X

چرا پکیج انفجاری روشن میشود؟

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
چرا پکیج انفجاری روشن می‌شود؟

انفجاری روشن شدن پکیج میتوانید به دلایل محتلفی باشد یکی از آن ها خرابی جرقه زن است شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

چرا پکیج انفجاری روشن می‌شود؟

شاید تا به حال برای خودتان یا عزیزانتان این مشکل پیش آمده باشد که پکیج انفجاری روشن میشود. شما باید تمام دلایل روشن شدن انفجاری پکیج را بدانید تا بتوانید آن را برطرف کنید یا میتوانید در این هنگام از یک تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر پکیج کمک بگیرید. شما میتوانید برای تعمیر انواع پکیج با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

تعمیر پیکج

آیا پکیج منفجر می‌شود؟

خیلی از افراد این سوال برایشان پیش می آید که امکان دارد پکیج منفجر شود پاسخ ما خیر است در صورتی این انفجار رخ میدهد که در زمان نصب پکیج مشکلی رخ داده باشد. اما شما باید هرچه زود تر پکیج را تعمیر کنید تا قطعه های دیگری خراب نشود.

دلایل انفجاری روشن شدن پکیج

در حالت کلی عوامل زیادی برای روشن شدن انفجاری پکیج وجود دارد که عبارتند از:

خرابی پرشرهوا

پرشور هوا قطعه در پکیج است که حساسیت بالایی دارد پس اگر این قطعه درست کار نکند امکان دارد  پکیج به درستی روشن نشود یا در هنگام روشن شدن صدای انفجار بشنوید. در این شرایط بهتر است از یک تعمیرکار کمک بگیرید و توسط آن این قطعه را تعمیر کنید.

جرقه زن

اگر فاصله ی الکترود جرقه زن از سطح مشعل زیاد باشد فرایند روشن شدن پکیج دیر تر میشود و برای همین صدای انفجاری از خود تولید میکند. بعد از فهمیدن این مشکل تعمیر کاران فاصله ی جرقه زن با سطح مشعل را 3.5 میلی متر می رسانند. البته خرابی جرقه زن هم میتواند باعث این مشکل شود خرابی ترانس جرقه زن از جمله عواملی است که بسیار در پکیج ها اتفاق می افتد.

خرابی دودکش پکیج

میتوان گفت یکی از مهم ترین دلایل انفجار پکیج، خرابی دودکش ها است. دود به درستی از پکیج خارج نمیشود و همین دلیل باعث  میشود دود به درستی از پکیج خارج نشود و موجب کاهش هوای لازم در پکیج شود در نتیجه پکیج با صدای بلندی روشن میشود . برای رفع این مشکل حتما حواستان باشد که مسیر دودکش باز باشد تا بتواند هوا را خارج کند در بعضی از مواقع نیاز از که دودکش را عوض کنید تا پکیج به درستی کار کند.

تنظیم نبودن شیر گاز

تنظیم نبودن شیر گاز هم میتواند یکی از دلایل انفجارپکیج در هنگام روشن شدن باشد برای همین بهتر است شیر گاز را چک کنید و درصورت نیاز آن را تعمیر کنید.

مسدود بودن سوراخ های مشعل

به مرور زمان به دلیل گرد خاک، آلودگی های محیطی و.... مشعل های پکیج مسدود میشوند و به همین دلیل باعث میشود که پکیج در هنگام روشن شدن صدای انفجار بدهد. برای رفع این مشکل با یک برس نرم سطح مشعل را چند ماه یک بار تمیز کنید تا این مشکل رخ ندهد.

علت روشن شدن انفجاری پکیج

حل مشکل روشن شدن انفجاری پکیج

بهترین روش  برای حل این مشکل کمک گرفتن از یک فرد باتجربه و تخصیی است. البته برای اینکه این اتفاق های پیش نیاید شما میتوانید پکیج خود را در زمان های مشخص سرویس کنید. شما میتوانید برای تعمیر پکیج یا سرویس پکیج با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرد و با مشاوران ما صحبت کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید