X

تعمیر برد پکیج بوتان

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
تعمیر برد پکیج بوتان

شما میتوانید برای تعمیر برد پکیج بوتان با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید و با کارشناسان ما راجب علت خرابی صحبت کنید. 

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

تعمیر برد پکیج بوتان

همان طور که میدانید پکیج ها انواع مختلفی دارند که یکی از بهتری مدل های آن پکیج بوتان است. پکیج های بوتان ممکن است به هر دلیلی خراب بشوند یکی از این دلایل خرابی برد پکیج است. تعمیر برد پکیج بوتان از جمله تعمیراتی است که برای بسیاری از افراد ممکن است پیش بی آید.

در حالت کلی در  پکیج‌های قدیمی بوتان به‌جای استفاده از  برد از تعدادی از قطعات مانند ترموستات، آکوستات و … استفاده شده است و خرابی و تعمیرات مربوط به این قسمت‌ها می‌شود اما در پکیج های جدید بوتان به جای استفاده از این قطعه ها از برد استفاده شده است که شما میتوانید برای تعمیر پکیج بوتان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

برد پکیج چیست؟

یکی از قطعه های مهم در پکیج، برد آن نیز است که وظیفه آن نظارت بر کل سیستم را برعهده دارد یا به طور کلی رهبری کل سیستم را انجام میدهد پس خرابی این قطعه باعث از کار افتادن کل سیستم پکیج میشود. در حالت کلی برد های پکیج بوتان به دو قسمت اصلی و برد جرقه زن تقسیم میشوند. اجزای تشکیل دهنده برد پکیج بوتان شامل:

 1. رله فن
 2. آی سی پکیج
 3. ترانس تغذیه
 4. فیوز

شما میتوانید در صورت خرابی برد پکیج بوتان با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.

علت خرابی برد پکیج بوتان

همان طور که گفتیم برد پکیج یکی از قطعات مهم در آن است. که در اثر کارکردن طولانی مدت دستگاه امکان خرابی این قطعه در پکیج وجود دارد اما یکی از دلایل اصلی آن سرویس نکردن پکیج در زمان های مشخص است از دیگر علت های خرابی برد پکیج بوتان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ورود گرد و غبار بر روی برد پکیج
 • خرابی در خازن های برد
 • ریختن آب بر روی برد
 • قدیمی بودن پکیج
 • عدم سرویس به موقع

علت خرابی برد پکیج بوتان

کد های خطا برد پکیج بوتان 

یکی از نشانه هایی که شما متوجه خرابی برد پکیج میشوید کد های خطا برد پکیج بوتان است شما با دیدن علامت هایی بر روی صفحه نمایشگر پکیج خود میتوانید علت خرابی پکیج خود را متوجه بشوید اما برای تعمیر آن بهتر است از فردی متخصص و حرفه ای استفاده کنید شما میتوانید تعمیر پکیج با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

مراحل تعمیر برد پکیج بوتان

تعمیرات برد پکیج بوتان شامل مراحل زیر است:

تماس با شرکت ایمن سرویس صداقت

همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم تعمیر برد پکیج کار آسانی نیست و شما نیاز به یک فرد متخصص و حرفه ای دارید. شما با تماس با مجموعه ما، کارشناسان ما از شما اطلاعات اولیه مانند شماره تماس، آدرس تلفن وغیره را دریافت میکنند و کارشناسان ما با تعیین وقت قبلی به منزل شما می آیند.

عیب یابی برد پکیج بوتان

بعد از آنکه متخصصات ما برای تعمیر یا تعویض برد پکیج بوتان به منزلتان آمدند تمامی عیب های برد پکیج را به شما نیز میگویند و هزینه تعمیر آن را هم به شما میگویند و با توجه به بودجه خود میتوانید آن را تعمیر یا تعویض کنید.

هزینه تعمیر برد پکیج بوتان

هزینه تعمیر برد پکیج بوتان به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

 • نوع مدل پکیج بوتان
 • هزینه تعمیرکار
 • هزینه تعمیر برد پکیج بوتان
 • هزینه تعویض برد پکیج بوتان

در صورت خرابی برد پکیج بوتان چه قطعه ای از کار می افتد؟

به طور کلی بعد از خرابی برد پکیج بوتان تمامی قطعه ها از کار می افتند چون وظیفه برد پکیج کنترل بر تمامی قطعه ها است اما دو قطعه از کار افتاده که شما بعد از دیدن آن متوجه خرابی برد پکیج میشوید این دو قطعه شامل:

 1. فن پکیج
 2. پمپ پکیج


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید