X

تنظیم فشارگاز پکیج

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
تنظیم فشار گاز پکیج

ما در این سایت تنظیم فشار گاز پکیج و تست کردن شیرگاز پکیج و.... را برای شما عزیزان گفته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

تنظیم فشارگاز پکیج

برای تنظیم فشار گاز انوااع پکیج مثل پکیج ایران رادیاتور، بوتان و.... با چرخش پیچ مربوط شعله کم فشارخروجی را تنظیم کنید اما برای زیاد کردن شعله ی پکیج باید از ولت متراستفاده نمود. این نکته را در نظر بگیرید که ولت متر باید در حالت DC باشد و تنظیم آن باید روی 12 ولت تنظیم شده باشد. برای اینکه بتوانید از این طریق شعله ی پکیج را بالا ببرید باید از روش زیر استفاده نمایید:

تعمیر پیکج

  • سیم های ولت متر را به سیم های مدولار وصل میکنیم کمی صبر میکنیم تا ولتاژ به عدد14 برسد.
  • اگر ولتاژ به عدد 14 نرسید کم کم شعله پکیج را توسط مهره کم میکنیم تا از این طریق دمای آب مصرفی پایین بیاید و برد کنترل ولتاژ را بالا ببرد.
  • اگر ولتاژ به عدد 14 رسید کم کم شعله را افزایش میدهیم به این ترتیب شعله های گاز افزایش پیدا کرده اند.

یکی از کارهای دیگر که میتوانید برای بالابردن شعله ی پکیج انجام بدهید این است که آب گرم مصرفی را باز کنید تا زمانی که مشعل روشن شود بعد از آن دمای تنظیم شده بر روی صحفه ی پکیج نمایان میشود و شما میتوانید این عدد را در آخرین حالت قرار بدهید تا پکیج با تمام توانش کار کند.

ارتقاع مناسب شعله  پکیج

یکی از مهم ترین نکاتی که در زمان سرویس وتعمیر پکیج اهمیت زیادی دارد ارتفاع مناسب شعله پکیج است زیرا اگر ارتفاع پکیج بیش از حد استاندارد باشد آسیب های زیادی به مبدل وارد میشود و اگر از حد استاندارد پایین باشد پکیج خود به خود خاموش میشود.

شما میتوانید برای تعمیر پکیج با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

تنظیم فشارگاز پکیج

تست شیرگاز پکیج

شما باید قبل از آنکه به تنظیم شیرگاز پکیج بروید باید از سالم بودن قطعه ی شیرگاز پکیج مطمئن شود ما در این سایت روش هایی برای تست کردن شیرگاز پکیج برای شما گفته ایم باما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

در حالت کلی تست شیرگاز پکیج به 3 صورت امکان پذیر است و شما میتوانید با انجام یکی از این روش ها از سالم بودن شیرگاز پکیجتان مطمئن شوید. این 3 حالت شامل:

تست مدار الکترونیکی

شما در این روش به یک مولتی متر نیاز دارید. بر روی قطعه ی شیر گاز پکیج 4 عدد پایه وجود دارد که شما باید مولتی متر را در حالت بوق ممتد قرار دهید. یکی از پایه های مولتی را روی پایه اصلی قرار بدهید و پایه دیگر را به ترتیب روی پایه های دیگرشیرگاز پکیج قرار دهید. اگر در زمان اتصال صدای بوق را شنیدید یعنی قطعه ی شیرگاز پکیج شما خراب است و باید این قطعه را تعویض کنید.

تست مدارمکانیکی

روش دیگری که شما میتوانید بفهمید این قطعه سالم است یا نه تست مدار مکانیکی است در این روش اول از همه مطمئن شوید که جریان برق به شیرگاز قطع شده است بعد از اطمینان سیم فاز را به صورت موازی به بالاترین و پایین ترین پایه سیم پیچ بویین متصل کنید و بعد از آن سیم نول را به پایه پایینی نصب کنید وبعد از آن برق را وصل کنید بعد از انجام این کار بر روی قسمت ورودی گاز شیر فوت کنید اگر مشکلی در مسیر خروجی گاز وجود نداشت یعنی این قطعه سالم است.

تست مدولار

در این روش شما جریان برق را در مدولارشیر کم یا زیاد میکنید و میتوان  به نحوه پاسخگویی شیر نسبت به این تغییر جریان فهمید که این قطعه خراب است یا نه.

در صورت بروز مشکل در پکیج خود میتوانید با مرکز تخصصی تعمیر پکیج به نام ایمن سرویس صداقت که آماده ارائه مامی خدمات تعمیر و سرویس پکیج در سراسر نقاط تهران میباشد، تماس حاصل کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید