X

10 دلیل خاموش شدن ناگهانی پکیج

۰۹۱۲۹۲۷۸۸۶۴ متخصص تعمیرات:
چرا پکیج ناگهانی خاموش می‌شود؟

اگر شما هم از خاموش و روشن شدن پکیج خود کلافه شده اید و به دنبال رفع این مشکل میگردید شما میتوانید برای تعمیر و سرویس پکیج با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید. 

ایمن سرویس صداقت
ایمن سرویس صداقت

چرا پکیج ناگهانی خاموش می‌شود؟

بسیاری از افراد از خاموش و روشن شدن پکیج خود کلافه شده اند علت خاموش و روشن شدن ناگهانی پکیج شامل موارد مختلفی است. اگر علت آن را نمیدانید ما به شما پیشنهاد میکنید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. همچنین شما میتوانید برای سرویس و تعمیر پکیج دیواری خود با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

تعمیر پیکج

10 دلیل خاموش شدن ناگهانی پکیج

اگر بخواهیم به طور کلی بگوییم خاموش شدن ناگهانی پکیج به دو دلیل است که این دو دلیل شامل فشار کم آب و دیگری خرابی قطعه های پکیج است. برای رفع این مشکل نیاز است ابتدا خرابی قطعه های پکیج را شناسایی کنید وسپس نسبت به رفع آن اقدام کنید. خاموش شدن پکیج میتوانید دلایل مختلفی داشته باشد. 11 دلیل اصلی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که شامل:

گرفتگی لوله های پکیج

لوله های پکیج ممکن است بعد از مدتی استفاده رسوب بزنند و به همین خاطر مانع از عبور آب بشوند که در این شرایط امکان دارد پکیج شما ناگهان خاموش شود البته یکی دیگر از دلایل که امکان دارد به وجود آمده باشد خروجی پکیج به هر علتی مسدود شده باشد. در این مواقع لوله های پکیج باید بررسی و تمیز بشوند البته این کار باید به دست افراد متخصص انجام بشود شما میتوانید برای تعمیرپکیج با شرکت ما تماس بگیرید.

خرابی برد پکیج

یکی از دلایل که امکان دارد به وجود امده باشد اختلال در برد پکیج است. امکان دارد به سنسورهای پکیج آسیب دیده باشد و به همین خاطر پکیج شما خاموش شده باشد شما در این مواقع باید برد پکیج خود را تعمیر یا تعویض کنید.

خرابی پمپ پکیج

وظیفه پکپ آب، به حرکت در آوردن آب در پکیج است پس اگر پمپ خراب شده باشد دیگر آب در پکیج حرکت نمیکند و به همین خاطر پکیج شما خراب میشود. یکی از نکاتی که شما باید بدانید این است که زمانی که پمپ پکیج نیمه خراب شده باشد، پکیج شما به صورت پی در پی خاموش و روشن میشود در این مواقع شما باید پمپ پکیج را حتما تعویض و تعمیر کنید.

پایین آمدن فشار گاز

زمانی که گاز در پکیج شما به درستی تنظیم نشده باشد پکیج شما به صورت خودکار خاموش و روشن میشود برای همین شما با یک تنظیم گاز میتوانید این مشکل را برطرف کنید.

10 دلیل خاموش شدن ناگهانی پکیج

تنظیم نبودن الکترود یون

در پکیج الکترود یون، وظیفه تشخیص تشکیل شعله را بر عهده دارد پس زمانی که این قطعه خراب یا تنظیم نشده باشد قدرت تشخیص شعله پکیج را ندارد و به همین خاطر دستور روشن شدن پکیج را هم نمیدهد. بنابراین یکی از علت های اصلی  خاموش شدن پکیج،  خرابی الکترود است.

تجمع هوا در پکیج

زمانی که در پکیج هوا جمع شده باشد، به جای آب در لوله ها هوا وارد پکیج میشود بنابراین پکیج به صورت خاموش و روشن میشود. البته در تمامی پکیج ها از جمله پکیج ایران رادیاتور، پکیج بوتان و.... این مشکل وجود دارد و شما میتوانید برای تعمیر پکیج با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید.

خرابی فن پکیج

یکی از تجهیزاتی که به خارج شدن دود از پکیج کمک میکند، فن پکیج است. هنگامی که فن به خوبی کار نکند دود درون پیکج نجمع میکند و باعث خاموش شدن ناگهانی پکیج میشود. اگر فن پکیج شما سوخته باشد باید آن را تعویض کنید  در غیر این صورت میتوانید آن را تعمیر کنید.

توقف ترموستات

ترموستات وظیفه  تنظیم دمای اتاق و اندازه گیری میزان دما را بر عهده دارد و براساس همین اندازه به پکیج اجازه روشن شدن میدهد. پس در صورتی که ترموستات شما به درستی کار نکند به پکیج اجازه روشن شدن نمیدهد و شما باید برای رفع این مشکل ترموستات پکیج خود را تعویض کنید.

بالا رفتن حرارت

یکی از دلایل که امکان دارد پکیج خاموش شدن بالا رفتن حرارت آب است. اگر دمای آب از یک میزان مشخصی بالاتر برود پکیج شما جوش می آورد و خراب میشود. اگر میخواهید از این مشکل جلوگیری بکنید میتوانید سیستم پکیج را طوری تنظیم کنید که زمانی که دمای آب بالا برود پکیج خود به خود خاموش بشود.

پایین بودن فشار آب

در حالت کلی فشار آب باید 1.5 بار باشد اگر این فشار بار بالاتر یا پایین تر از آن برود پکیج خاموش میشود. در این صورت شما باید شیرپرکن پکیج را باز کنید تا از مشکل را برطرف کنید. از جمله دلایلی که امکان دارد که باعث کم شدن فشار پکیج شود شامل:

  • نشتی در لوله های آب
  • ایراد در منبع انبساط
  • خرابی شیر پرکن
  • و..

برای رفع مشکل خاموش و روشن شدن پکیج از چه کسی کمک بگیرم؟

تعمیر پکیج

همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم شما بعد از تشخیص خرابی پکیج باید برای برطرف کردن آن اقدام کنید. در این مواقع ها امکان دارد برای خیلی از افراد این سوال پیش بیاید که اگر پکیج ما ناگهان خاموش شد چیکار کنیم؟

در این مواقع اگر دانش و تجربه کافی را ندارید پیشنهاد ما به شما استفاده از یک فرد متخصص و با تجربه است. شما میتوانید برای تعمیر پکیج با شرکت ایمن سرویس صداقت تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید