X

5دلیل افت فشار پکیج

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
چرا پکیج دچار افت فشار می‌شود؟

در برخی از پکیج های امکان دارد که فشار پکیج شما بالا یا پایین برود 5 دلیل وجود دارد که فشار پکیج شما افت یا افزایش پیدا کرده است. در حالت کلی فشار پکیج شما باید روی 1.5 بار تنظیم شده باشد. شما میتوانید برای تعمیر و سرویس پکیج با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

5دلیل افت فشار پکیج

امکان دارد در طول روز به دلیل کم شدن جریان آب فشار پکیج شما افت بکند اگر فشار پکیج شما به صورت دائمی نیست و فقط برای مدتی این فشار پایین می آید جای نگرانی نیست اما اگر به صورت مکرر فشار پکیج شما افت میکند  باید از یک فرد متخصص یا تعمیرکار برای خرابی پکیج کمک بگیرید. قبل از آنکه دلایل افت فشار پکیج را برایتان بگوییم لازم است که بدانید اگر عمر پکیج شما یک سال است در شرایط ایده آل نباید زود تر از یک ماه افت فشار پیدا کند. شما میتوانید برای تعمیر پکیج با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید. 5 دلیل افت فشار پکیج شامل:

تعمیر پیکج

  • نشتی در مدار بسته پکیج

یکی از دلایل افت فشار پکیج، نشتی در مدار است. در بسیاری از مواقع امکان دارد پکیج شما که دچار نشتی شده است طی چند روز یک کاسه آب بدهد اما همین مقدار کم هم در افت فشار پکیج تاثیر دارد و شما باید برای تعمیر آن اقدام کنید. نشتی آب در پکیج ممکن است از پکیج شوفاژ، رادیاتور و لوله های گرمایشی باشد. این نکته رو هم در نظر بگیرید که حتی اگر نشتی پکیج شما کم باشد امکان افت فشار در آن وجود دارد. اگر نشتی پکیج شما از رادیاتور بود با بستن شیر های رفت و برگشت در زیر پکیج افت فشار را چک کنید.

  • باز گذاشتن شیرپرکن پکیج

شما بعد از افت فشار ممکن است فراموش کنید که شیرپرکن را ببندید برای همین شما در هنگام استفاده از آب مصرفی گرم باعث میشود پکیج افت فشار پیدا کند و در نتیجه باعث خاموش شدن پکیج شما میشود. حتما به این نکته توجه کنید که شیرپرکن در حالت ساعتگرد خاموش و در حالت پادساعتگرد روشن میشود. علاوه بر باز گذاشتن شیرپرکن پکیج امکان خرابی این قطعه هم وجود دارد پس بهتر است از یک تعمیر کار برای تعویض یا تعمیر پکیج  کمک بگیرید.

  • سوراخ بودن مبدل حرارتی

یکی از معایت پکیج های تک مبدل سوراخ شدن مبدل حرارتی است که به همین دلیل باعث افت فشار میشود البته افزایش یا کاهش فشار پکیج با سرعت بسیار پایینی اتفاق می افتد البته این نکته را هم در نظر بگیرید که امکان سوراخ شدن مبدل پکیج در پکیج های دو مبدل هم وجود دارد اما در بیشتر موارد در پکیج های تک مبدل اتفاق می افتد.

5دلیل افت فشار پکیج

  • باد نداشتن منبع انبساط

یکی از شایع ترین اتفاق هایی که ممکن است پیش آمده باشد باد نداشتن یا سوراخ بودن منبع انبساط است. شما میتوانید برای تعمیر و یا تعویض منبع انبساط با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

  • خرابی شیرپرکن

 یکی از دلایلی که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم خرابی شیرپرکن پکیج ها هست اگر شیرپرکن شما خراب باشد پکیج شما  با افزایش و کاهش فشار مواجه میشود این اتفاق امکان دارد با سرعت بسیار آرامی انجام شود و تشخیص خرابی آن کار افراد متخصص و تعمیر کار است. اگر بخواهیم به طور کلی بگوییم بهتر است اگر افت فشار دارید اول از همه نشتی در پکیج را پیدا کنید و بعد از به دنبال خرابی شیرپرکن و تعمیر آن بگردید.

اگر افت فشار پکیج شما ماهی یک بار اتفاق می افتد جای نگرانی نیست شما با انجام دادن دلایل بالا میتوانید مشکل آن را برطرف کنید اما تعمیر و تعویض قطعات پکیج کار افراد عادی نیست و نیاز به تجربه و تخصص دارد برای همین بهتر است برای تعمیر و تعویض پکیج با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

آموزش نحوه برطرف کردن افت فشار در پکیج

بسیاری از افراد در این مواقع برایشان سوال پیش می آید که چگونه  افت فشار پکیج را برطرف کنند؟

آموزش نحوه برطرف کردن افت فشار در پکیج

برای اینکه افت فشار پکیج  را برطرف کنید بهتر است ابتدا فشار پکیج را توسط شیر پر کن که در زیر پکیج قرار دارد بالا بیاورید. این نکته را در نظر بگیرید که فشار پکیج باید روی 1.5 بار باشد. بعد از تنظیم آن پکیج خود را ریست کنید تا تمامی ارور های آن پاک شود و شروع به کار کند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید