X

تعمیر منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
تعمیر منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور

شما میتوانید برای تعمیر منبع انبساط با شرکن ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید. کارشناسان ما پاسخگوی تمامی سوالات شما میباشند برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

تعمیر منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور

منبع انبساط یکی از مهمترین قطعه های پکیج، منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور است. منبع انبساط پکیج دارای دارای دو عدد پوسته فلزی بوده  که در داخل آن یک دیافراگ پلاستیکی قرار دارد. این قطعه از یک سمت به آب مدار گرمایشی متصل است  و از یک سمت دیگر به وسیله گاز نیتروژن پر میشود. وظیفه منبع انبساط بالانس کردن فشار آب گرم درون منبع و مخزن  را برعهده دارد.

تعمیر منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور

این قطعه با حفظ فشار، آب را در درون رادیاتور ها با فشار منتقل میکند و همین امر باعث میشود که کمبود آب در پکیج جبران شود. منبع انبساط در تمامی پکیج ها از جمله پکیج ایران رادیاتور وجود دارد شکل این قطعه از پکیج به وصورت گرد، مکعب مستطیل یا استوانه ای است. زمانی که دمای آب از حدی بالاتر برود حجم آب در درون پکیج افزایش پیدا میکند و به همین خاطر باعث میشود که پکیج شما فشار زیادی را تحمل کند یا خراب شود در چنین شرایطی اگر منبع انبساط وجود نداشته باشد یا خراب باشد پکیج ایران رادیاتور شما آسیب میبیند. شما میتوانید برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

آموزش تعویض منبع انبساط پکیج  ایران رادیاتور

تعویض منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور مراحلی دارد که شامل:

  • اول از همه شیر ورودی آب و گاز را از پکیج جدا کنید و حتما از بسته بودن آن اطمینان حاصل نمایید.
    بعد از بستن شیر ورودی آب و گاز، آب مدار گرمایش داخل پکیج را تخلیه کنید.
  • شما باید تمامی اتصالات زیر پکیج را جدا کنید. شلنگ گاز، لوله های رفت و آمد گرمایش و لوله های آب سرد از جمله قطعه هایی است که شما باید آن ها را از پکیج جدا کنید.
  • بعد از خارج کردن اتصالات، منبع انبساط پکیج را باز کنید.
  • در زیر منبع انبساط اتصال یک شلنگ رابط وجود دارد که آب اضافی را به داخل منبع هدایت میکند. شما باید این شلنگ را از منبع جدا کنید  در صورتی که این لوله خراب باشد میتوانید آن را تعمیر کنید در غیر این صورت منبع انبساط جدید را بر روی پکیج نصب میکنید و اتصالات را به پکیج متصل میکنید. بعد از نصب پکیج حواستان به این نکته باشد که بار پکیج باید روی 1.5 تنظیم شود و بعد از تنظیم آن میتوانید پکیج را روشن کنید.
  • بعد از متصل کردن منبع انبساط جدید زمان آن رسیده است که فشار منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور را بررسی کنید. منبع انبساط در پکیج ایران رادیاتور باید یک باشد شما میتوانید این فشار را با دستگاه فشار سنج بررسی کنید در صورت کم بودن میتوانید توسط تلمبه او را باز کنید.

آموزش تعویض منبع انبساط پکیج  ایران رادیاتور

طریقه تعویض منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور

منبع انبساط اجزای زیادی دارد بدنه ی فلزی به شکل گرد یا چهارگوش، یک بالن لاستیکی یا دیافراگم که بین دو بدنه قرار می گیرد، شیر سوزنی جهت شارژ یا تخلیه هوا، مجرای ورود و خروج آب و همچنین شتعیلنگ یا لوله رابط مدار بسته گرمایشی از جمله اجزای منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور هستند .

زمانی که شلنگ یا منبع انبساط آسیب دیده باشد نیازی به تعویض منبع انبساط ندارید و امکان تعمیر منبع وجود دارد اما  زمانی که بدنه منبع، پرده ی دیافراگم و یا شیر تنظیم هوای منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور آسیب ببیند  باید منبع انبساط را تعویض کنید. بهترین روشی که ما برای تعویض منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور به شما پیشنهاد میکنیم کمک گرفتن از یک  فرد متخصص است. ایمن سرویس صداقت یکی از بهترین مراکز در زمینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور و قطعات پیکج می باشد. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید.

تعمیر پیکج

هزینه تعویض منبع انبساط در پکیج ایران رادیاتور

همان طور که میدانید به دلایل مختلفی نمیتوان هزینه تعویض یا تعمیر منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور را تعیین کرد. انواع مختلف آن، تجربه فرد، قطعه ی سوخته شده در منبع انبساط و... از جمله دلایل دلایل تعیین کننده هزینه تعویض منبع انبساط پکیج است. شما میتوانید برای تعمیر پکیج  با شرکت ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید