X

تعمیر پکیج تاچی در تهران

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
تعمیر پکیج تاچی در تهران

تعمیر پکیج با برند های خاص و معتبر مانند پکیج TACHI، تعمیرکار و تکنسین مخصوص به خود را می‌طلبد. ایمن سرویس صداقت بزرگترین و معتبر ترین مرکز تعمیر انواع پکیج می‌باشد که در حال حاضر در تمامی نقاط تهران فعالیت دارد.

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

تعمیر پکیج تاچی

این برند نیز مانند سایر برندهای معتبر در بازار خواهان زیادی دارد. شما می‌توانید با خرید پکیج تاچی یک سیستم گرمایشی عالی برای شرکت و یا منزل خود تهیه کنید. با گذشت زمان ممکن است این پکیج نیز مانند سایر کالاها دچار خرابی شود که مجموعه ایمن سرویس صداقت می‌تواند در زمینه تعمیر پکیج تاچی به شما کمک کند.

تعمیر پیکج

تعمیر پکیج تاچی در تهران

ایمن سرویس صداقت به عنوان تخصصی ترین مرکز تعمیرات پکیج دیواری تاچی مفتخر است، به تمامی نقاط تهران سرویس کار اعزام نماید. هر کجای تهران هستید نگران نباشید با تماس با این مجموعه نزدیک ترین تعمیرکار به محل شما اعزام می‌شود.

تکنسین های این مجموعه آماده اند تا تمامی اختلال و مشکلات پکیج ها با برند های مختلف از جمله تعمیرات پکیج تاچی را به صورت اصولی و به نحو احسن انجام دهند تا کوچک ترین آسیبی به پکیج وارد نشود. کارشناسان مجموعه ایمن سرویس صداقت، مسلط به تمامی متد های نصب و تعمیر پکیج تاچی هستند و از قطعات با کیفیت و اورجینال برای تعویض قطعه پکیج استفاده می‌کنند.

جدول قیمت تعمیر پکیج تاچی

خدمات قیمت به تومان
سرویس پکیج دو مبدل تاچی 500 تا 700 هزار تومان
سرویس پکیج تک مبدل تاچی 450 تا 650 هزار تومان
تعمیر برد پکیج تاچی 400 تا 700 هزار تومان
تعویض شیر موتوری پکیج تاچی 500 هزار تومان
تعویض پرشر سوئیچ تاچی 550 هزار تومان
تعویض فلوسوییچ تاچی 300 تا 500 هزار تومان
تعویض فلومتر پکیج تاچی 450 تا 600 هزار تومان
تعویض NTC تاچی (یک عدد) 300 هزار تومان
تعویض NTC پکیج تاچی (دو عدد) 350 هزار تومان
تعویض کیت شیر سه راه تاچی 400 تا 550 هزار تومان
تعویض روتور واستاتور پکیج تاچی 400 هزار تومان
تعویض مبدل اصلی پکیج تاچی 450 هزار تومان
تعویض مبدل ثانویه تاچی 300 هزار تومان
نصب صافی و تعویض شیلنگ تاچی 250 هزار تومان + هزینه قطعه
تعویض شیر گاز پکیج تاچی 400 هزار تومان
سرویس فن پکیج تاچی 350 هزار تومان
تعویض منبع انبساط پکیج تاچی 250 تا 500 هزار تومان
نصب و جابجایی پکیج تاچی 300 تا 550 هزار تومان

سرویس پکیج تاچی

اگر می‌خواهید مشکلات بزرگ و غیر قابل تعمیر برای پکیج تان پیش نیاید، به سرویس پکیج به صورت دوره ای توجه لازم داشته باشید. افزایش طول عمر پکیج شما به نحوه مراقبت و استفاده شما بستگی دارد پس حداقل 6 ماه یکبار با تماس با مجموعه ایمن سرویس صداقت یک سرویس کار پکیج درخواست کنید. شاید برای شما سوال باشد که خدمات سرویس پکیج شامل چه مواردی است؟ ما به صورت مختصر برخی از موارد آن را نام برده ایم.

 • عیب یابی تخصصی کد خطاهای پکیج تاچی
 • رسوب زدایی و در صورت نیاز اسید شویی پکیج تاچی
 • سرویس پلوت دستگاه
 • هواگیری رادیاتاب پکیج تاچی
 • بررسی کلی دستگاه
 • سرویس شعله
 • شستشو کامل پکیج
 • سرویس و تعمیر قطعه در صورت نیاز
 • تنظیم فشار گاز پکیج

چرا باید پکیج تاچی را سالیانه سرویس کرد؟

 1. از ایمن بودن پکیج مطمئن خواهید شد و از نشر گاز مونوکسید کربن جلوگیری می‌شود.
 2. کارآیی پکیج به طور معمول در طی گذر زمان کم می‌شود، حال اگر تمام قطعات را تمیز و پاک کنیم می‌توانیم عمر مفید پکیج را طولانی تر کنیم.
 3. اصمینان حاصل کردن از کارکرد درست پکیج از دیگر مواردی است که باید به آن توجه کرد.

مرکز تعمیرات انواع پکیج ایمن سرویس صداقت، آماده خدمات رسانی در تمامی نقاط تهران به ویژه غرب، شرق و شمال تهران می‌باشد.

هواگیری پکیج تاچی

برای هواگیری پکیج تاچی ابتدا باید شیر زیر پکیج تاچی را باز کرده، تا هوا و آب به آرامی از پکیج خارج شوند. پس از خروج هوا و آب پکیج و بستن شیر پکیج می‌توانید به سراغ رادیاتورها بروید. شیر هر رادیاتور را باز کنید و این بار اجازه دهید تا هوا و آب رادیاتور کاملا خارج شود و سپس برای بستن شیر اقدام کنید. پس از اتمام این مرحله دوباره به سراغ پکیج تاچی بروید و هواگیری را مجدداً انجام دهید. در این مرحله هواگیری پکیج شما به طور کامل انجام گرفته است.

هواگیری منبع انبساط پکیج تاچی

اگر همزمان با بالا رفتن دمای پکیج، فشار بار آن نیز افزایش پیدا کرد، احتمالا منبع انبساط پکیج نیاز به باد زدن دارد و باید هواگیری منبع انبساط پکیج نیز صورت گیرد. در صورت نداشتن تجربه کافی در این زمینه می‌توانید با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

هواگیری منبع انبساط پکیج

تعمیر و تعویض مبدل ثانویه پکیج تاچی

جهت تعمیر مبدل ثانویه پکیج و رسوب گیری آن به صورت کاملا تخصصی و اصولی بهتر است از یک مرکز تعمیر پکیج معتبر در تهران مانند مجموعه ایمن سرویس صداقت کمک بگیرید تا موجب صدمه دیدن پکیج تاچی شما نشود.

تعمیر و تعویض مبدل ثانویه پکیج

تعویض قطعه فلوسوئیچ پکیج تاچی

فلوسوئیچ یک قطعه مهم در پکبج است که باز شدن شیر آب گرم را تشخیص داده و باعث فعال شدن سنسور آب گرم می شود. خراب شدن این قطعه منجر به کارکرد نادرست پکیج شده و باید سریعاً تعویض شود. برای تعویض و تعمیر فلوسوئیچ پکیج تاچی می‌توانید با مجموعه ایمن سرویس صصداقت تماس بگیرید.

چرا اسیدشویی مبدل پکیج تاچی باید انجام شود؟

در پکیج دیواری مهمترین کاری که باید هر ساله به صورت منظم انجام شود، رسوب زدایی پکیج دیواری و یا اسید شویی مبدل پکیج می‌باشد. در بعضی مواقع هنگام اسید شویی پکیج مبدل از داخل سوراخ شده و آب مدار گرمایش به مدار مصرفی نشت پیدا میکند که باید توسط یک تعمیرکار تعمیر و تعویض مبدل ثانویه پکیج انجام شود.

چرا پکیج تاچی خاموش می‌شود؟

علت خاموش شدن ناگهانی پکیج می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • نبود آب کافی در مسیر مدار پکیج
 • وجود هوا در دستگاه
 • وجود رسوب و گرفتگی
 • خرابی پمپ پکیج
 • مشکل الکترود یون
 • افت فشار پکیج
 • عدم تخلیه دود

در صورت مشاهده هر یک از موارد بالا حتماً برای تعمیر پکیج خود اقدام نمایید تا سایر قطعات پکیج نیز درگیر نشود.

تعمیر سنسور فشار آب پکیج تاچی

سنسور فشار آب پکیج وظیفه کنترل مدار آب مصرفی را بر عهده دارد که به زبان ساده یعنی، موقعی پکیج روشن می‌ماند که در مدار آن آبی وجود داشته باشد. خرابی این سنسور موجب بروز نواقصی در پکیج می‌شود که برای رفع عیب آن سریعاً باید اقدام کرد.

تعمیر ترمیستور پکیج تاچی

یکی از قطعات مهم در پکیج سنسور NTC یا ترمیستور  است. این قطعه وظیفه تنظیم دمای پکیج را بر عهده دارد. برای تعویض این قطعه می‌توانید با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس گرفته و درخواست اعزام تعمیرکار برای خدمات پکیج در محل خود را ثبت نمایید.

ترمیستور پکیج تاچی

تعویض فلومتر پکیج تاچی

فلومتر پکیج که اغلب به نام دبی سنج آن را می‌شناسند، وظیفه‌ی اندازه‌گیری آب گرم مصرفی را بر عهده دارد. اگر این قطعه دچار نقص شود عملکرد پکیج دچار اختلال شده و پکیج به خوبی کار نمی‌کند. تعویض یا تعمیر فلومتر پکیج تاچی باید به دست یک تعمیرکار حرفه ای انجام شود، در غیر این صورت می‌تواند اثرات مخربی برای پکیج در پی داشته باشد.

فلومتر پکیج

انفجاری روشن شدن پکیج تاچی

دلایل انفجاری روشن شدن پکیج به شرح زیر است که در صورت مشاهده هر یک از موارد نام برده شده در سریع ترین زمان ممکن اقدام به عیب یابی و تعمیر پکیج خود نمایید.

 • خرابی پرشر هوا 
 • فاصله الکترد جرقه زن
 • خرابی دودکش پکیج
 • خرابی در شیر پرکن پکیج
 • تنظیم نبودن شیر گاز پکیج
 • مسدود بودن سوراخ های مشعل

تعمیر و تعویض برد پکیج تاچی

اگر مغز در بدن انسان دچار اختلال شود عملاً هیچ فعالیتی نمی‌تواند انجام دهد. برد در پکیج نیز همانند مغز در بدن عمل می‌کند. اگر برد پکیج دچار مشکل و نقص شود پکیج نمی‌تواند به درستی عمل کند. برای تعمیر و تعویض برد پکیج تاچی حتما از یک مرکز تعمیرات پکیج معتبر در تهران کمک بگیرید تا دوباره کاری اتفاق نیافتد. مجموعه ایمن سرویس صداقت در زمینه تعمیر صفحه نمایش پکیج تاچی نیز فعالیت می‌کند.

تعمیر پیکج

مجموعه ایمن سرویس صداقت بزرگترین مرکز تعمیر پکیج در تهران می‌باشد که در زمینه خدمات، سرویس و تعمیر انواع پکیج با برندهای معتبر فعالیت دارد. در صورت استعلام از قیمت های مختلف خدمات پکیج و درخواست اعزام تعمیرکار پکیج در منزل می‌توانید با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید