X

تعمیر پکیج فرولی

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
تعمیر پکیج فرولی

در صورتی که پکیج فرولی شما با مشکل مواجه شده است اصلا نگران نباشید. مجموعه ایمن سرویس صداقت با 15 سال سابقه به صورت تخصصی تعمیر انواع پکیج های فرولی را در منزل شما انجام می‌دهد. در هر نقطه از تهران که هستید می توانید با شماره های درج شده سایت تماس بگیرید تا در اولین فرصت تعمیرکار پکیج فرولی به محل شما اعزام شود.

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

نمایندگی تعمیر پکیج فرولی در تهران

مرکز تعمیر تخصصی پکیج بنام ایمن سرویس صداقت یکی از نمایندگی های تعمیر پکیج فرولی در تهران می‌باشد کهشامل بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران پکیج است. یکی از بهترین گزینه هایی که شما هنگام بروز خطا در پکیجتان می‌توانید آن را انتخاب کنید، تماس با این مجموعه به منظور اعزام تعمیرکار پکیج فرولی در منزل است. مجموعه ایمن سرویس صداقت به تمام مناطق تهران و برخی مناطق کرج خدمات رسانی کرده و در سریع ترین زمان ممکن مشکل پکیج شما را برطرف می‌نماید.

تعمیر پیکج

تعمیر پکیج فرولی

پکیج فرولی از جمله پکیج های با کیفیت و استاندارد است که با ایجاد آب مصرفی گرم و مطلوب ، توجه بسیاری از خریداران پکیج را به خود جلب کرده است. دانستن و آگاهی از اصول مهم پکیج، عیب یابی پکیج فرولی و تعمیر آن بسیار ساده تر خواهد بود. با تماس گرفتن با مجموعه ایمن سرویس صداقت می‌توانید در جهت تعمیر پکیج فرولی خود اقدام نمایید.

تعمیر پکیج فرولی

مشکلات رایج پکیج فرولی

بسیاری از مشکلاتی که برای پکیج فرولی پیش می‌آید سطحی، و توسط خودتان قابل حل است که در ادامه به شرح برخی از این مشکلات می‌پردازیم.

 1. گرم و سرد شدن آب پکیج فرولی

هوا داشتن رادیاتور ها، خرابی در قطعه شیر برقی و کیت دستگاه می‌تواند باعث گرم نشدن رادیاتور ها و سرد و گرم شدن آب پکیج فرولی شود. با هواگیری صحیح و اسیدشویی پکیج می‌توانید مشکل پکیج فرولی خود را حل کنید. معمولا 90 درصد مشکلات رایج پکیج با اسیدشویی و سرویس پکیج برطرف می‌شود. ممکن است مشکل از سنسور فشار آب پکیج باشد که برای تعمیر و تعویض سنسور فشار آب پکیج فرولی می‌توانید با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

 1. اختلال در پمپ پکیج فرولی

گیرپاژ و صدای ناهنجار پمپ نشان از بروز مشکل در این قطعه را می‌دهد. تنها راه برطرف کردن این مشکل، تعویض پمپ پکیج فرولی است. برای جلوگیری از سوختن پکیج، باید مدار گرمایش پکیج را شست و از آنجایی که این امر توسط سرویس کاران پکیج با یک هزینه جدا از سرویس پکیج محاسبه و انجام می‌شود، عده ای به آن توجه نمی‌کنند و فشار زیادی به پمپ وارد می‌شود. 

 1. گرم نشدن آب پکیج فرولی

رسوب گرفتن مبدل ثانویه و اصلی، خراب شدن فلوسوئیچ، کم بودن فشار گاز و کم بودن شعله از عوامل گرم نشدن آب پکیج فرولی هستند که برای حل مشکل بهتر است از یک تعمیرکار متخصص و ماهر کمک بگیرید تا پکیج را به صورت اصولی، سرویس و اسیدشویی کند.

 1. کم بودن ارتفاع شعله پکیج فرولی

در صورتی که فشار شعله گاز ساختمان شما کم باشد به طور معمول ارتفاع شعله پکیج کم می‌شود. چنانچه مبدل ها رسوب گرفته باشند با اسید شویی مبدل  پکیج می‌توانید مشکل عدم تشکلیل شعله پکیج یا ارتفاع کم آن را برطرف کنید. ایمن سرویس صداقت به صورت کاملا تخصصی در این زمینه آماده خدمت رسانی به شماست.

 1. داغ شدن بیش از حد آب پکیج فرولی

اگر فشار آب ورودی به پکیج کم باشد، آب مصرفی بسیار داغ خواهد شد. علت فشار کم آب ورودی می‌تواند خرابی پمپ پکیج و گرفتگی لوله ورودی و خروجی آب باشد. یک سرویسکار ماهر در این زمینه می‌تواند تمام گرفتگی لوله های پکیج فرولی را از بین ببرد.

چرا فشار پکیج فرولی بالا می‌رود؟

فشار پکیج فرولی ممکن است به دلایل زیر افزایش یابد:

 • خراب شدن مبدل پکیج
 • خراب شدن شیر اطمینان پکیج
 • خراب شدن شیر پر کن پکیج
 • خراب شدن منبع انبساط پکیج
 •  خراب شدن پمپ یا برد پکیج
 • عدم هواگیری صحیح پکیج دیواری فرولی

چرا پکیج فرولی به صورت انفجاری روشن می‌شود؟

در صورتی که گاز درون محفظه تجمع یابد و جرقه زن آن نیز خراب باشد با روشن کردن پکیج فرولی شاهد انفجاری روشن شدن آن خواهید بود. در بعضی مواقع الکترود های جرقه زن از یکدیگر فاصله دارند و همین امر سبب تجمع گاز و انفجاری روشن شدن پکیج می‌شود. در صورت بروز این مشکل سریعاً با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید تا پکیج دچار احتراق نشود.

تنظیم درجه گرمایش پکیج فرولی

در صورتی که کلید گردان پکیج فرولی شما تنظیم نشده باشد درجه پکیج کم خواهد بود. درجه پکیج تمامی نوسانات درون پکیج را به شما نشان می‌دهد پس در هنگام افت و افزایش آن حتما اقدامات لازم را انجام دهید. بهتر است درجه را طوری تنظیم کنید که نیاز به تنظیم درجه مجدد آب مصرفی در حمام و یا آشپزخانه نباشد. تنظیم صحیح درجه گرمایش پکیج فرولی در مصرف انرژی نیز بسیار به صرفه است.

رفع سر و صدای پکیج فرولی

در صورتی که پمپ پکیج فرولی شما دچار آسیب شده باشد باعث ایجاد صداهای ناهنجار پکیج فرولی خواهد شد. با تعویض پمپ می‌توانید این صداهای آزار دهنده را حذف کنید. پمپ پکیج تعمیر نمی‌شود و باید آن را تعویض کرد که بهتر است یک پمپ با کیفیت و اصل برای کارآیی بیشتر تهیه کنید. اگر زمان کافی برای خرید و تعویض پمپ پکیج ندارید می‌توانید با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید تا مشکل پکیج را در کوتاه ترین زمان حل کند.

تنظیم فشار پکیج فرولی

خرابی در قسمت شیر تخلیه، اشکال در مبدل، خرابی پمپ یا برد، عدم کارکرد شیر پرکن و خرابی در قسمت منبع انبساط باعث می‌شود که فشار پکیج به صورت غیرطبیعی بالا و پایین برود و سر و صدا ایجاد کند. با رسوب زدایی پکیج فرولی و تنظیم فشار پکیج به صورت دستی می‌توانید از بروز آسیب های دیگر جلوگیری کنید. 

تعمیر پکیج فرولی در تهران

تعویض فلوسوئیچ پکیج فرولی

برای تست فلوسوئیچ پکیج فرولی ابتدا باید پکیج را در حالت تابستانه تنظیم کنید و ورود آب سرد را به فلوسوئیچ متصل کنید. کلید جریان که نقش اطلاع رسانی به مشعل به منظور روشن شدن را دارد، اگر آسیب ببیند دیگر برد جریانی دریافت نخواهد کرد. پس شعله پکیج روشن نخواهد شد و آب گرم مصرفی در دسترس نخواهد بود. برای عیب یابی فلوسوئیچ پکیج فرولی باید ابتدا این پکیج را روی حالت تابستانه تنظیم نمایید و ورودی آب سرد را به فلوسوئیچ وصل کنید. اگر پکیج روشن شد این قطعه سالم بوده و مشکلی ندارد. برای تعویض فلوسوئیچ پکیج فرولی می‌توانید با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

تعمیر فلومتر پکیج فرولی به چه صورت انجام می‌شود؟

اگر با مشکل روشن نشدن پکیج فرولی مواجه هستید و یا حرارت آب گرم مصرفی شما دچار نوسان شده است، به احتمال زیاد فلومتر پکیج فرولی شما خراب شده است و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد. پس علامت بارز خراب شدن فلومتر در پکیج فرولی عدم گرم شدن آب گرم مصرفی یا نداشتن گرمای مناسب است. حتی در برخی موارد علت خاموش شدن پکیج فرولی نیز می‌تواند مربوط به همین قطعه باشد که با بررسی و تعویض فلومتر، پکیج به حالت ابتدایی خود باز می‌گردد.

ترمیستور پکیج چه زمانی نیاز به تعمیر یا تعویض دارد؟

سنسور NTC یا ترمیستور پکیج فرولی به طور مستقیم با دمای آب گرم و جریان برق در ارتباط است. به طور کلی هر چه دمای آب افزایش یابد ترمیستور برق بیشتری را از خود عبور داده و مقاومت آن در برابر نگه داشتن جریان برق کمتر خواهد بود. در ادامه جریان برق به برد اصلی پکیج منتقل می‌شود و با افزایش جریان برق عبور یافته از سنسور، برد شدت شعله پکیج را افزایش می دهد. در صورتی که این قطعه خراب شده باشد تعمیرکاران مجموعه آن را تعویض کرده و ضمانت نامه قطعه را برای گارانتی و تضمین به شما ارائه می‌دهند.

تعمیر و تعویض برد پکیج فرولی

مغز پکیج فرولی، برد آن است که نقش فرمانده و تصمیم گیرنده را ایفا می‌کند. کلیه فرمان های صادر شده در پکیج فرولی بر عهده برد پکیج است. گاهی اوقات با ری استارت کردن مشکل آن حل می‌شود اما در زمانی که مشکل قابل حل نبود باید با تعمیرکار متخصص پکیج فرولی برای تعویض برد و عیب یابی آن در مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس گرفت. از آنجایی که این قطعه بسیار حساس بوده و کوچک ترین آسیبی باعث کار نکردن دائمی این قطعه می‌شود، توصیه می‌کنیم اصلاً آن را دستکاری نکنید و تعمیر برد پکیج را به یک سرویس کار ماهر بسپارید. ضمانت و اصل بودن برد پکیج شرط راندمان بالا و عمر طولانی می‌باشد. تعمیر و تعویض صفحه نمایش پکیج فرولی نیز کاملا مرتبط و مشابه برد آن است و حتما باید فردی متبحر این کار را انجام دهد زیرا کوچک ترین خطا به تمام سیستم و قطعه آسیب می‌زند.

برد پکیج فرولی

تعمیر شیر پرکن پکیج فرولی

شیر پر کن پکیج فرولی قطعه ای است که با استفاده از آن می‌توان میزان آب پکیج را تغییر داد. این قطعه بین ورودی آب به پکیج و لوله آب ساختمان قرار گرفته است. اگر میزان رسوب در این قطعه زیاد شود، مشکلات بسیار زیادی برای این قطعه به وجود می‌آید. گاهی این شیر به موقع باز نمی‌شود که در این زمان به دلیل ایجاد اختلال در عملکرد پکیج فرولی باید شیر پرکن پکیج تعویض و یا تعمیر شود. در سایر مدل های پکیج فرولی امکان دارد این شیر بر سر راه آب گرم خروجی نیز نصب شده باشد که این مدل ها از نوع پکیج های دو مبدله می‌باشند. در صورت مشاهده هر گونه مشکل در این قطعه با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

شیر پرکن پکیج

تعمیر و تعویض منبع انبساط پکیج فرولی

هنگامی که منبع انبساط پکیج فرولی شما دچار آسیب شد، حتما نیاز به یک تعمیرکار پکیج نیاز خواهید داشت. منبع انبساط از دو روکش فلزی و یک دیافراگم پلاستیکی ساخته شده است که وظیفه بالانس کردن فشار آب گرم درون مخزن را بر عهده دارد. منبع انبساط در تمامی پکیج ها بدون استثنا تعبیه شده و در صورت خرابی سریعا با متخصصین تعمیر پکیج نزدیک خود تماس بگیرید تا با تعمیر سریع از بروز مشکل در دیگر قطعات پکیج فرولی جلوگیری کنند. 

هواگیری منبع انبساط پکیج

هواگیری منبع انبساط پکیج فرولی

یکی از قطعات مهم در پکیج منبع انبساط است که نیمی از آن را آب و نیم دیگر آن را هوا تشکیل داده است. معمولاً بعد از گذشت یک مدت زمان مشخصی باد منبع انبساط پکیج کم می شود. تنظیم بودن باد منبع انبساط پکیج تاثیر بسیار زیادی در عملکرد و راندمان پکیج دارد بنابراین در صورت تخلیه باد، سریعاً برای هواگیری منبع انبساط پکیج اقدام کنید.

تعمیر و تعویض مبدل ثانویه پکیج فرولی

دلایل به وجود آمدن رسوب در پکیج بسیار زیاد است بنابراین اگر لوله ها و مبدل ثانویه پکیج فرولی رسوب بگیرند، فشار پکیج به طور غیر نرمال بالا می‌رود. برای حل این مشکل چاره ای جز اسید شویی پکیج فرولی ندارید که باید حتما زیر نظر یک تکنسین ماهر در مجموعه ایمن سرویس صداقت صورت بگیرد تا آسیبی به پکیج یا به شما وارد نشود. اسیدشویی مبدل پکیج فرولی بسیار باید اصولی و کامل انجام شود تا بازدهی پکیج کم نشود. برای اطلاعات بیشتر با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس حاصل نمایید.

تعمیر و تعویض مبدل ثانویه پکیج

توصیه های ایمنی درباره پکیج دیواری فرولی

 • اگر احساس نشتی گاز از پکیج می‌کنید، بسیار آن را جدی بگیرید زیرا هر وسیله ای که با گاز سروکار دارد باید از این نظر کنترل شود.
 • از سلامت مسیر اتصالات برقی و گازی اطمینان کسب کنید چرا که ممکن است در اثر اختلال آتش سوزی و یا انفجار رخ دهد.
 • نشت دود از پکیج فرولی علاوه بر اینکه به بهداشت محیط آسیب می‌زند در صورت غلظت زیاد موجب آسیب به ریه شما نیز خواهد شد
 • در صورتی که از پکیج فرولی برای واحد های مسکونی کوچک استفاده می‌کنید، برای تامین اکسیژن مورد نیاز پکیج از دودکش های دولایه برای بهبود هوارسانی به پکیج استفاده کنید.
 • در صورتی که پکیج فرولی به سر و صدا افتاد سریعا برای تعمیر آن اقدام کنید.
 • محل نصب پکیج فرولی و نحوه نصب آن بسیار مهم است برای همین در صورت نداشتن دانشی در این زمینه به صورت سرخود اقدام به نصب ننمایید.

سرویس پکیج فرولی

سرویس پکیج اگر به صورت مرتب و دوره‌ای صورت گیرد، باعث افزایش طول عمر پکیج خواهد شد. نادیده گرفتن سرویس پکیج و مصرف مداوم از آن باعث خرابی در تمام قطعات و فرسودگی پکیج می‌شود که در صورت خرابی باید یک پکیج نو خریده و با پکیج قبلی تعویض نمایید. توصیه می‌شود پکیج خود را سالی یک بار سرویس کرده تا باعث بهبود عملکرد آن شوید. برای سرویس پکیج فرولی خود می‌توانید با مجموعه ایمن سرویس صداقت که بزرگترین و معتبر ترین مرکز تعمیرات پکیج در تهران می‌باشد، تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن برای شما در هر کجای تهران که هستید یک تعمیرکار پکیج فرولی ماهر اعزام شود تا هم اعمال سرویس پکیج و هم هواگیری پکیج فرولی برای شما انجام شود.

کدخطاهای پکیج فرولی

 • ارور A01:

روشن نشدن مشعل پکیج فرولی

 • کدخطا A02 :

خاموش بودن مشعل با وجود نشان علامت شعله

 • ارور A03 :

عمل کردن سنسور اطمینان پکیج فرولی

 • ارور F04 :

عمل کردن ترموستات دود پکیج فرولی

 • ارور F05:

عمل نکردن فن پکیج فرولی

 • ارور A06 :

6 بار قطع شدن شعله در 10 دقیقه

 • ارور F08 :

افزایش بیش از حد دما

 • ارور A09 :

خرابی شیر گاز پکیج فرولی

 • ارور F10 :

خراب شدن سنسور اول مدار شوفاژ پکیج

 • ارور F11 :

خراب شدن NTC پکیج فرولی

 • ارور F12 :

خراب شدن سنسور آب گرم پکیج

 • ارور F14 :

خرابی سنسور اطمینان پکیج فرولی

 • ارور A16 :

اشکال در شیر گاز پکیج فرولی

 • ارور F20 :

اشکال در کنترل احتراق پکیج

 • ارور A21 :

احتراق غیر طبیعی پکیج فرولی

 • ارور F34 :

کاهش ولتاژ برقی پکیج کم تر از ۱۷۰ ولت

 • ارور F35 :

نوسان در فرکانس برق

 • ارور F37 :

فشار پایین مدار پکیج فرولی

 • ارور F39 :

خراب شدن دماسنج خارجی پکیج فرولی

 • ارور A41 :

خرابی موقعیت سنسورهای پکیج

 • ارور F42 :

خراب شدن سنسور دوگانه پکیج فرولی

 • ارور F43 :

عمل کردن سیستم حفاظت از مبدل حرارتی

 • ارور F50 :

ایراد در سیم پیچ تدریجی شیر گاز پکیج

 • کدخطا A51 :

حفاظت در برابر انسداد مدار دودکش پکیج

تعمیر پیکج

جدول قیمت تعمیر پکیج فرولی

خدمات قیمت به تومان
سرویس پکیج دو مبدل فرولی 500 تا 700 هزار تومان
سرویس پکیج تک مبدل فرولی 450 تا 650 هزار تومان
تعمیر برد پکیج فرولی 400 تا 700 هزار تومان
تعویض شیر موتوری پکیج فرولی 500 هزار تومان
تعویض پرشر سوئیچ فرولی 550 هزار تومان
تعویض فلوسوییچ فرولی 300 تا 500 هزار تومان
تعویض فلومتر پکیج فرولی 450 تا 600 هزار تومان
تعویض NTC فرولی (یک عدد) 300 هزار تومان
تعویض NTC پکیج فرولی (دو عدد) 350 هزار تومان
تعویض کیت شیر سه راه فرولی 400 تا 550 هزار تومان
تعویض روتور واستاتور پکیج فرولی 400 هزار تومان
تعویض مبدل اصلی پکیج فرولی 450 هزار تومان
تعویض مبدل ثانویه فرولی 300 هزار تومان
نصب صافی و تعویض شیلنگ فرولی 250 هزار تومان + هزینه قطعه
تعویض شیر گاز پکیج فرولی 400 هزار تومان
سرویس فن پکیج فرولی 350 هزار تومان
تعویض منبع انبساط پکیج فرولی 250 تا 500 هزار تومان
نصب و جابجایی پکیج فرولی 300 تا 550 هزار تومان

تمامی خدمات قابل ارائه در زمینه سرویس و تعمیر پکیج فرولی در ادامه مشخص شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.


 • چطور سر و صدای بیش از اندازه پکیج فرولی را بر طرف کنیم؟

  از آنجایی که سر و صدای پکیج یکی از آزار دهنده ترین مشکلات، به حساب می‌آید، باید هر چه زودتر آن را برطرف کرد. وجود هوا در سیستم باعث بروز چنین مشکلی می‌شود که برای رفع آن، نیاز به هواگیری پکیج فرولی و نیز تعویض موتور پمپ پکیج می باشد.

 • در صورت بالا رفتن فشار پکیج فرولی چه کاری باید انجام داد؟

  در صورتی که دستگاه مشکل فنی نداشته باشد و صرفاً آب بیش از اندازه در مدار پر شده باشد، با تخلیه آب مدار شوفاژ که از طریق شیر هواگیری رادیاتور داخل حمام و یا آخرین رادیاتور انجام می‌شود، می‌توان این مشکل را برطرف کرد.

 • حداقل فاصله زیر دستگاه پکیج فرولی تا کف زمین چقدر باید باشد؟

  حداقل یک متر

 • برای جلوگیری از یخ زدن پکیج فرولی چه اقدامی باید انجام داد؟

  ابتدا باید سیستم ضد یخ زدگی اتوماتیک دستگاه را فعال کرده و به سیستم شوفاژ ماده ضد یخ زدگی مخصوص شوفاژ را اضافه کنید. سپس پکیج را در حالت حداقل ظرفیت تنظیم کنید. در صورتی که تبحر کافی در این زمینه را ندارید حتما با مجموعه ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید