X

11 نکته ی مهم در هنگام خرید پکیج

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
در هنگام خرید پکیج به چه نکاتی توجه کنیم؟

 پکیج ها برای گرم کردن آب مصرفی هستند و خرید آن یکی از کارهایی است که باید انجام بدهید حالا11 نکته ی طلایی که شما باید در هنگام خرید پکیج رعایت کنید در این سایت آمده است.

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

در هنگام خرید پکیج به چه نکاتی توجه کنیم؟

پکیج ها همان موتور خونه های قدیمی هستند که برای گرم کردن آب استفاده میشوند. به دلیل وجود کلاهبرداران در زمینه ی فروش پکیج اعتماد کردن به هرکسی کار سختی شده است اما شما با توجه به نکاتی که ما در این سایت به آن اشاره میکنیم میتوانید یک پکیج مناسب و خوب برای منزل، اداره و.... خودتان بگیرید.

تعمیر پیکج

11 نکته ی مهم در هنگام خرید پکیج

همان طور که گفتیم در هنگام خرید  پکیج شما باید نکاتی را رعایت کنید که شامل:

خرید از یک شرکت معتبر

اولین و مهم ترین چیز در خرید پکیج، انتخاب یک شرکت معتبر و با سابقه در زمینه فروش انواع پکیج است. شرکت ایمن سرویس صداقت یکی از شرکت های معتبر و 15 سال سابقه است که توانسته است از زمان فعالیت خود رضایت مشتریان را جلب کندو شما میتوانید برای خرید مدل های مختلف پکیج با ما تماس بگیرید.

متراژ فضا

یکی از نکاتی که شما باید قبل از خرید به آن دقت کنید متراژ فضایی است که شما میخواهید در آنجا پکیج را قرار دهید. در ابتدا شما باید متراژ ساختمان را به کارشناسان ما به طور دقیق بدهید زیرا برای هر متراژی، پکیجی با توان متفاوت نیاز است به عنواع مثال برای ساختمانی که متراژ آن 120 متر است پکیجی با توان 26کیلووات است. از طرفی هم هرچه ارتفاع طبقه ی شما بالا ترباشد و شما در منطقه ی زندگی کنید که از نظر آب و هوایی سرد تر باشد باید پکیجی با قدرت بالا خریداری کنید.

نوع دودکش منزل

یکی از کارهایی که شما باید حتما قبل از خرید انجام بدهید نوع دودکش است. طول عمودی دودکش طبقاتی که در آخرین طبقه زندگی میکنند به طور معمول زیر 3 متر است پس باید در این حالت برای پکیج فن دار خریداری کنید اما اگر طول ارتفاع دودکش شما زیاد تر از 3 متر است میتوانید پکیچ بدون فن خریداری کنید.

نوع مبدل حرارتی پکیج

اگر گرمایش ساختمان شما از کف است بهترین گزینه خرید پکیج کندانسیک است زیرا یکی از مزیت های این پکیج ها کم مصرف بودن است.  شما میتوانید برای خانه های که گرمایش آن ها به وسیله فن کویل تامین میشود پکیج منبع دار بهترین گزینه است زیرا اگر شما آب مصرفی را باز کنید این فن باد سرد نخواهد زد.

میزان آب مصرفی شما

یکی از نکات مهم که باید حتما به آن دقت کنید میزان آب مصرفی خانه ی شما است اگر شما یا اعضای خانواده آب زیاد مصرف میکنند شما باید پکیج مخزن دار خریداری کنید. از طرفی هرچه تعداد اعضای خانواده ی شما زیاد باشد آب مصرفی شما بیشتر است پس بهتر است در هنگام خرید از این نوع پکیج ها خریداری کنید. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرد و با مشاوران ما صحبت کنید.

11 نکته ی مهم در هنگام خرید پکیج

مبدل های پکیج

بسیاری از مناطق در آب مصرفی املاحی وجود دارد که همین امر باعث رسوب در پکیچ  شما میشود پس بهترین گزینه خرید پکیج دو مبدله است زیرا پکیج های تک مبدله رسوب گرفته و کارایی آن ها به شدت کاهش می یابد.

پکیج ها شامل خطا های نمایی

بعضی از پکیچ ها قابلیت اخطار خطا را دارند و در صورت مشکل پکیج از کار می افتد و خطایی به شما میدهد که با تعمیر و یا سرویس پکیج میتوانید این مشکل را رفع کنید. این پکیج ها در صورت خطا به صورت کد هایی رو صفحه ی نمایشگر دیده میشود که فرد هم میتواند به وسیله ی دفترچه ی راهنما مشکل پکیج را بفهمد و با تعمیر کار پکیج تماس بگیرد. شما میتوانید برای خرید این پکیج های دیواری با شرکت ما تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

هد پمپ سیرکولاسیون

مسیر لوله کشی پکیج  درست باعث میشود مصرف پکیج کم نشود. هد پمپ سیر کولاسیون دستگاهی است که برای مسیر های لوله که حداکثر35 الی 50 متر طول دارند استفاده میشود. همچنین شما باید نوع لوله ای که به کار رفته است را بررسی کنید معمولا لوله هایی که انعطاف پذیری کم تری دارند باعث افت فشار در پکیچ میشوند.

خدمات پس از فروش و گارانتی کردن پکیج

پیشنهاد ما به شما در هنگام خرید این است که از شرکتی خریداری کنید که خدمات پس از فروش و گارانتی برای پکیج خود داشته باشد. شرکت ایمن سرویس صداقت محصولاتی با کیفیت  و خدمات پس از فروش دارد و علاوه بر آن ها شرکت ما پشتیبانی 24 ساعته دارد تا اگر مشکلی برای پکیج شما پیش آمد بتوانید تماس بگیرید. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرد و پکیج با کیفیت و ارزان خریداری کنید. 

خرید پکیج 

همان طور که میدانید خرید پکیج از کار هایی است که شما باید انجام بدهید از طرفی کلاهبردارانی در این زمینه وجود دارند. شما میتوانید برای خرید پکیچ با شرکت ما تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید