X

8 دلیل روشن نشدن پکیج دیواری

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
دلایل روش نشدن پکیج دیواری چیست؟

ما در این سایت 8 دلیل روشن نشدن پکیج را برای شما آورده ایم تا بتوانید با دانستن آن ها پکیج خود را تعمیر کنید البته پیشنهاد ما به شما استفاده از یک فرد متخصص برای تعمیر آن است.

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

دلایل روشن نشدن پکیج چیست؟

خرابی پکیج با دردسر های زیادی روبه رو است به حدی که میتواند رفاه و آرامش شما را تحت تاثیر قرار بدهد و شما مدتی نمیتوانید از آب گرم استفاده کنید. ما در این سایت 8 علت روشن نشدن پکیج را برای شما آورده ایم تا بتوانید با دانستن آن ها راحل برای خود پیدا کنید یا بتوانید به تعمیر کار برای تعمیر آن قطعه زنگ بزنید.  البته امکان دارد خاموش شدن پکیج به دلیل یک قطعه ی ساده باشد که شما میتوانید بدون تعویض پکیج را روشن کنید این نکته رو در نظر بگیرید که اگر شما دانش و تجربه ی کافی در این زمینه را ندارید باید از یک فرد متخصص برای تعمیر آن استفاده کنید پس حتما از یک فرد متخصص و باتجربه برای تعمیر پکیج دیواری کمک بگیرید. شما میتوانید.

تعمیر پیکج

علت روشن نشدن پکیج به دلیل قطع بودن برق
در بیشتر مدل های پکیج از سنسور های مختلفی استفاده میکنند پس خطا یا ایرادی در عملکرد هر یک از آنها منجر به خاموش شدن پکیج  و یا شعله ی آن شود. شما میتوانید بعد از خاموش شدن شعله به دلیل آنکه پکیچ نیاز به گاز و برق دارد شما میتوانید جریان گاز، برق، کلید برق، فیوزها و .... را چک کنید تا اگر مشکلی داشت آن را درست کنید. بعد از این کار حتما شیرگاز متصل به پکیج را چک بکنید تا اگر بسته بود آن را باز کنید.

علت روشن نشدن پکیج به دلیل خرابی شمعک

اگر شما بعد باز کردن آب مصرفی مشاهده کردید که تمامی قطعه ها کار میکنند اما شعله ی پکیج روشن نمیشود بدانید که علت آن خرابی شمعک است و شما باید آن را تعویض کنید. شما برای اطمینان از آن میتوانید نکات زیر را امتحان کنید. این نکات شامل:

  • میتوانید آب مصرفی را روشن کنید و به صورت دستی و به کمک فندک پکیج را روشن کنید.
  • اگر پکیج روشن شد ایراد در خود قطعه ی شمعک است که باید از یک متخصص و آدم با تجربه استفاده کنید تا این قطعه را تعویض کند.
  • گاز شمعک پکیج از طریق لوله های نازکی تعمین میشود که امکان دارد به دلایل زیادی گرفته باشد و برای همین منجربه خاموش شدن پکیج شود.

علت روشن نشدن پکیج به دلیل جوش آوردن

یکی از علت های شایع در روشن نشدن پکیج، گرم شدن یا جوش آوردن ناگهانی آن است این اتفاق زمانی رخ میدهد که پکیج بسیار گرم میشود و دمای آب در مدار به شدت بالا میرود برای همین پکیج خود به خود خاموش میشود در این حالت معمولا به آن جوش آوردن پکیج میگویند و بعد از پایین آمدن آب پکیج شروع میکند به کار کردن البته جوش آوردن پکیج میتوانید به علت های زیر باید که شما میتوانید این قطعه ها را تعمیر کنید.

  • تنظیم نبودن کلید دما
  • خرابی کلیدNTC
  • رسوب گرفتن مبدل ثانویه

شما برای تعمیر این قطعه ها باید از یک فرد متخصص کمک بگیرد پس میتوانید برای تعمیر پکیج با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرد تا نیروهای با تجربه خود را به منزل شما بفرستد. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما صحبت کنید.

علت خاموشی پکیج به دلیل کم یا قطع بودن گاز

یکی از دلایلی که امکان دارد برای شما پیش بیاید قطع گاز است که در این حالت شما نیازی به تعمیر کار ندارید بعد از آمدن گاز پکیج شما شروع به کار میکند.

علاوه بر قطع گاز ممکن از به دلیل کم بودن گاز پکیج خاموش بشود برای همین شما باید اول از همه شیر گاز را چک کنید که تا آخر باز باشد و بعد از آن اگر مشکل رفع نشد با اداره ی گاز تماس بگیرد.

خرابی برد  پکیج به دلیل روشن نشدن پکیج

همه ی وسایل برقی برد دارند که نقش این برد همانند مغز انسان است یعنی همه ی دستورات و کار هایی که پکیج انجام میدهد توسط برد مدریت میشود.

اگر یکی از قطعه های برد خراب شده باشد باعث میشود که پکیج از کار بیوفتد  در این مواقع شما باید با استفاده از مولتی متر خرابی قطعه را شناساییی و بعد آن قطعه را تعمیر کنید. برای انجام این کار شما نیاز به یک متخصص دارید تا بتواند به درستی این خرابی این قطعه را شناسایی کند.

مسدود بودن دودکش

یکی از دلایل دیگری که امکان دارد اتفاق بی افتد مسدود بودن دودکش یا نصب غیر استاندارد پکیج است که باعث خاموشی ناگهانی پکیج میشود. این اتفاق زمانی رخ میدهد که وقتی پکیج روشن میشود دود به درستی از پکیج خارج نمیشود و درون دستگاه می ماند برای همین پکیج به خودی خود خاموش میشود. برای رفع این مشکل شما میتوانید دودکش را باز کرده و گرفتی آن را بگیرید و یا به صورت استاندارد آن را نصب کنید.

علت خاموشی پکیج به دلیل خرابی ترموستات

خرابی ترموستات باعث میشود که پکیج به درستی دما آب را تششخیص ندهد و برای همین پکیج خاموش میشود برای درست کردن آن باید به طور کلی این قطعه تعویض شود. در بیشتر مواقع امکان دارد سیمی در ترموستات به درستی وصل نشده باشد که شما با درست کردن آن دیگر نیازی به تعویض این قطعه ندارید اما در غیر این صورت شما باید از یک فرد متخصص برای تعویض آن استفاده کنید.

علت خاموشی پکیج به دلیل خرابی پمپ

کار پمپ این گونه است که آب را در داخل مدار گرمایشی به جریان می اندازد برای همین اگر این قطعه خراب شود دیگر آب به درستی جریان پیدا نمیکند و همین علت باعث خاموشی پکیج میشود. اگر شما بعد از خاموش روشن کردن پکیج شروع به کار کرد یعنی پمپ شما ضعیف شده است در غیر این صورت حتما باید این قطعه را تعویض کنید.

تعمیر پیکج

آیا  علت روشن نشدن پکیج ها  با هم متفاوت است؟

اگر بخواهیم به طور کلی بگوییم همه ی پکیج ها ساختاری شبیه هم دارند اما به دلیل اینکه سازنده های هر برند با هم متفاوت است پس ممکن است در برخی از چیز های کوچک شبیه هم نباشند برای همین تمامی مواردی که ما در این بالا ذکر کردیم میتواند خرابی پکیج شما با هر مدلی باشد. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید