X

7 روش برای افزایش طول عمر پکیج دیواری

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
راه های افزایش طول عمر پکیج دیواری چیست؟

چگونه طول عمر پکیج را افزایش دهیم؟ ما در این سایت 7 ترفند برای افزایش طول عمر را برای شما گفته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

راه های افزایش طول عمر پکیج دیواری چیست؟

بسیاری از ساختمان های جدید به جای استفاده از موتورخانه ها از دستگاهی به نام پکیج استفاده میکنند. برای خیلی از افراد این سوال است که چگونه طول عمر پکیجمان را افزایش بدهیم؟

سیستم پکیج پس از گذشت چند سال استفاده از آن  امکان خرابی دستگاه وجود دارد اما  ما در این سایت ترفند های افزایش طول عمر پکیج را برای شما میگوییم تا بتوانید بیشتر از سیستم گرمایشی محل زندگی یا اداره استفاده کنید. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

تعمیر پیکج

عمر پکیج  دیواری چقدر است؟

قبل از آنکه بخواهیم روش های افزایش طول عمر را برای شما بگوییم بهتر است بدانید که عمر مفید پکیج شما چقدر است؟ 

پاسخ این سوال را نمیتوان به طور دقیق گفت چون به عوامل زیادی بستگی دارد اما به طور کلی میانگین عمر پکیج ها بین 7 الی 10 سال است البته این نکته رو هم در نظر بگیرید که مدل پکیج و برند پکیج بسیار بر روی این طول عمر تاثیر دارد. شما میتوانید برای خرید پکیج یا تعمیر آن با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرد.

عمر پکیج را چند برابر کنید!

حالا وقت آن رسیده که به شما عزیزان روش هایی را بگوییم که بتوانید از طریق آن ها طول عمر پکیج خود را افزایش دهید. این ترفند ها عبارتند از:

تنظیم کردن درجه ی آب

بسیاری از افراد درجه حرارت آب مصرفی را به وسیله ی کم و زیاد کردن شیر آب گرم و سرد، تنظیم میکنند که این کار بسیار اشتباه است و نباید آن را انجام داد  زیرا پکیج ها برای افزایش آب گرم ، انرژی بیشتر مصرف میکنند پس اگر میخواهید طول عمر پکیجتان افزایش پیدا کند زمانی که آب مصرفی را باز میکنید در یک دما نگه دارید تا پکیج شما انرژی کم تری مصرف کند.

چک کردن ورودی های پکیج

بسیاری از خرابی های پکیج به دلیل ورودی های آن است شما حتما به طور دوره ای ورودی های گاز، برق و آب را چک کنید تا  در صورت مشکل با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرد. استفاده از محافظ  برای ورودی برق پکیج از کار هایی است که باید انجام بدهید تا در صورت نوسان های برق مشکلی برای آن پیش نیاید.

بررسی دودکش پکیج

یکی از کارهای مهمی که باید برای افزایش طول عمر پکیج انجام دهید بررسی دودکش آن است زیرا هرگونه گرفتگی در دودکش باعث اختلال در دستگاه میشود و همین امر باعث خرابی این دستگاه میشود.

پمپ آب

یکی از قطعه های گران قیمت در این دستگاه پمپ آب است پس اگر این دستگاه خراب شود هزینه ی زیادی برای آن باید پرداخت کنید. امکان دارد گیرپاژ پمپ اتفاق بی افتد. گیرپاژ پمپ یعنی پمپ دچار گرفتگی شود و نمیتواند به خوبی آب را به جریان بی اندازد برای همین باعث میشود پمپ آب خراب شود. شاید برای شما سوال پیش بیاید که چگونه بفهمیم پمپ دستگاه خراب شده است یا نه؟

دو راه برای تشخیص اینکه پمپ خراب است یا نه وجود دارد که شامل:

  1. اگر شیر آب را باز کردید و پمپ شروع به کار کرد یعنی درست است در غیر این صورت پمپ دستگاه خراب است.
  2. استفاده از یک فرد متخصص برای تشخیص سالم بودن پمپ پکیج یکی از خدمات شرکت ایمن سرویس صداقت فرستادن تعمیرکار برای سرویس پکیج است که شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرد.

نصب سخت گیر در پکیج

املاح معدنی که در داخل آب وجود دارند باعث رسوب گذاری در لوله ها میشود برای همین برای جلوگیری از این مشکل بهتر است از یک دستگاه سخت گیر استفاده کنید.

سخت گیر های متفاوتی مثل الکترونیکی، شیمیایی، مغناطیسی  در بازار وجود دارد که شما میتوانید برای نصب و تعمیر آن از تعمیرکاران ایمن سرویس صداقت استفاده کنید.

بررسی صافی ورودی آب سرد

بررسی صافی ورودی آب سرد یکی دیگر از راه های افزایش طول عمر دستگاه پکیج است. آب های ورودی که به ساختمان ها میرود ممکن است با شن ریزه ها همراه باشد.

سرویس پکیج

تمام این مواردی که در بالا نام بردیم توسط تعمیر کار ایمن سرویس صداقت چک میشود برای همین بهتر است  بعد از مدتی از شروع  کاردستگاه سرویس پکیج را انجام دهید. حالا بیشتر افراد این سوال را میکنند که سرویس پکیج شامل چه مواردی می‌شود؟

  1.  بررسی سنسور فشار آب
  2.  رفع مشکل رسوب زدایی
  3. هواگیری سیستم گردش آب
  4. رفع مشکل برای سر و صدای پکیج
  5. رفع ارور ها
  6. رفع روشن نشدن پکیج
  7. و...

تمامی مواردی که در بالا ذکر کردیم شامل سرویس پکیج میشود برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید