X

تعمیر پمپ پکیج ایساتیس

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
تعمیر پمپ پکیج ایساتیس

تعمیر پمپ پکیج ایساتیس یکی از امور مهمی است که در زمان خرابی پکیج باید انجام گیرد. بعد از بررسی و عیب یابی مشکل پمپ، نیاز است از یک تعمیرکار پمپ پکیج کمک بگیریم چرا که تعمیر پمپ پکیج دیواری ایساتیس کار هر کسی نیست و باید به صورت تخصصی و کامل انجام شود.

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

تعمیر پمپ پکیج ایساتیس

با استفاده از پکیج در دو بخش رادیاتور و آب مصرفی، به آب گرم و گرما دسترسی داریم و به دلیل انجام این دو فعالیت به صورت همزمان در پکیج، فشاری بر پمپ پکیج وارد می‌شود. در دراز مدت این فشار ممکن است مشکلاتی را در پمپ ایجاد کند. برای تعمیر پمپ پکیج ایساتیس نیاز است در ابتدا مشکل را عیب یابی کرده و در صورت عدم رفع آن اقدام به تعویض این قطعه نمایید. تعمیر و تعویض پمپ پکیج ایساتیس باید توسط یک فرد آگاه و متخصص به امور تعمیرات انجام گیرد. در صورتی که برای تعمیر پکیج از افراد غیر حرفه ای کمک بگیرید ممکن است، آسیب های جدی به دستگاه وارد شود.

برای ثبت درخواست اعزام تعمیرکار به منظور تعمیر پکیج ایساتیس کافیست با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

تعمیر پمپ پکیج ایساتیس

بهتر است پمپ پکیج را تعویض کرد یا تعمیر؟

اگر بعد از باز کردن پمپ پکیج ایساتس، روتور آن قفل شده بود می‌توانید یک روتور تهیه کنید و در صورت سلامت سیم پیچی پمپ اقدام به تعمیر این قطعه نمایید. در صورتی که پمپ و سیم پیچی آن سوخته بود باید نسبت به تعویض پمپ پکیج ایساتیس اقدام کنید و این نکته را در نظر داشته باشید که حتما از یک فروشگاه معتبر اقدام به خرید پمپ پکیج نمایید چرا که نمونه های تقلبی قطعات پکیج در بازار بسیار زیاد است.

با اعزام تعمیرکار از سوی شرکت تعمیراتی ایمن سرویس صداقت دیگر نیاز است به دنبال خرید قطعه و تعمیر آن باشید. در کمترین زمان ممکن می‌توانید پکیج ایساتیس خود را تعمیر شده تحویل بگیرید.

تعمیرات پمپ پکیج

آب گرم در پکیج ایساتیس، به وسیله پمپ پکیج حرکت می‌کند. پمپ پکیج ایساتیس نقش مهم و اصلی در گرم شدن محیط دارد. این قطعه پکیج ایساتیس بسیار گران است و در صورت بروز مشکل تعمیر و تعویض آن بسیار هزینه بر خواهد بود. در صورتی که پمپ پکیج خراب باشد، گردش آب با مشکل مواجه خواهد شد و  چرخه گرمادهی پکیج مختل می‌شود.

بهترین مدل های پمپ پکیج ایساتیس تحت عناوین داب، گرانفوس، ویلو، نوچی و… تولید و عرضه می‌شوند. در اکثر موارد باید طبق مدل پکیج دستگاه پمپ را تهیه و نصب کرد. برای پکیج ایساتیس باید پمپ ویلو تهیه کرد.

دلایل خرابی پمپ پکیج ایساتیس

دلایل خرابی پمپ پکیج ایساتیس

پمپ پکیج به دلایل مختلفی دچار مشکل و اختلال می‌شود. عواملی همچون مدل پمپ پکیج، نحوه نصب پکیج، طرز استفاده، عدم اسید شویی و سرویس پکیج ایساتیس می‌تواند منجر به خرابی پکمپ پکیج ایساتیس شود. از دیگر دلایل اصلی خرابی پمپ می‌توان به عدم وجود آب در پمپ، نصب پکیج بدون صافی‌های سیستم برگشت شوفاژ و... اشاره کرد.

برای جلوگیری از بروز این اختلال ها، علاوه بر نصب درست و اصولی پکیج ایساتیس، بهتر است نکات مراقبتی را نیز رعایت کنید. به هر میزان از پکیج ایساتیس به درستی مراقبت کنید، خرابی و هزینه های احتمالی آن کاهش خواهد یافت.

زمان عملکرد پمپ پکیج ایساتیس

زمان عمکلرد پمپ پکیج ایساتیس در فصل سرما است چرا که رادیاتور ها برای گرم کردن محیط نیاز به عملکرد پمپ دارند. در پکیج‌های ایساتیس دومبدله، نیاز است پمپ در همه حالت ها عمل کند و آب برای گرم شدن به فعالیت پمپ نیاز دارد.

آموزش تعمیر پمپ پکیج ایساتیس

  1. در ابتدا باید برق پکیج ایساتیس را قطع کنید یا کلا پکیج را از برق بکشید.
  2. در ادامه نیاز است قاب و بدنه پکیج ایساتیس را باز کنید تا دسترسی راحت تری به پمپ آن داشته باشید.
  3. پمپ را به درستی بررسی کنید و عکسی از اتصالات آن بگیرید تا در زمان نصب، آن را اشتباه نبندید.
  4. اتصالات پمپ را قطع و پمپ را از دستگاه جدا کنید.
  5. بعد از بررسی مشکل پمپ، اقدام به تعمیر آن نمایید و در صورتی که قابل تعمیر نبود آن را تعویض کنید.
  6. بعد از تعمیر و یا تعویض پمپ پکیج ایساتیس آن را مجدد نصب کرده و اتصالات مربوطه را وصل نمایید.
  7. حال می‌توانید پکیج ایساتیس را روشن کنید.

نحوه تست پمپ پکیج ایساتیس

در ابتدا نیاز است پیچ دو سوی پشت پمپ پکیج را باز کنید و از روان بودن روتور مطمئن شوید. در ادامه پکیج را روی مدار شوفاژ روشن کنید و از گردش روتور اطمینان حال نمایید. هنگامی که پکیج روی مدار شوفاژ روشن باشد برق ورودی را می‌توان با اهم متر تست کرد.

تعمیر پیکج

بعد از تست در صورتی که عدد نشان داده شده 220 ولت نبود، برد پکیج دچار مشکل شده و برق را به پمپ نمی‌فرستد.

در صورتی که به یک تعمیرکار پمپ پکیج ایساتیس نیاز داشتید با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید