X

مرکز تعمیر و سرویس داکت اسپلیت گری GREE

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
سرویس و تعمیر داکت اسپلیت گری

داکت اسپلیت گری یکی از رایجترین سیستم های تهویه مطبوع می‌باشد. این سیستم از یک واحد داخلی (هواساز) و یک واحد خارجی (کندانسور) تشکیل شده است که توسط لوله های مسی به یکدیگر متصل می‌شوند. یونیت داخلی داکت گری توسط کانال های مخصوص هوای سرد و گرم را به فضاهای مستقل میرساند. در ادامه به معرفی و نحوه تعمیر این محصول پرداخته‌ایم.

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

تعمیر و سرویس داکت اسپلیت گری Gree

با شروع فصل گرما، نیاز به این وسیله مصرفی بیشتر احساس می‌شود و از آنجا مصرف برق و انرژی در فصل تابستان بیشتر از هر فصل دیگری است بهتر است داکت اسپلیت خود را تعمیر و سرویس کنید تا در مصرف برق و انرژی صرفه جویی شود. داکت اسپلیت گری دارای قسمت هایی از جمله فیلترها، کویل ها و پره ها هستند که نیاز به سرویس و نگهداری بیشتری دارند. در صورتی که سرویس و تعمیر داکت اسپلیت گری را پشت گوش بیاندازید، کارآیی و عملکرد دستگاه دچار افت شدید و بازدهی کمتر می‌شود. بنابراین تعمیر و سرویس این دستگاه بسیار مهم است و به دلیل پیچیدگی در طراحی نیاز به یک سرویس کار و تعمیرکار ماهر برای سرویس و عیب یابی دارد.

انجام سرویس و تعمیرات داکت اسپلیت گری کار هرکسی نیست و فردی که به محل شما به منظور انجام تعمیر و ارائه خدمات اعزام می‌شود، باید با مهارت، با تجربه و دارای دانش فنی باشد و به تمام مشخصات و کارکرد فنی داکت اسپلیت آگاه و وارد باشد. مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپلیت و پکیج ایمن سرویس صداقت، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان و اعزام تکنسین به سراسر نقاط تهران می‌باشد.

تعمیر و سرویس داکت اسپلیت گری در کمترین زمان

یکی از مطلوب ترین سیستم های تهویه موجود در بازار که با استقبال قابل توجهی روبه رو شده است، داکت اسپلیت گری می‌باشد. با وجود کیفیت بالا بعضا به دلایل متنوعی ممکن است داکت اسپلیت گری شما دچار اختلال و مشکل شود که اگر آن را به موقع سرویس، عیب یابی و تعمیر نکنید ممکن است خسارات بیشتری به داکت اسپلیت وارد شود. در صورتی که نیاز به یک تعمیرکار در زمینه شارژ گاز، عیب یابی، سرویس و تعمیرات، تعویض کمپرسور، نشت یابی و تعویض ترموستات داشتید می‌توانید با تماس با شماره های درج شده در سایت، مشکل پکیج خود را برطرف نمایید.

مرکز معتبر تعمیر داکت اسپلیت گری در تهران

در این مرکز که بزرگترین و ماهرترین مرکز ارائه خدماتی همچون: تعمیر کولر گازی، تعمیر اسپلیت، تعمیر پکیج و تعمیر انواع داکت اسپلیت می‌باشد، می‌توانید از بهترین و حرفه ای ترین سرویس کار و تعمیرکار پکیج بهره گرفته و با خیال راحت با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس حاصل نمایید.

 خدمات مرتبط با سرویس و تعمیر داکت اسپلیت گری که این مجموعه می‌تواند به شما عرضه کند به شرح زیر می‌باشد:

 • سرویس داکت اسپلیت گری
 • شارژ گاز داکت اسپلیت
 • رفع اختلالات برقی داکت اسپلیت
 • رفع نشتی داکت اسپلیت
 • تعویض کمپرسور داکت اسپلیت
 • تعمیر و تعویض خازن داکت اسپلیت
 • تعویض برد داکت اسپلیت
 • تعمیرو تعویض ترموستات داکت اسپلیت
 • تعمیر موتور فن داکت اسپلیت
 • تعمیر کویل آبگرم داکت اسپلیت
 • راه اندازی حالت تابستانه یا زمستانه داکت اسپلیت

ایمن سرویس صداقت یکی از حرفه ای ترین و قدیمی ترین مرکز تعمیرات داکت اسپلیت در تهران می‌باشد که سال هاست در زمینه تعمیر و سرویس داکت اسپلیت گری نیز فعال است.

تعمیر یا خرید داکت اسپلیت گری مسئله این است!

شما می‌توانید از قابلیت بازدید کارشناسان مجموعه ایمن سرویس صداقت برای بررسی داکت اسپلیت گری خود استفاده کنید. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده است که آیا داکت اسپلیتی که دچار مشکل می‌شود بهتر است تعمیر شود یا با یک داکت اسپلیت جدید تعویض شود؟ پاسخ ما به شما این است که ابتدا از یک کارشناس کمک گرفته تا داکت اسپلیت شما را کامل بررسی کنند. زمانی ممکن است مشکل بسیار کوچک و قابل حل باشد که در این زمان تعمیر داکت اسپلیت گری و سرویس داکت اسپلیت گری بسیار مقدم تر از خرید آن است. اما گاها خسارت وارده بسیار بزرگ و غیر قابل حل است که هزینه تعمیر آن از خرید داکت اسپلیت بیشتر خواهد شد که در این زمان خرید داکت اسپلیت جدید راهکاری عقلانی تر است. کارشناسان مجموعه ایمن سرویس صداقت با یک گزارش نامه کامل بعد از بررسی بهترین راهکار را به شما ارائه خواهند داد.

هزینه تعمیر داکت اسپلیت گری

تعمیرکاران و تکنسین های مجموعه ایمن سرویس صداقت ابتدا از داکت اسپلیت گری بازدید کرده و بعد از عیب یابی قیمت تعمیر آن را برآورد کرده و به شما اعلام می‌کنند سپس بعد از دریافت تاییدیه از سوی شما اقدام به تعمیر داکت اسپلیت می‌نمایند. این مجموعه سعی بر این دارد که در این شرایط نابسامان اقتصادی بسیا یاری گر شما باشد و تا حد زیادی مطلوب ترین و نازل ترین قیمت ها را برای دستمز در نظر بگیرد.

سرویس داکت اسپلیت گری Gree

هنوز عده ای بر این باورند که سرویس داکت اسپلیت گری کاری بیهوده و پرداخت هزینه ای اضافیست. در صورتی که باید دانست پیشگیری بهتر از درمان است. اگر تمام قطعات داکت اسپلیت را به طور مرتب بررسی و سرویس کنید هیچگاه داکت اسپلیت گری شما دچار خسارات بزرگ نخواهد شد. اما اگر به سرویس دوره ای آن توجه نداشته باشید خرابی یک قطعه کوچک ممکن است در گذر زمان به قطعات و قسمت های مهم تر داکت اسپلیت آسیب وارد کند.

مراحل سرویس داکت اسپلیت گری

1-سرویس فیلتر

فیلتر های داکت اسپلیت از آنجایی که قابلیت شستشو دارند معمولا تعویض نمی‌شوند مگر در مواقع خاص. سرویس فیلتر های داکت اسپلیت با آب و مواد شوینده انجام می‌شود تا به تمیز ترین حالت ممکن در بیاید.

2-سرویس پنل خارجی

کندانسور همان پنل خارجی داکت اسپلیت است و چون در بیرون منزل نصب می‌شود، در معرض گرد و غبار ببیشتری است. بنابراین اگر به موقع کندانسور داکت اسپلیت را نشویید گرد و غبار به مرور کارکرد آن را مختل و قطعات آن را از بین خواهد برد. اگر اعزام یک سرویس کار ماهر به محل خود درخواست کنید می‌توانید با خیالی آسوده کار را به او واگذار کرده و یک کندانسور شسته شده و سرویس شده دریافت کنید.

شارژ گاز داکت اسپلیت گری Gree

داخل داکت اسپلیت گری گاز فریونی یا مبرد وجود دارد که سبب خنک کردن محیط می‌شود. نبود این گاز در داکت اسپلیت تمام فرآیند تبرید را مختل کرده و با مشکل مواجه می‌کند. شایع ترین نشانه ای که با آن متوجه عدم وجود گاز در داکت اسپلیت گری می‌شوید، کمبود شارژ گاز در آن است. در زمان نصب تازه و نو داکت اسپلیت، فاقد گاز بودن سیستم و احتیاج به شارژ مجدد و اضافه کردن شارژ، داکت اسپلیت گری نیاز به شارژ گاز دارد.

قیمت شارژ گاز داکت اسپلیت گری

شارژ گاز داکت اسپلیت با توجه به برند آن دارای یک قیمت ثابتی است اما زمانی ممکن است داکت اسپلیت شما علاوه بر شارژ گاز به تعمیر نیز نیاز داشته باشد که در آن صورت به قیمت پرداختی افزوده خواهد شد. نوع گاز نیز در داکت اسپلیت بسیار مهم است که شامل دو نوع R22 وR410 می‎باشد.

ترموستات داکت اسپلیت گری

ترموستات این دستگاه در دو مدل دیجیتال یا آنالوگ برای تنظیم دمای محیط و کنترل دمای کانال هوا تولید شده است. غالبا ترموستات را به دستگاه تولید گرما یا سرما وصل می‌کنند تا دمای فضا را در دمای دلخواه تثبیت نماید. بعد از تنظیم ترموستات، مدار برقی سیستم را قطع می‌کند تا زمانی که دما از میزان مشخص شده 3 الی 5 درجه فاصله بگیرد. سپس در این زمان وصل و باعث روشن شدن دستگاه می‌شود.

اگر این قطعه دچار آسیب شود باید برای تعمیر و تعویض ترموستات داکت اسپلیت به دنبال یک تعمیرکار کاربلد باشید. لازم به ذکر است که اکثرا ترموستات بعد از خرابی تعمیر نمی‌شود و باید آن را تعویض کرد.

عیب یابی داکت اسپلیت گری

در بخشی جدا به طور گسترده مشکلات رایج داکت اسپلیت را که ممکن است گریبان گیر داکت اسپلیت شما نیز شود، به طور مفصل توضیح دادیم. در صورت بروز کوچک ترین مشکلی حتما با معتبر ترین مرکز تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت در تهران تماس گرفته و درخواست اعزام یک تکنسین نمایید.

شرکت ایمن سرویس صداقت با چندین سال سابقه و تجربه در زمینه ارائه تمامی خدمات مربوطه به کولر گازی، داکت اسپلیت و پکیج به یکی از معتبر ترین مراکز تعمیرات در تهران تبدیل شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید