خود را به صورت مرتب سرویس کنید، قطعات آن بسیار دیرتر خراب می‌شوند. از آنجایی که ترمیستور یا سنسور NTC پکیج بسیار قطعه حساسی است حتما باید از یک مرکز معتبر خریداری و نصب شود.

تعویض سنسور ان تی سی پکیج باکسی

تعمیر و تعویض فلومتر پکیج باکسی

اگر حرارت آب مصرفی مورد استفاده شما مطلوب نیست و به میزان کافی گرما ندارد، ممکن است ایراد در فلومتر پکیج باشد. گزارش باز بودن آب به برد پکیج و در ادامه روشن شدن مشعل پکیج با فرمان برد، به عهده فلومتر است که در صورت استفاده مکرر این قطعه به سرعت خراب شده و نیاز به تعویض دارد. مجموعه ایمن سرویس صداقت روزانه گزارشات زیادی از خرابی این قطعه دریافت می‌کند. در صورت تمایل به تعویض فلومتر پکیج باکسی خود می‌توانید با ما تماس بگیرید.

تعمیر و تعویض فلومتر پکیج باکسی

جدول هزینه تعمیر پکیج باکسی

خدمات قیمت به تومان
سرویس پکیج دو مبدل باکسی 500 تا 700 هزار تومان
سرویس پکیج تک مبدل باکسی 450 تا 650 هزار تومان
تعمیر برد پکیج باکسی 400 تا 700 هزار تومان
تعویض شیر موتوری پکیج باکسی 500 هزار تومان
تعویض پرشر سوئیچ باکسی 550 هزار تومان
تعویض فلوسوئیچ باکسی 300 تا 500 هزار تومان
تعویض فلومتر پکیج باکسی 450 تا 600 هزار تومان
تعویض NTC باکسی (یک عدد) 300 هزار تومان
تعویض NTC پکیج باکسی (دو عدد) 350 هزار تومان
تعویض کیت شیر سه راه باکسی 400 تا 550 هزار تومان
تعویض روتور و استاتور پکیج باکسی 400 هزار تومان
تعویض مبدل اصلی پکیج باکسی 450 هزار تومان
تعویض مبدل ثانویه باکسی 300 هزار تومان
نصب صافی و تعویض شیلنگ باکسی 250 هزار تومان + هزینه قطعه
تعویض شیر گاز پکیج باکسی 400 هزار تومان
سرویس فن پکیج باکسی 350 هزار تومان
تعویض منبع انبساط پکیج باکسی 250 تا 500 هزار تومان
نصب و جابجایی پکیج باکسی 300 تا 550 هزار تومان

نصب پکیج باکسی

پکیج باکسی برای کارکرد صحیح و درست بادی توسط یک نصاب یا تعمیرکار پکیج که در این زمینه حرفه ای است انجام شود که مراحل نصب آن شامل موارد زیر است:

_تنظیم آب گرم پکیج باکسی

_نصب ترموستات برای کنترل شدن دمای اتاق

_تنظیم فشار بار پکیج

کد خطاهای پکیج باکسی

کد خطا علت
ارور E01 عدم تشکیل شعله
ارور E02 فعال شدن کلید حرارتی
ارور E03 انسداد دودکش، خطای کلید حد ترموستات دود
ارور E04 اشکال برقی در سیستم و قطعی سیگنال های ورودی
ارور E05 خرابی فن، گرفتگی دودکش
ارور E06 نبود اکسیژن
ارور E08 استفاده مکرر از دکمه ریست
ارور E10 افت فشار آب در مدار گرمایش
ارور E25 افت بیش از حد دما
ارور E35 کمبود شعله و نرسیدن آب به سنسور شعله
ارور E43 اعمال شدن متوالی بیش از 6 بار کد 38

تعمیر پکیج باکسی در شرق و غرب تهران

ایمن سرویس صداقت که سالهاست به برندی در زمینه تعمیر پکیج تبدیل شده است، به تمامی محله ها و نقاط تهران به خصوص در شرق و غرب تهران خدمات ارائه می‌کند.

تعمیر پکیج باکسی در تمام نقاط تهران

اگر می‌خواهید از خدمات تعمیر پکیج این مجموعه استفاده کنید و همچنین ساکن تهران هستید، کافیست با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل پکیج شما رسیدگی شود. تعمیرکاران این مجموعه در تمام ساعات روز آماده اعزام برای انجام خدمات پکیج در محل هستند.

تعمیر پیکج

ایمن سرویس صداقت_مرکز تخصص تعمیر پکیج در تهران

این مجموعه با داشتن تخصص، مهارت و تجربه کاری در زمینه تعمیر پکیج باکسی بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهد. حرفه ای بودن در تشخیص و عیب یابی دستگاه به طور صحیح در این مجموعه حرف اول را می‌زند. مجموعه ایمن سرویس صداقت یک مرکز تخصصی تعمیر پکیج با چندین سال سابقه در این زمینه است که تعمیرکاران آن بسیار وقت شناس و منظم اند. به تمامی نقاط سرویس دهی فعال بوده و از بهترین نوع قطعات برای تعمیر و تعویض قطعات پکیج شما استفاده می‌شود.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید