X

خدمات پکیج در محل

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
خدمات پکیج در محل

از آنجایی که پکیج یک کالای مصرفی بسیار مهم در منزل به شمار می‌رود، بسیار مهم است که در زمان خرابی و اشکال در عملکرد آن از یک مجموعه و تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید. مجموعه ایمن سرویس صداقت که معتبر ترین مرکز تعمیرات تخصصی پکیج در تهران می‌باشد با افتخار آماده ارائه خدمات پکیج در محل و منزل شما می‌باشد.

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

خدمات پکیج در محل

اگر پکیج دچار مشکلاتی از قبیل روشن نشدن پکیج، نشتی، سرو صدای ناهنجار، گرم نشدن آب و... شد کافیست با مجموعه ایمن سرویس صداقت که معتبرترین مرکز تعمیرات تخصصی در محل می‌باشد، تماس حاصل نمایید.

مجموعه ما تمامی خدمات تعمیر و سرویس انواع پکیج را در تمام نقاط تهران با مجرب ترین و ماهر ترین تعمیرکاران به شما عرضه می‌دارد. خدمات عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری و تعمیر پکیج در تمام برند ها نیز توسط سرویس کاران انجام می‌شود.

هزینه تعمیرات پکیج چقدر است؟

در ابتدا که تکنسین های مجموعه ایمن سرویس صداقت به محل اعزام می‌شوند، شروع به عیب یابی می‌کنند. در ادامه که مشکل پکیج مشخص شد هزینه آن قابل تعیین است و متعاقبا به شما اعلام می‌شود که در صورت تمایل اقدام به تعمیر پکیج کنید. اگر ایرادات پکیج جزئی باشد و فقط نیاز به تعمیر داشته باشد، هزینه تعمیر آن زیاد نخواهد بود. اما اگر قطعه ای مثل برد یا ترمیستور خراب شود و نیاز به تعویض داشته باشد، میزان مبلغ پرداختی به مراتب افزایش می‌یابد.

تعمیر پکیج در تهران

ساکنین تهران! اصلا نگران خرابی و مشکلات پکیج خود نباشید. در صورت مشاهده هر گونه خرابی می‌توانید با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید تا با اعزام تعمیرکار متخصص به محل در سریع ترین زمان ممکن مشکل پکیج را حل کند. این مجموعه در تمام مناطق به ویژه در شمال و غرب تهران آماده خدمت رسانی است.

تعمیر پکیج در کرج

این مجموعه به برخی نقاط کرج نیز خدمات رسانی می‌کند که در صورت اطلاع از شرایط اعزام می‌توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری

یکی از مراحل مهم در فرآیند تعمیرات پکیج عیب یابی آن است. این مرحله به جهت کمک کردن در شناسایی قطعه معیوب، بسیار مهم است. در صورتی که عیب یابی پکیج به درستی انجام نشود ممکن است اختلال و نقص در آن ماندگار شود و سبب خسارات بیشتری شود.

ممکن است پکیج به دلیل هواگیری نکردن نادرست دچار اختلال شود که یکی از رایج ترین مشکلات پکیج است. به طور کلی تعمیر و سرویس پکیج نیاز به مهارت و تخصص دارد.

ارور های پکیج

کد خطاهای پکیج مجموعه ارور هایی هستند که برای هشدار خرابی یکی از قطعات بر روی صفحه نمایش پکیج نمایان می‌شود. کد خطاها با توجه به برند و مدل پکیج متفاوت بوده و دارای علت های متفاوتی است. نکته مهم در کد خطاهای پکیج بررسی و اقدام سریع برای تعمیر آن است. در غیر این صورت آسیب دیدگی تشدید و بدتر خواهد شد.

خدمات تخصصی تعمیر و سرویس پکیج

این مجموعه خدماتی همچون تعمیر برد، تعویض برد، تعمیر ترموستات، تعمیرات تخصصی مبدل، تعویض ویستور، ترمیم سنسورها، تعمیر ترمیستور، تعمیر فلوسوئیچ، تعمیر شیر پرکن و تعویض کلیه قطعات، تنظیم دما و... به شما عزیزان ارائه می‌کند.

در ادامه به بررسی تعمیرات برخی قطعات پکیج می‌پردازیم:

تعمیر فن پکیج

دلیل خرابی این قطعه، تجمع گرد و غبار است. از علائمی مانند عدم چرخش، روشن ماندن مداوم و سرو صدای زیاد می‌توانید متوجه اختلال در فن پکیج شوید و به سرعت اقدام به تعمیر ان نمایید.

تعمیر منبع انبساط پکیج

وظیفه منبع انبساط پکیج تنظیم فشار آب درون سیستم گرمایش است. زمانی که پکیج دچار نوسان و افت فشار شود می‌توان نتیجه گرفت که ممکن است منبع انبساط دچار مشکل شده باشد. تعمیر این قطعه صرفه اقتصادی ندارد و در صورت خرابی باید آن را تعویض کرد.

تعمیر شیر پرکن پکیج

این قطعه مهم در پکیج در صورت انسداد از ورود آب به مدار گرمایش جلوگیری می‌کند. در صورتی که مغزی شیر پرکن سالم باشد امکان تعمیر آن وجود دارد اما اگر مغزی آن شکسته شود تنها چاره تعویض این قطعه است.

تعمیر پمپ پکیج

این پمپ وظیفه گردش جریان آب گرم در رادیاتورها و لوله ها را بر عهده دارد. گران ترین قطعه پکیج پمپ آن است که در صورت خرابی باید برای تعمیر یا تعویض آن هزینه زیادی بپردازید.

نکات مهم در خدمات پکیج در محل

 • بهره گرفتن از نیروی متخصص و حرفه ای
 • عیب یابی سریع تکنسین های تعمیر پکیج
 • استفاده از قطعات اورجینال برای تعویض قطعه
 • اقدام سریع برای تعمیر پکیج در کوتاه ترین زمان

در زمان خرابی پکیج چه اقداماتی در ابتدا باید انجام داد؟

 • ابتدا باید مسیر گردش هوا را بررسی کنید. در صورتی که هوای کافی وجود نداشته باشد عملکرد دستگاه دچار اختلال می‌شود پس در صورت مشاهده سریعا دستگاه را خاموش کنید.
 • از استحکام محل نصب و ایمنی دستگاه مطمئن شوید.
 • تمامی لوله های پکیج و رادیاتور ها را بررسی کنید و نشتی آن را نیز چک کنید.
 • مسیر لوله ها را نیز بهتر است بررسی کنید. در صورت مشاهده رسوب متوجه خواهید شد که آب منطقه دارای املاح فراوان است و باید اقدامات لازم برای رسوب زدایی و اسید شویی پکیج نیز صورت گیرد.
 • دودکش پکیج نیز باید بررسی شود زیرا در صورت مسدود بودن خطرات زیادی به همراه خواهد داشت.
 • مدار گرمایشی را با باز کردن شیر اب گرم کنترل و بررسی کنید.
 • ممکن است پمپ سیرکولاسیون دچار مشکل شده باشد و نتواند آب گرم و سرد را به گردش در بیاورد. پس سرویس این قطعه نیز ضروری است.
 • در صورت خرابی پکیج شیر گاز و کلید های حد تنظیم را بررسی و تنظیم کنید تا تعمیرکار پکیج به محل فرستاده شود.

مراحل تعمیرات پکیج

 • تماس با مرکز تعمیرات تخصصی پکیج
 • اعزام تکنسین به آدرس مشتری
 • عیب یابی تخصصی پکیج
 • تعمیر یا تعویض قطعات پکیج
 • تست و تحویل پکیج

اهمیت تعمیر پکیج

برای افزایش کارآیی پکیج بسیار اهمیت دارد که از یک سرویس کار متخصص و کاربلد بخواهید برای خدمات پکیج در محل شما حضور یابد. کلیه ی خدمات ارائه شده در واحد تعمیر پکیج از جانب ایمن سرویس صداقت تضمین می‌شود. کاربران عزیز جهت اطلاع از هزینه خدمات پکیج در محل و سایر خدمات این مجموعه می‌توانند با شماره های ذکر شده در سایت تماس بگیرند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید