X

نحوه اسید شویی پکیج ایران رادیاتور

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
اسید شویی پکیج ایران رادیاتور

مجموعه ایمن سرویس صداقت به صورت کاملا تخصصی خدمات اسید شویی پکیج ایران رادیاتور را با کم ترین هزینه انجام میدهد. شما میتواند برای اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

اسید شویی پکیج ایران رادیاتور

مهم ترین مشکلات مربوط به پکیج های دیواری رسوب در قطعات دستگاه است که همین امر باعث خرابی پکیج میشود. بسیاری از این رسوبات به دلیل سختی زیاد آب پدید می آید.  به همین خاطر اگر اسید شویی پکیج انجام ندهید خسارت زیادی در پی پکیج شما خواهد داشت. ما در این مقاله قصد داریم به آموزش اسید شویی پکیج ایران رادیاتور  و به صورت کامل بپردازیم.

تعمیر پیکج

یکی از نکاتی که شما باید رعایت کنید این است که رسوب زدایی پکیج های ایران رادیاتور باید به شکل  حرفه ای انجام شود و شما نباید خودتان این کار تخصصی را انجام دهید زیرا انجام این کار توسط خودتان یا افراد بی تجربه می تواند آسیب های جبران ناپذیری به پکیج وارد کند.

امکان دارد جرم  یا رسوبات پکیج حرکت کند و به قسمت های دیگر دستگاه نفوذ بکند و باعث خرابی های زیادی شود. به همین دلیل بهتر است که هرچه زود تر اسیدشویی پکیج ایران رادیاتور را انجام دهید. شما میتوانید برای تعمیر پکیج و تعمیر پکیج ایران رادیاتور با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

روش های اسید شویی پکیج

اسیدشویی پکیج ایران رادیاتور به دو روش انجام میشود که شامل:

  1. روش سنتی
  2. روش مدرن

اسیدشویی پکیج  ایران رادیاتوربه روش سنتی

شما برای اسید شویی پکیج ایران رادیاتور به روش سنتی باید اقداماتی انجام دهید که این اقدامات شامل:

خالی کردن آب پکیج

شما بعد از خاموش کردن پکیج، کاور آن را باز کنید و باید آب دستگاه را به خوبی تخلیه کنید. برای اینکار ابتدا باید شیر ورودی آب سرد را ببندید و شیر پرکن دستگاه را جهت عقربه های ساعت باز کنید سپس بعد از اینکار شیر آب گرم مصرفی را باز کنید تا آب دستگاه خالی شود.

اسید شویی مبدل پکیج ایران رادیاتور

 بعد از تخلیه کامل آب، شما باید توسط آلن ها مبدل پکیج را باز کنید بعد باز کردن آن شما مبدل را باید با دیسکلر به خوبی بشویید. اسید و جوهر نمک اسیدی از جمله موارد دیسکلر هستند. البته این نکته را در نظر بگیرید که دیسکلر یک ماده سمی و خطرناک است و در هنگام تمیز کردن بسیار دقت کنید.

در صورت تخلیه نشدن کامل رسوب

اگر بعد از انجام مراحل بالا بازم رسوب در داخل مبدل وجود داشت میتوانید مبدل را حرارت دهید یا با استفاده از چکش چند ضربه آرام به مبدل وارد کنید تا تمامی رسوبات تخلیه شوند. شما باید داخل مبدل را دیسکلر بریزید و بعد از 15 دقیقه با فشار آب او را به طور کامل بشویید.

نحوه اسیدشویی سنتی پکیج ایران رادیاتور

اسید شویی پکیج ایران رادیاتور به صورت مدرن

یکی از مزیت های اسید شویی پکیج ایران رادیاتور به صورت مدرن این است که دیگر نیازی به باز کردن کاور پکیج ندارید و فقظ کافی است که پمپ پکیج را در ظرف اسید بگذارید. خروجی آن را به یک سمت مبدل وصل کنید و از سمت دیگر به وسیله شلنگ پلاستیکی به ظرف اسید متصل کنید. چند دقیقه صبر کنید بعد از آن تمامی رسوبات و جرم ها از داخل مبدل کنده شده اند.

هزینه اسید شویی پکیج ایران رادیاتور

بسیاری از افراد تصور میکنند که اسیدشویی پکیج کار بیهوده ای است اما این تصور کامل اشتباه است زیرا اگر رسوب زدایی به موقع انجام نشود میتوانید برخی از قطعه های پکیج را خراب کند. هزینه اسید شویی پکیج ایران رادیاتور به عواملی همچون نوع روش و خرابی مدل شما بستگی دارد و به همین خاطر نمیتوان هزینه مشخصی برای آن تعیین کرد. شما میتوانید برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور با شرکت ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید